Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #9

2021-01-13 19:00:00

 

W ostatnią niedzielę stycznia zagrają z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Z serca Warszawy poprowadzimy transmisję telewizyjną, dzięki której będziemy informować o efektach zbiórki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy, ale także będziemy pokazywać, jak grają sztaby na całym świecie! Tymczasem już dziś zaglądamy do sztabów, by zobaczyć co u nich na ostatniej prostej. 

 

◉  Króle na Kołach w Tarnowie Podgórnym 

Jedna z pierwszych atrakcji w ramach przedfinałowej rozgrzewki mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne odbyła się w Święto Trzech Króli! Uczestnicy musieli rozwikłać zabawne zagadki i zdać samochodowe próby sprawnościowe. Zabawę poprzedziły zapisy, dzięki którym kolejne osoby miały możliwość wesprzeć cel Finału wrzucając datki do sztabowej eSkarbonki. 
 
 
 
 
  

◉  Nowy Staw śladem kamieni z symbolami 29. Finału

Na 29. Finał WOŚP proponujemy bezpieczną zabawę w poszukiwanie ukrytych kamieni. Zabawę większość mieszkańców naszej gminy zna i lubi. WyNa kamieniach pojawią się malowane motywy graficzne związane z tegorocznym Finałem z Głową. 

 

 

 

◉  Dublin zatańczył w rytmie Zumby 

Sztab WOŚP Dublina zatańczył już w rymie zumby online, a to tylko jedna z ich wielu finałowych atrakcji. Niemnie jednak w pięknym stylu pokazał, że nawet w dobie pandemii, nie ma rzeczy niemożliwych i niewątpliwie każdą aktywność offline da się przenieść do świata online!

 

 

◉  Wspinaczka ku pomocy w Zduńskiej Woli

Kolejną wspaniałą atrakcją, jaką przygotowuje Sztab Zduńska Wola, jest ścianka wspinaczkowa. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo, dlatego nad obsługą ścianki będą czuwać odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani do tego druhowie. Poza wspinaczką będzie można wziąć udział w zawodach strzeleckich, które już od lat wpisały się w tradycje organizacji Finałów w Zduńskiej Woli.

 

 

◉  Tymczasem w Australii Finał już za nami...

Było słonecznie, wesoło i radośnie. Rajd po radość zakończony, a uczestnicy jechali przez dzielnice Melbourne w atmosferze przyjaźni. A wszystko po to, by wspomóc cel 29. Finału i zagrać wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-03 09:35:00

Mija 30 lat od 1. Finału WOŚP!

Trzy dekady jak jeden dzień! Na 30 lat od pierwszego Finału WOŚP wspominamy, jak spontaniczna akcja charytatywna przerodziła się w międzynarodową inicjatywę!

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!

2023-01-09 20:25:00

Hańba! zagra na 31. Finale WOŚP!

Klezmerskie, folkowe brzmienia przeplatające się z buntowniczymi dźwiękami muzyki punkowej — Hańba! zasila skład koncertu na Placu Bankowym w Warszawie!

2022-12-30 16:15:00

Co to był za rok dla WOŚP!

Rok 2022 utwierdził nas w przekonaniu, że otwartość i solidarność to wartości, przy których warto stać. W trakcie mijającego roku m.in. zorganizowaliśmy jubileuszowy, 30. Finał WOŚP, wystartowaliśmy z akcją pomocy dla Ukrainy oraz wspólnie przeżyliśmy 28. Pol'and'Rock Festival.