Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #8

2020-12-16 11:10:00

 

Niespełna miesiąc został do Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiemy, że na rzecz 29. Finału 10 stycznia 2021 roku, zagra 1362 Sztabów na całym Świecie, w tym aż 79 rozświetli WOŚPowe serca poza granicami kraju. Przygotowania wciąż trwają, co nowego podejrzeliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie sami.

 

 

◉   WOŚPmobil na ulicach Zduńskiej Woli

Kiedy myślimy "zduńskowolski Finał WOŚP" to od razu mamy przed oczami unikatowy WOŚPmobile! Sztab WOŚP Hufiec ZHP w Zduńskiej Woli od lat w dniu orkiestry wystawia samochódz, który przez cały dzień mieszkańcy, oklejają WOŚPowymi serduchami, tworząc wspólnymi siłami wspaniałą "czerwoną strzałę". W tym roku tradycji stanie się zadość, a WOŚPmobil ponownie zagości na ulicach Zduńskiej przybrany w serducha!

 

 

 

◉  Świeradowskie Morsowanie dla WOŚP

Sztab WOŚP Świeradów-Zdrój wraz ze Świeradowskimi Morsami zapraszają na finałowe morsowanie! Chętni spotkają się 10.01.2021 na II Wodospadzie!
W tym dniu wolontariusze Sztabu już od rana będą kwestować na rzecz WOŚP przy obu wodospadach w Świeradowie. Kto chętny?

 

 

 

◉  Wrocławski krasnal WOŚP

Od lat tradycją Sztabu WOŚP Wrocław były okolicznościowe plakaty, dedykowane poszczególnym wykonawcom Pol'and'Rock Festival, które później trafiały na aukcje Fundacji WOŚP. Chcąc tę tradycję podtrzymać oraz zachować oryginalną pamiątkę z 29. Finału WOŚP we Wrocławiu, również w tym roku powstał okolicznościowy plakat, choć w nieco innej konwencji. Wyjątkowy, wrocławski, nawiązujący do tegorocznych wydarzeń. Jego twórcą jest Maciej Święty Rysuje - wrocławski muzyk, który podczas kwarantanny postanowił zwalczyć nudę i marazm - rysowaniem.

 

 

◉   Holandia gra wspólnie jednocząc swoje miasta na Finał

Rok 2020 przyniósł nam wszystkim wiele zmian, wstrzymując część sztabów WOŚP od organizacji tradycyjnych finałów. Dlatego Sztaby z Holandii zmieniły taktykę! W zamian powstaje coś równie pięknego i wyjątkowego! Kto wie? Może nawet legendarnego. Pięć niderlandzkich sztabów, wspólnie łączy siły w trzydniowym finałowym wydarzeniu ONLINE! Holenderskie wydarzenie potrwa od 8 do 10 stycznia. To będzie hit, zupełnie inny finał niż dotychczas, a dzięki energii sympatyków WOŚP, na pewno nie mniej kolorowy i ekscytujący niż inne finały dotąd! Ba! Będzie o niebo lepszy, bo gramy go wszyscy RAZEM: WOŚP Den HaagWOŚP AmsterdamWOŚP Sztab SchiedamWOŚP RotterdamSztab WOŚP Eindhoven.

 

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

28. Finał WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-21 08:55:00

Finałowe studio i scena już prawie gotowe!

To dziesiąty dzień prac przy budowie studia telewizyjnego i sceny koncertowej 31. Finału WOŚP w Warszawie. Pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na Placu Bankowym z minuty na minutę robi się coraz bardziej orkiestrowo!

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!

2023-01-17 12:08:35

IV Otwarte Mistrzostwa w Pol’and’Rock ruszają!

Już niebawem ruszają regionalne eliminacje IV Otwartych Mistrzostw w Pol’and’Rock: Gra Planszowa! Wciąż możesz dołączyć do rywalizacji!

2023-01-19 14:00:00

W jeden dzień dookoła świata! WOŚP bez granic

Warszawa, Polska, świat! Ekspansja entuzjazmu, który rozlał się w 1993 r. w naszym kraju, przebiegała w błyskawicznym tempie. Sztaby WOŚP pozdrawiają z najdalszych zakątków ziemi!