Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wieści ze sztabów #6

2020-12-02 18:00:00

 

Proces rejestracji Sztabów dobiegł końca. 10 stycznia 2021 roku na 29. Finale WOŚP zagra 1360 sztabów w tym za granicą aż 79. Do wspólnego grania w Sztabach zgłosiło się już 38 663 wolontariuszy, a rekrutacja nadal trwa. 

1 grudnia 2020 roku uruchomione zostały pierwsze formy wsparcia 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś możesz zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, nie wychodząc z domu. Wybierz jedną z dostępnych metod wsparcia i dorzuć się do puszki #wosp2021.

Przygotowania idą na całego! Co mówią Sztaby? 

 

 

  ◉ Australia gra na YouTube 

Sztab WOŚP w Australii zagra pełnym składem z wachlarzem atrakcji. Już dziś możemy poznać całą ekipę styczniowego zamieszania w Perth, która ze swoim serduchem zaprasza do siebie już 10 stycznia. Naturalni ludzie, prawdziwe emocje i prosty przekaz i 34-sekundowy filmik na YouTube - tylko tyle i aż tyle, bo tyle wystarczy, by po prostu zaprosić lokalną społeczność do wspólnego grania na rzecz WOŚP. 

 

 

 

  ◉  Dublin zapowiada pierwsze w historii naszych finałów internetowe radio

"Tego jeszcze w Irlandii nie grali." - napisał Sztab WOŚP w Dublinie na swoim Facebooku. W poniedziałek Sztab zapowiedział strat pierwszego w historii finałów w Dublinie internetowego radia "DublinWOŚP". Nowy kanał będzie miał swoją premierę już w ten piątek! Radio ma być dostępne na stronie internetowej Sztabu.
W sztabowym paśmie usłyszycie w najnowsze fakty związane z lokalnymi przygotowaniami do 29. Finału WOŚP, dużo dobrej muzy i nie tylko. Dublin - trzymamy kciuki i gratulujemy pomysłu!
 

 

 

   ◉  Grodzisko z finałowym korowodem

Sztab WOŚP Grodzisko OWIDZ w dniu 29. Finału WOŚP z ogromem pozytywnej energii przejedzie przez miejscowości gminy Starogard. Orkiestrowy konwój, niczym najpiękniejszy korowód świata, zawita nawet do najmniejszych wsi. Niesamowite pojazdy, radośni wolontariusze, muzyka i wspaniała misja - wesprzeć cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - to zapowiedź atrakcji, której z pewnością nie da się nie zauważyć nawet będąc w domu.
 
 

 

 

  ◉   Tarnowo Podgórne kręci finałowy spot

Ekipa Sztabu WOŚP w Tarnowie Podgórnym spotkała się na planie zdjęciowym. Tym razem kolejne pozytywne grono zwolenników styczniowego zamieszania, postanowiło przekonać lokalną społeczność do wspólnego grania dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, kręcąc spot reklamowy. Efekt tej pracy będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę (6 grudnia) o godz. 12:00.

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 
Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-07 12:07:12

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. To święto co roku pozwala zwrócić naszą uwagę na problemy ochrony zdrowia, ale również na pozytywne wydarzenia czy osiągnięcia związane z rozwojem medycyny.

2022-03-30 14:02:38

Ile zebrała WOŚP podczas 30. Finału?

Jubileuszowy 30. Finał WOŚP pokazał nam ogrom finałowej miłości i mienił się milionem ciepłych barw. Dziękujemy i wysyłamy pozytywną energię do wszystkich, którzy od 30 lat są z nami i wspierają nasze działania.

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!