Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #3

2020-11-11 10:05:00

 

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 
 

 ◉ Taunton zagościło na Tak Toku

Sztab WOŚP Taunton ogłosiło na swoim Facebooku, założenie nowego sztabowego konta - tym razem na platformie TikTok. Nowe narzędzia pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. W tym roku internetowy finał w dobie pandemii poniesie się jeszcze szerzej w świecie online, nie tylko za sprawą naszych kanałów, ale także dzięki coraz większej aktywności lokalnych sztabów! Brawo!

 

 

 

 ◉ Sosnowiec melduje swoją gotowość

Mimo zaostrzonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Sztab WOŚP w Sosnowcu zameldował swoja gotowość do działania, Jednocześnie w łatwy i przestępny sposób - za pomocą infografik - propagując wśród lokalnej społeczności ważne kwestie dotyczące dbania o siebie. 

 

 

 ◉ Augustów zaprasza do licytacji

Wiele wydarzeń i zbiórek 29 Finału, z racji wymogów sanitarnych, przeniesiemy w online. Sztab WOŚP Augustów przenosi ciężar kwesty ulicznej na aukcje internetowe. Jeśli lubisz: szyć, malować, rysować, tworzyć kolaże, rzeźbić, gotować, składać origami, tworzyć kosmetyki, naprawiać co Ci w ręce wpadnie, tworzyć coś z niczego, układać gry dla dzieci, szydełkować, robić na drutach albo ludziki z kasztanów, komponować herbatki, prowadzić rozmowy i pisać listy – innymi słowy, jeśli robisz coś z pasją – dołącz do Orkiestry i wystaw swój talent lub pomysł na aukcji. Przejrzyj szafę i biblioteczkę, sprawdź szuflady.Ponadto Sztab w Augustowie proponuje wsparcie pomysłodawcom aukcji: "Chcesz coś stworzyć, ale brakuje Ci materiałów (filcu, farb, czegokolwiek), potrzebujesz pomocy? – napisz, znajdziemy sponsora i wsparcie."

 

 ◉  Chorzów wyjaśnia kto jest w Sztabie

Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 zaczął od podstaw, wyjaśniając mieszkańcom z kogo tak naprawdę skalda się sztab i jak działa. To świetny pomysł zarówno na komunikację, jak i po prostu na rozmowę z mieszkańcami! Dajmy się poznać - opowiedzmy kim jesteśmy i co robimy. 
 

 

 ◉  Bruksela ogłosiła muzyczny konkurs

Sztab WOŚP w Brukseli ogłosił konkurs muzyczny pt. "Zagraj z Nami!". Pogoda za oknem nie rozpieszcza więc na poprawę humoru odrobina muzyki i wośpowego nastroju będzie jak znalazł. Napiszcie własny tekst do znanej melodii lub przeróbcie wybraną piosenkę nawiązując do tematu "Gramy z radością". Sztab na zgłoszenia czeka do niedzieli 29 listopada do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-03 16:25:37

Więcej ruchu w nowym roku? Zapisz się na Bieg!

Nadszedł nowy rok a wraz z nim czas podsumowań, zmian i postanowień - to idealny moment, by zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Jednym punktów wartych dopisania do listy jest aktywność fizyczna, do której gorąco zachęcamy i mamy dla Was propozycję.

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!

2023-01-03 15:37:13

Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP SMS-em!

Do 31. Finału WOŚP jeszcze niespełna miesiąc, ale możecie z nami grać już dzisiaj! Jednym ze sposobów wsparcia celu finałowej zbiórki jest wysłanie SMS-a o treści SERCE na numer 75 565. Zaproście do wspólnego SMS-owania w ramach walki z sepsą swoich bliskich i przyjaciół!

2023-01-16 14:05:00

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

Wsparcie działań Fundacji przy okazji codziennych zakupów? To dziecinnie proste! Do naszych działań przyłączyły się nie tylko mniejsze firmy, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP