Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #6

2020-12-02 18:00:00

 

Proces rejestracji Sztabów dobiegł końca. 10 stycznia 2021 roku na 29. Finale WOŚP zagra 1360 sztabów w tym za granicą aż 79. Do wspólnego grania w Sztabach zgłosiło się już 38 663 wolontariuszy, a rekrutacja nadal trwa. 

1 grudnia 2020 roku uruchomione zostały pierwsze formy wsparcia 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś możesz zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, nie wychodząc z domu. Wybierz jedną z dostępnych metod wsparcia i dorzuć się do puszki #wosp2021.

Przygotowania idą na całego! Co mówią Sztaby? 

 

 

  ◉ Australia gra na YouTube 

Sztab WOŚP w Australii zagra pełnym składem z wachlarzem atrakcji. Już dziś możemy poznać całą ekipę styczniowego zamieszania w Perth, która ze swoim serduchem zaprasza do siebie już 10 stycznia. Naturalni ludzie, prawdziwe emocje i prosty przekaz i 34-sekundowy filmik na YouTube - tylko tyle i aż tyle, bo tyle wystarczy, by po prostu zaprosić lokalną społeczność do wspólnego grania na rzecz WOŚP. 

 

 

 

  ◉  Dublin zapowiada pierwsze w historii naszych finałów internetowe radio

"Tego jeszcze w Irlandii nie grali." - napisał Sztab WOŚP w Dublinie na swoim Facebooku. W poniedziałek Sztab zapowiedział strat pierwszego w historii finałów w Dublinie internetowego radia "DublinWOŚP". Nowy kanał będzie miał swoją premierę już w ten piątek! Radio ma być dostępne na stronie internetowej Sztabu.
W sztabowym paśmie usłyszycie w najnowsze fakty związane z lokalnymi przygotowaniami do 29. Finału WOŚP, dużo dobrej muzy i nie tylko. Dublin - trzymamy kciuki i gratulujemy pomysłu!
 

 

 

   ◉  Grodzisko z finałowym korowodem

Sztab WOŚP Grodzisko OWIDZ w dniu 29. Finału WOŚP z ogromem pozytywnej energii przejedzie przez miejscowości gminy Starogard. Orkiestrowy konwój, niczym najpiękniejszy korowód świata, zawita nawet do najmniejszych wsi. Niesamowite pojazdy, radośni wolontariusze, muzyka i wspaniała misja - wesprzeć cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - to zapowiedź atrakcji, której z pewnością nie da się nie zauważyć nawet będąc w domu.
 
 

 

 

  ◉   Tarnowo Podgórne kręci finałowy spot

Ekipa Sztabu WOŚP w Tarnowie Podgórnym spotkała się na planie zdjęciowym. Tym razem kolejne pozytywne grono zwolenników styczniowego zamieszania, postanowiło przekonać lokalną społeczność do wspólnego grania dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, kręcąc spot reklamowy. Efekt tej pracy będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę (6 grudnia) o godz. 12:00.

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 
Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-16 14:05:00

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

Wsparcie działań Fundacji przy okazji codziennych zakupów? To dziecinnie proste! Do naszych działań przyłączyły się nie tylko mniejsze firmy, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP

2023-01-19 16:00:00

"Finałówka" - kupując wspieraj walkę z sepsą

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Piekarnie Lubaszka zapraszają piekarnie z całej Polski do udziału w akcji "Dobra bułka zdrowiu służy". Już teraz możecie kupić bułki "Finałówki" wspierając tym samym celu 31. Finału WOŚP!

2023-01-09 21:10:00

Nowa gwiazda 31. Finału WOŚP - Transgresja!

Energetyczne dźwięki i psychodeliczna oprawa wizualna - Transgresja zadziwi publiczność podczas 31. Finału WOŚP w Warszawie!

2023-01-06 11:30:00

Jakie aukcje wystawiają Sztaby?

Aukcje na aukcje.wosp.org.pl to nieodłączna część Finału WOŚP! Sztaby również włączyły się w ten sposób działania i wystawiają swoje licytacje. Już teraz możecie wziąć w nich udział i wspierać cel 31. Finału WOŚP!