Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wieści ze sztabów #3

2020-11-11 10:05:00

 

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 
 

 ◉ Taunton zagościło na Tak Toku

Sztab WOŚP Taunton ogłosiło na swoim Facebooku, założenie nowego sztabowego konta - tym razem na platformie TikTok. Nowe narzędzia pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. W tym roku internetowy finał w dobie pandemii poniesie się jeszcze szerzej w świecie online, nie tylko za sprawą naszych kanałów, ale także dzięki coraz większej aktywności lokalnych sztabów! Brawo!

 

 

 

 ◉ Sosnowiec melduje swoją gotowość

Mimo zaostrzonych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Sztab WOŚP w Sosnowcu zameldował swoja gotowość do działania, Jednocześnie w łatwy i przestępny sposób - za pomocą infografik - propagując wśród lokalnej społeczności ważne kwestie dotyczące dbania o siebie. 

 

 

 ◉ Augustów zaprasza do licytacji

Wiele wydarzeń i zbiórek 29 Finału, z racji wymogów sanitarnych, przeniesiemy w online. Sztab WOŚP Augustów przenosi ciężar kwesty ulicznej na aukcje internetowe. Jeśli lubisz: szyć, malować, rysować, tworzyć kolaże, rzeźbić, gotować, składać origami, tworzyć kosmetyki, naprawiać co Ci w ręce wpadnie, tworzyć coś z niczego, układać gry dla dzieci, szydełkować, robić na drutach albo ludziki z kasztanów, komponować herbatki, prowadzić rozmowy i pisać listy – innymi słowy, jeśli robisz coś z pasją – dołącz do Orkiestry i wystaw swój talent lub pomysł na aukcji. Przejrzyj szafę i biblioteczkę, sprawdź szuflady.Ponadto Sztab w Augustowie proponuje wsparcie pomysłodawcom aukcji: "Chcesz coś stworzyć, ale brakuje Ci materiałów (filcu, farb, czegokolwiek), potrzebujesz pomocy? – napisz, znajdziemy sponsora i wsparcie."

 

 ◉  Chorzów wyjaśnia kto jest w Sztabie

Sztab WOŚP Chorzów ZST Nr 1 zaczął od podstaw, wyjaśniając mieszkańcom z kogo tak naprawdę skalda się sztab i jak działa. To świetny pomysł zarówno na komunikację, jak i po prostu na rozmowę z mieszkańcami! Dajmy się poznać - opowiedzmy kim jesteśmy i co robimy. 
 

 

 ◉  Bruksela ogłosiła muzyczny konkurs

Sztab WOŚP w Brukseli ogłosił konkurs muzyczny pt. "Zagraj z Nami!". Pogoda za oknem nie rozpieszcza więc na poprawę humoru odrobina muzyki i wośpowego nastroju będzie jak znalazł. Napiszcie własny tekst do znanej melodii lub przeróbcie wybraną piosenkę nawiązując do tematu "Gramy z radością". Sztab na zgłoszenia czeka do niedzieli 29 listopada do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-23 10:55:19

Łączność internetowa w Punktach Humanitarnych

Dostęp do internetu pozwala na monitorowanie sytuacji na pozostałych przejściach granicznych oraz szybką i niezawodną komunikację pomiędzy nami a innymi grupami wolontariuszy niosących pomoc. Możliwość swobodnej komunikacji to również szybsze zbieranie i przekazywanie informacji o potrzebym wyposażeniu i materiałach

2022-05-09 17:47:15

Dzień Okulistyki

Ostatni, 30. Finał WOŚP, który odbył się kilka miesięcy temu, zagrał dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dzisiaj obchodzimy dzień okulistyki, więc chcemy Wam przypomnieć, z jakimi problemami boryka się okulistyka dziecięca w Polsce.

2022-05-26 14:49:15

Dzień Matki w Fundacji WOŚP

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najwspanialszego!

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!