Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Wieści ze sztabów #5

2020-11-25 19:05:00

 

Mkniemy do Was z kolejną porcją informacji - jak zagrają Sztaby 10 stycznia 2021 roku podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie nowe inspirację mamy dla Was w tym tygodniu? Zobaczcie sami: 

 

 ◉ Rogoźno nakręca społeczność filmem, nie postem 

Sztab WOŚP Rogoźno postawił na promocję 29. Finału i angażowanie swojej lokalnej społeczności poprzez wykorzystanie formy filmu na swoim Facebooku. Wiecie, że filmy i transmisje na żywo mają dużo większe zasięgi na Facebooku niż zwykłe posty czy posty ze zdjęciami? Wykorzystanie różnych form oraz różnych kanałów komunikacji, pozwala dotrzeć do większej ilości zainteresowanych. 

 

 

 

 ◉ Białystok organizuje się poważnie

Sztab WOŚP w Białymstoku odbył spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta. "Stało się już niemalże tradycją i co roku otrzymujemy ogromne wsparcie." - tak w swoim poście opisuje tę wizytę Sztab. To ważne, by współpraca pomiędzy Sztabem a władzami miasta, przebiegała pomyślnie i w dobrej atmosferze. W czasie 29. Finału zagrajcie wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

 

 

  ◉ Kutno zaskoczyło prostym pytanie od serca

W prosty i wcale nieoczywisty sposób zaskoczył nas w tym tygodniu Sztab WOŚP w Kutnie, pytając lokalną społeczność wprost... "Dlaczego wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?". Niby proste pytanie, ale jak zróżnicowane odpowiedzi... WOŚP to niewątpliwie dla każdego coś innego. Blisko 30 lat wspólnego grania pokazało nam już nieraz niesamowite historie. Wam też polecamy pytać i rozmawiać ze społecznością Waszej miejscowości, to w końcu z nimi, a także dla nich, tworzycie co roku Letnią Zadymę w Środku Zimy. 

 

 

 

  ◉ Dublin wspomina czy przestawia?

Sztab WOŚP w Dublinie po raz kolejny zaskoczył swoją kreatywnością w tym tygodniu prezentując jedną ze swoich wolontariuszek... a właściwie... wspominając wcześniejsze Finały czy wydarzenia. Pięknie zbudowana opowieść finału, to nie tylko przedstawienie wolontariusza czy energii Sztabu, ale też na pewno interesująca forma zaproszenia lokalnej społeczności na kolejny Finał w Waszej miejscowości. 

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-17 10:15:00

Jaki będzie 29. Finał WOŚP? Bezpieczny!

31 stycznia odbędzie się 29. Finał WOŚP dedykowany laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy. Zbiórka planowana jest w podobny do wcześniejszych lat sposób, tj. z wykorzystaniem puszek kwestarskich. Ze względu na pandemię Fundacja WOŚP wprowadza nowe rozwiązania i wspiera lokalne Sztaby.

2020-12-14 14:47:52

Muzyczna eskapada z Voo Voo

Fuzja brzmień z pogranicza mistyki i magii, łączące jazz, z trance’em oraz dźwiękami muzyki pochodzącej z najodleglejszych zakątków świata to esencja twórczości Voo Voo. W przyszłym roku kapela wystąpi w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie i zabierze nas w hipnotyzującą muzyczną wędrówkę.

2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

2020-12-03 10:00:00

Sztabowa Puszka Stacjonarna w Twojej firmie

Sztabowe Puszki Stacjonarne to rozwiązanie dla firm, które chcą wspierać WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach. Cykl moja firma w 29. Finale WOŚP ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie z nami grać.

Zobacz też