Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Wieści ze sztabów #3

2020-11-11 10:05:00

 

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 
 

 ◉ Taunton zagościło na Tak Toku

Sztab WOŚP Taunton ogłosiło na swoim Facebooku, założenie nowego sztabowego konta - tym razem na platformie TikTok. Nowe narzędzia pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. W tym roku internetowy finał w dobie pandemii poniesie się jeszcze szerzej w świecie online, nie tylko za sprawą naszych kanałów, ale także dzięki coraz większej aktywności lokalnych sztabów! Brawo!

 

 

 

 ◉ Sosnowiec melduje swoją gotowość

Mimo zaostrzonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Sztab WOŚP w Sosnowcu zameldował swoja gotowość do działania, Jednocześnie w łatwy i przestępny sposób - za pomocą infografik - propagując wśród lokalnej społeczności ważne kwestie dotyczące dbania o siebie. 

 

 

 ◉ Augustów zaprasza do licytacji

Wiele wydarzeń i zbiórek 29 Finału, z racji wymogów sanitarnych, przeniesiemy w online. Sztab WOŚP Augustów przenosi ciężar kwesty ulicznej na aukcje internetowe. Jeśli lubisz: szyć, malować, rysować, tworzyć kolaże, rzeźbić, gotować, składać origami, tworzyć kosmetyki, naprawiać co Ci w ręce wpadnie, tworzyć coś z niczego, układać gry dla dzieci, szydełkować, robić na drutach albo ludziki z kasztanów, komponować herbatki, prowadzić rozmowy i pisać listy – innymi słowy, jeśli robisz coś z pasją – dołącz do Orkiestry i wystaw swój talent lub pomysł na aukcji. Przejrzyj szafę i biblioteczkę, sprawdź szuflady.Ponadto Sztab w Augustowie proponuje wsparcie pomysłodawcom aukcji: "Chcesz coś stworzyć, ale brakuje Ci materiałów (filcu, farb, czegokolwiek), potrzebujesz pomocy? – napisz, znajdziemy sponsora i wsparcie."

 

 ◉  Chorzów wyjaśnia kto jest w Sztabie

Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 zaczął od podstaw, wyjaśniając mieszkańcom z kogo tak naprawdę skalda się sztab i jak działa. To świetny pomysł zarówno na komunikację, jak i po prostu na rozmowę z mieszkańcami! Dajmy się poznać - opowiedzmy kim jesteśmy i co robimy. 
 

 

 ◉  Bruksela ogłosiła muzyczny konkurs

Sztab WOŚP w Brukseli ogłosił konkurs muzyczny pt. "Zagraj z Nami!". Pogoda za oknem nie rozpieszcza więc na poprawę humoru odrobina muzyki i wośpowego nastroju będzie jak znalazł. Napiszcie własny tekst do znanej melodii lub przeróbcie wybraną piosenkę nawiązując do tematu "Gramy z radością". Sztab na zgłoszenia czeka do niedzieli 29 listopada do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-16 11:10:00

Wieści ze sztabów #8

Niespełna miesiąc został do Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiemy, że na rzecz 29. Finału 10 stycznia 2021 roku, zagra 1362 Sztabów na całym Świecie, w tym aż 79 rozświetli WOŚPowe serca poza granicami kraju. Przygotowania wciąż trwają, co nowego podejrzeliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie sami.

2020-12-10 18:00:00

Aukcje WOŚP na Allegro wystartowały!

Obecnie wystawionych jest już 2359 aukcji, z czego oferty pojawiły się w 647. Użytkownicy mogą znaleźć tam spotkania, przedmioty, dzieła sztuki czy nawet sportowe auto! Kwota licytowanych przedmiotów aktualnie to prawie 400 tysięcy złotych.

2020-12-07 17:50:25

Zabawa do Końca Świata

Za sprawą ich brzmienia bawić się będziemy do końca świata i jeden dzień dłużej! Na Finale WOŚP w Warszawie wystąpi grająca melodyjnego rocka kapela Koniec Świata.

2020-12-14 14:47:52

Muzyczna eskapada z Voo Voo

Fuzja brzmień z pogranicza mistyki i magii, łączące jazz, z trance’em oraz dźwiękami muzyki pochodzącej z najodleglejszych zakątków świata to esencja twórczości Voo Voo. W przyszłym roku kapela wystąpi w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie i zabierze nas w hipnotyzującą muzyczną wędrówkę.

Zobacz też