Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wieści ze sztabów #9

2021-01-13 19:00:00

 

W ostatnią niedzielę stycznia zagrają z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Z serca Warszawy poprowadzimy transmisję telewizyjną, dzięki której będziemy informować o efektach zbiórki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy, ale także będziemy pokazywać, jak grają sztaby na całym świecie! Tymczasem już dziś zaglądamy do sztabów, by zobaczyć co u nich na ostatniej prostej. 

 

◉  Króle na Kołach w Tarnowie Podgórnym 

Jedna z pierwszych atrakcji w ramach przedfinałowej rozgrzewki mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne odbyła się w Święto Trzech Króli! Uczestnicy musieli rozwikłać zabawne zagadki i zdać samochodowe próby sprawnościowe. Zabawę poprzedziły zapisy, dzięki którym kolejne osoby miały możliwość wesprzeć cel Finału wrzucając datki do sztabowej eSkarbonki. 
 
 
 
 
  

◉  Nowy Staw śladem kamieni z symbolami 29. Finału

Na 29. Finał WOŚP proponujemy bezpieczną zabawę w poszukiwanie ukrytych kamieni. Zabawę większość mieszkańców naszej gminy zna i lubi. WyNa kamieniach pojawią się malowane motywy graficzne związane z tegorocznym Finałem z Głową. 

 

 

 

◉  Dublin zatańczył w rytmie Zumby 

Sztab WOŚP Dublina zatańczył już w rymie zumby online, a to tylko jedna z ich wielu finałowych atrakcji. Niemnie jednak w pięknym stylu pokazał, że nawet w dobie pandemii, nie ma rzeczy niemożliwych i niewątpliwie każdą aktywność offline da się przenieść do świata online!

 

 

◉  Wspinaczka ku pomocy w Zduńskiej Woli

Kolejną wspaniałą atrakcją, jaką przygotowuje Sztab Zduńska Wola, jest ścianka wspinaczkowa. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo, dlatego nad obsługą ścianki będą czuwać odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani do tego druhowie. Poza wspinaczką będzie można wziąć udział w zawodach strzeleckich, które już od lat wpisały się w tradycje organizacji Finałów w Zduńskiej Woli.

 

 

◉  Tymczasem w Australii Finał już za nami...

Było słonecznie, wesoło i radośnie. Rajd po radość zakończony, a uczestnicy jechali przez dzielnice Melbourne w atmosferze przyjaźni. A wszystko po to, by wspomóc cel 29. Finału i zagrać wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.

2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.

2022-05-04 14:00:46

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Strażaka, więc składamy najlepsze życzenia wszystkim Strażakom. Jednocześnie przypominamy Wam, co udało nam się zrobić dla jednostek OSP!

2022-04-05 16:15:36

Co myślisz o finałowej aplikacji?

Wiemy, że lubicie nasze quizy, newsy i statystyki, ale może czas na coś nowego? Aplikację podczas 30. Finału WOŚP pobrało ponad 30 000 osób! To świetny wynik, chcemy, żebyście korzystając z aplikacji, przeżywali najlepsze emocje, dlatego prosimy Was o podpowiedzi.