Do udziału w 15. Biegu "Policz się z cukrzycą" zgłosiło się już
2 320 osób
Finały

Wieści ze sztabów #3

2020-11-11 10:05:00

 

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 
 

 ◉ Taunton zagościło na Tak Toku

Sztab WOŚP Taunton ogłosiło na swoim Facebooku, założenie nowego sztabowego konta - tym razem na platformie TikTok. Nowe narzędzia pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. W tym roku internetowy finał w dobie pandemii poniesie się jeszcze szerzej w świecie online, nie tylko za sprawą naszych kanałów, ale także dzięki coraz większej aktywności lokalnych sztabów! Brawo!

 

 

 

 ◉ Sosnowiec melduje swoją gotowość

Mimo zaostrzonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Sztab WOŚP w Sosnowcu zameldował swoja gotowość do działania, Jednocześnie w łatwy i przestępny sposób - za pomocą infografik - propagując wśród lokalnej społeczności ważne kwestie dotyczące dbania o siebie. 

 

 

 ◉ Augustów zaprasza do licytacji

Wiele wydarzeń i zbiórek 29 Finału, z racji wymogów sanitarnych, przeniesiemy w online. Sztab WOŚP Augustów przenosi ciężar kwesty ulicznej na aukcje internetowe. Jeśli lubisz: szyć, malować, rysować, tworzyć kolaże, rzeźbić, gotować, składać origami, tworzyć kosmetyki, naprawiać co Ci w ręce wpadnie, tworzyć coś z niczego, układać gry dla dzieci, szydełkować, robić na drutach albo ludziki z kasztanów, komponować herbatki, prowadzić rozmowy i pisać listy – innymi słowy, jeśli robisz coś z pasją – dołącz do Orkiestry i wystaw swój talent lub pomysł na aukcji. Przejrzyj szafę i biblioteczkę, sprawdź szuflady.Ponadto Sztab w Augustowie proponuje wsparcie pomysłodawcom aukcji: "Chcesz coś stworzyć, ale brakuje Ci materiałów (filcu, farb, czegokolwiek), potrzebujesz pomocy? – napisz, znajdziemy sponsora i wsparcie."

 

 ◉  Chorzów wyjaśnia kto jest w Sztabie

Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 zaczął od podstaw, wyjaśniając mieszkańcom z kogo tak naprawdę skalda się sztab i jak działa. To świetny pomysł zarówno na komunikację, jak i po prostu na rozmowę z mieszkańcami! Dajmy się poznać - opowiedzmy kim jesteśmy i co robimy. 
 

 

 ◉  Bruksela ogłosiła muzyczny konkurs

Sztab WOŚP w Brukseli ogłosił konkurs muzyczny pt. "Zagraj z Nami!". Pogoda za oknem nie rozpieszcza więc na poprawę humoru odrobina muzyki i wośpowego nastroju będzie jak znalazł. Napiszcie własny tekst do znanej melodii lub przeróbcie wybraną piosenkę nawiązując do tematu "Gramy z radością". Sztab na zgłoszenia czeka do niedzieli 29 listopada do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-02 10:00:00

100 dni do 29. Finału WOŚP

Już tylko 100 dni pozostało do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Machina przygotowań w Fundacji ruszyła. Sprawdźcie, co już wiemy.

2020-10-20 16:03:24

Najmniejsze, ale zarazem piękne rondo

W Warszawie już oficjalnie funkcjonuje rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rondo znajduje się na warszawskim Ursynowie u zbiegu ulic Płaskowickiej i Roentgena.

2020-10-06 07:05:00

Ogłaszamy 56. Konkurs Ofert

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłasza 56. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

Zobacz też