Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Finały

Wieści ze sztabów #9

2021-01-13 19:00:00

 

W ostatnią niedzielę stycznia zagrają z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Z serca Warszawy poprowadzimy transmisję telewizyjną, dzięki której będziemy informować o efektach zbiórki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy, ale także będziemy pokazywać, jak grają sztaby na całym świecie! Tymczasem już dziś zaglądamy do sztabów, by zobaczyć co u nich na ostatniej prostej. 

 

◉  Króle na Kołach w Tarnowie Podgórnym 

Jedna z pierwszych atrakcji w ramach przedfinałowej rozgrzewki mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne odbyła się w Święto Trzech Króli! Uczestnicy musieli rozwikłać zabawne zagadki i zdać samochodowe próby sprawnościowe. Zabawę poprzedziły zapisy, dzięki którym kolejne osoby miały możliwość wesprzeć cel Finału wrzucając datki do sztabowej eSkarbonki. 
 
 
 
 
  

◉  Nowy Staw śladem kamieni z symbolami 29. Finału

Na 29. Finał WOŚP proponujemy bezpieczną zabawę w poszukiwanie ukrytych kamieni. Zabawę większość mieszkańców naszej gminy zna i lubi. WyNa kamieniach pojawią się malowane motywy graficzne związane z tegorocznym Finałem z Głową. 

 

 

 

◉  Dublin zatańczył w rytmie Zumby 

Sztab WOŚP Dublina zatańczył już w rymie zumby online, a to tylko jedna z ich wielu finałowych atrakcji. Niemnie jednak w pięknym stylu pokazał, że nawet w dobie pandemii, nie ma rzeczy niemożliwych i niewątpliwie każdą aktywność offline da się przenieść do świata online!

 

 

◉  Wspinaczka ku pomocy w Zduńskiej Woli

Kolejną wspaniałą atrakcją, jaką przygotowuje Sztab Zduńska Wola, jest ścianka wspinaczkowa. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo, dlatego nad obsługą ścianki będą czuwać odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani do tego druhowie. Poza wspinaczką będzie można wziąć udział w zawodach strzeleckich, które już od lat wpisały się w tradycje organizacji Finałów w Zduńskiej Woli.

 

 

◉  Tymczasem w Australii Finał już za nami...

Było słonecznie, wesoło i radośnie. Rajd po radość zakończony, a uczestnicy jechali przez dzielnice Melbourne w atmosferze przyjaźni. A wszystko po to, by wspomóc cel 29. Finału i zagrać wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-16 09:55:19

Dziękujemy za wiele lat współpracy!

Wieloletni Szef Sztabu w Kaliszu i pomysłodawca sztafety festiwalowej, Bronisław Krakus, na zawsze zapisał się w fundacyjnej historii. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie i jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty, i aktywizować społeczeństwo.

2021-09-30 17:00:44

Dziękujemy medykom!

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Dlatego powtórzymy hasło, które wiosną tego roku pojawiło się kilku tysiącach miejsc w całej Polsce - dziękujemy medykom!

2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-28 08:47:51

Szesnaście lat z Maratonem Warszawskim

Wczoraj na ulicach Warszawy odbył się 43. Maraton Warszawski oraz 15. Półmaraton Warszawski. Nasi wolontariusze - Pokojowy Patrol - wspierali zabezpieczenie tego wydarzenia.

Zobacz też