Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #5

2020-11-25 19:05:00

 

Mkniemy do Was z kolejną porcją informacji - jak zagrają Sztaby 10 stycznia 2021 roku podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie nowe inspirację mamy dla Was w tym tygodniu? Zobaczcie sami: 

 

 ◉ Rogoźno nakręca społeczność filmem, nie postem 

Sztab WOŚP Rogoźno postawił na promocję 29. Finału i angażowanie swojej lokalnej społeczności poprzez wykorzystanie formy filmu na swoim Facebooku. Wiecie, że filmy i transmisje na żywo mają dużo większe zasięgi na Facebooku niż zwykłe posty czy posty ze zdjęciami? Wykorzystanie różnych form oraz różnych kanałów komunikacji, pozwala dotrzeć do większej ilości zainteresowanych. 

 

 

 

 ◉ Białystok organizuje się poważnie

Sztab WOŚP w Białymstoku odbył spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta. "Stało się już niemalże tradycją i co roku otrzymujemy ogromne wsparcie." - tak w swoim poście opisuje tę wizytę Sztab. To ważne, by współpraca pomiędzy Sztabem a władzami miasta, przebiegała pomyślnie i w dobrej atmosferze. W czasie 29. Finału zagrajcie wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

 

 

  ◉ Kutno zaskoczyło prostym pytanie od serca

W prosty i wcale nieoczywisty sposób zaskoczył nas w tym tygodniu Sztab WOŚP w Kutnie, pytając lokalną społeczność wprost... "Dlaczego wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?". Niby proste pytanie, ale jak zróżnicowane odpowiedzi... WOŚP to niewątpliwie dla każdego coś innego. Blisko 30 lat wspólnego grania pokazało nam już nieraz niesamowite historie. Wam też polecamy pytać i rozmawiać ze społecznością Waszej miejscowości, to w końcu z nimi, a także dla nich, tworzycie co roku Letnią Zadymę w Środku Zimy. 

 

 

 

  ◉ Dublin wspomina czy przestawia?

Sztab WOŚP w Dublinie po raz kolejny zaskoczył swoją kreatywnością w tym tygodniu prezentując jedną ze swoich wolontariuszek... a właściwie... wspominając wcześniejsze Finały czy wydarzenia. Pięknie zbudowana opowieść finału, to nie tylko przedstawienie wolontariusza czy energii Sztabu, ale też na pewno interesująca forma zaproszenia lokalnej społeczności na kolejny Finał w Waszej miejscowości. 

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-11 15:39:54

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.

2023-01-09 20:25:00

Hańba! zagra na 31. Finale WOŚP!

Klezmerskie, folkowe brzmienia przeplatające się z buntowniczymi dźwiękami muzyki punkowej — Hańba! zasila skład koncertu na Placu Bankowym w Warszawie!

2023-01-03 15:37:13

Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP SMS-em!

Do 31. Finału WOŚP jeszcze niespełna miesiąc, ale możecie z nami grać już dzisiaj! Jednym ze sposobów wsparcia celu finałowej zbiórki jest wysłanie SMS-a o treści SERCE na numer 75 565. Zaproście do wspólnego SMS-owania w ramach walki z sepsą swoich bliskich i przyjaciół!

2023-01-20 10:48:16

Zapraszamy na 200. szkolenie PP!

Ruszyły zapisy na pierwsze w tym roku, a jednocześnie jubileuszowe - 200. szkolenie Pokojowego Patrolu, które odbędzie się w dniach 10-12 lutego. Zapraszamy!