Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wieści ze sztabów #1

2020-10-28 10:15:00

 

 

Co raz więcej sztabów deklaruje swoją gotowość do organizacji 29. Finału WOŚP. Blisko 600 z nich zakończyło już proces rejestracji. Przygotowania do Finału ruszają zatem pełną parą, a my już dziś zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 

 

◉ Tarnowo Podgórne prowadzi cotygodniowy program online

Finałowe studio online to świetny pomysł i rozwiązanie, szczególnie w czasach pandemii, by "wyjść" do lokalnej społeczności i regularnie podsyłać atmosferę finałowych przygotowań. W Tarnowie Podgórnym przedstawiciele Sztabu opowiadać będą na żywo o organizacji najbliższego Finału #wosp2021, możliwościach wsparcia sztabu, ale też deklarują rozmowy z wolontariuszami, gośćmi i wiele, wiele innych. Zobaczcie sami zapowiedź programu:

 

 

 

◉ Ząbkowicki sztab WOŚP rozpoczął rejestracje wolontariuszy 
 

 
 
 
◉ Pruszków ogłosił pierwszą atrakcję 29. Finału
 
Do sztabu WOŚP przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie przyjedzie nieoznakowany radiowóz policji z końcówki lat 90, z pełną obstawą!
 
 

 
 
 
◉ Warka ogłosiła konkurs plastyczny "Gram z WOŚP"
 
Sztab WOŚP w Warce ogłosił konkurs plastyczny z okazji zbliżającego się 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Do udziału w konkursie zaprosił dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w kalendarzu WOŚP Warka na rok 2021!
Prace można nadsyłać do 26 listopada, a w dniu Finału, 10 stycznia, nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Szczegóły konkursu pod linkiem

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Michał kwaśniewski

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-30 16:27:13

Szukamy ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz ze Złotym Melonem sp. z o.o., organizatorem Wakacyjnego Zawrotu Głowy w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn, poszukuje ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią w terminie: 12.07 – 23.07.2022.

2022-05-09 17:47:15

Dzień Okulistyki

Ostatni, 30. Finał WOŚP, który odbył się kilka miesięcy temu, zagrał dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dzisiaj obchodzimy dzień okulistyki, więc chcemy Wam przypomnieć, z jakimi problemami boryka się okulistyka dziecięca w Polsce.

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-04-23 10:55:19

Łączność internetowa w Punktach Humanitarnych

Dostęp do internetu pozwala na monitorowanie sytuacji na pozostałych przejściach granicznych oraz szybką i niezawodną komunikację pomiędzy nami a innymi grupami wolontariuszy niosących pomoc. Możliwość swobodnej komunikacji to również szybsze zbieranie i przekazywanie informacji o potrzebym wyposażeniu i materiałach