Do udziału w 15. Biegu "Policz się z cukrzycą" zgłosiło się już
2 320 osób
Finały

Wieści ze sztabów #1

2020-10-28 10:15:00

 

 

Co raz więcej sztabów deklaruje swoją gotowość do organizacji 29. Finału WOŚP. Blisko 600 z nich zakończyło już proces rejestracji. Przygotowania do Finału ruszają zatem pełną parą, a my już dziś zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 

 

◉ Tarnowo Podgórne prowadzi cotygodniowy program online

Finałowe studio online to świetny pomysł i rozwiązanie, szczególnie w czasach pandemii, by "wyjść" do lokalnej społeczności i regularnie podsyłać atmosferę finałowych przygotowań. W Tarnowie Podgórnym przedstawiciele Sztabu opowiadać będą na żywo o organizacji najbliższego Finału #wosp2021, możliwościach wsparcia sztabu, ale też deklarują rozmowy z wolontariuszami, gośćmi i wiele, wiele innych. Zobaczcie sami zapowiedź programu:

 

 

 

◉ Ząbkowicki sztab WOŚP rozpoczął rejestracje wolontariuszy 
 

 
 
 
◉ Pruszków ogłosił pierwszą atrakcję 29. Finału
 
Do sztabu WOŚP przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie przyjedzie nieoznakowany radiowóz policji z końcówki lat 90, z pełną obstawą!
 
 

 
 
 
◉ Warka ogłosiła konkurs plastyczny "Gram z WOŚP"
 
Sztab WOŚP w Warce ogłosił konkurs plastyczny z okazji zbliżającego się 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Do udziału w konkursie zaprosił dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w kalendarzu WOŚP Warka na rok 2021!
Prace można nadsyłać do 26 listopada, a w dniu Finału, 10 stycznia, nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Szczegóły konkursu pod linkiem

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Michał kwaśniewski

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-01 12:05:00

Domowa Orkiestra (znów) gra!

Drugi sezon specjalnego programu Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live wystartował. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału.

2020-10-06 07:05:00

Ogłaszamy 56. Konkurs Ofert

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłasza 56. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji.

2020-10-13 11:21:07

Wszystkiego najlepszego Patrolowcy

Razem z naszymi wolontariuszami – jak co roku – 13 października, świętujemy dziś Dzień Pokojowego Patrolowca.

2020-10-10 10:00:00

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wsparcie Fundacji WOŚP dla polskiej psychiatrii dziecięcej nie ustaje. Nie tylko kupujemy sprzęt, ale także chcemy uczestniczyć w rozmowach i działaniach, które pomagają zmienić sytuację tej dziedziny medycyny w Polsce. Zobacz co WOŚP do tej pory zrobiła dla psychiatrii dziecięcej.

Zobacz też