Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wieści ze sztabów #5

2020-11-25 19:05:00

 

Mkniemy do Was z kolejną porcją informacji - jak zagrają Sztaby 10 stycznia 2021 roku podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie nowe inspirację mamy dla Was w tym tygodniu? Zobaczcie sami: 

 

 ◉ Rogoźno nakręca społeczność filmem, nie postem 

Sztab WOŚP Rogoźno postawił na promocję 29. Finału i angażowanie swojej lokalnej społeczności poprzez wykorzystanie formy filmu na swoim Facebooku. Wiecie, że filmy i transmisje na żywo mają dużo większe zasięgi na Facebooku niż zwykłe posty czy posty ze zdjęciami? Wykorzystanie różnych form oraz różnych kanałów komunikacji, pozwala dotrzeć do większej ilości zainteresowanych. 

 

 

 

 ◉ Białystok organizuje się poważnie

Sztab WOŚP w Białymstoku odbył spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta. "Stało się już niemalże tradycją i co roku otrzymujemy ogromne wsparcie." - tak w swoim poście opisuje tę wizytę Sztab. To ważne, by współpraca pomiędzy Sztabem a władzami miasta, przebiegała pomyślnie i w dobrej atmosferze. W czasie 29. Finału zagrajcie wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

 

 

  ◉ Kutno zaskoczyło prostym pytanie od serca

W prosty i wcale nieoczywisty sposób zaskoczył nas w tym tygodniu Sztab WOŚP w Kutnie, pytając lokalną społeczność wprost... "Dlaczego wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?". Niby proste pytanie, ale jak zróżnicowane odpowiedzi... WOŚP to niewątpliwie dla każdego coś innego. Blisko 30 lat wspólnego grania pokazało nam już nieraz niesamowite historie. Wam też polecamy pytać i rozmawiać ze społecznością Waszej miejscowości, to w końcu z nimi, a także dla nich, tworzycie co roku Letnią Zadymę w Środku Zimy. 

 

 

 

  ◉ Dublin wspomina czy przestawia?

Sztab WOŚP w Dublinie po raz kolejny zaskoczył swoją kreatywnością w tym tygodniu prezentując jedną ze swoich wolontariuszek... a właściwie... wspominając wcześniejsze Finały czy wydarzenia. Pięknie zbudowana opowieść finału, to nie tylko przedstawienie wolontariusza czy energii Sztabu, ale też na pewno interesująca forma zaproszenia lokalnej społeczności na kolejny Finał w Waszej miejscowości. 

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-26 14:49:15

Dzień Matki w Fundacji WOŚP

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najwspanialszego!

2022-04-15 14:00:00

Rozlicz PIT i przekaż 1% na Fundację WOŚP!

1% dla wsparcia ratownictwa medycznego w Polsce i realizację celów statutowych Fundacji WOŚP to cel tegorocznej zbiórki 1% Fundacji WOŚP.

2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.

2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.