Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #9

2021-01-13 19:00:00

 

W ostatnią niedzielę stycznia zagrają z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Z serca Warszawy poprowadzimy transmisję telewizyjną, dzięki której będziemy informować o efektach zbiórki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy, ale także będziemy pokazywać, jak grają sztaby na całym świecie! Tymczasem już dziś zaglądamy do sztabów, by zobaczyć co u nich na ostatniej prostej. 

 

◉  Króle na Kołach w Tarnowie Podgórnym 

Jedna z pierwszych atrakcji w ramach przedfinałowej rozgrzewki mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne odbyła się w Święto Trzech Króli! Uczestnicy musieli rozwikłać zabawne zagadki i zdać samochodowe próby sprawnościowe. Zabawę poprzedziły zapisy, dzięki którym kolejne osoby miały możliwość wesprzeć cel Finału wrzucając datki do sztabowej eSkarbonki. 
 
 
 
 
  

◉  Nowy Staw śladem kamieni z symbolami 29. Finału

Na 29. Finał WOŚP proponujemy bezpieczną zabawę w poszukiwanie ukrytych kamieni. Zabawę większość mieszkańców naszej gminy zna i lubi. WyNa kamieniach pojawią się malowane motywy graficzne związane z tegorocznym Finałem z Głową. 

 

 

 

◉  Dublin zatańczył w rytmie Zumby 

Sztab WOŚP Dublina zatańczył już w rymie zumby online, a to tylko jedna z ich wielu finałowych atrakcji. Niemnie jednak w pięknym stylu pokazał, że nawet w dobie pandemii, nie ma rzeczy niemożliwych i niewątpliwie każdą aktywność offline da się przenieść do świata online!

 

 

◉  Wspinaczka ku pomocy w Zduńskiej Woli

Kolejną wspaniałą atrakcją, jaką przygotowuje Sztab Zduńska Wola, jest ścianka wspinaczkowa. Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo, dlatego nad obsługą ścianki będą czuwać odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani do tego druhowie. Poza wspinaczką będzie można wziąć udział w zawodach strzeleckich, które już od lat wpisały się w tradycje organizacji Finałów w Zduńskiej Woli.

 

 

◉  Tymczasem w Australii Finał już za nami...

Było słonecznie, wesoło i radośnie. Rajd po radość zakończony, a uczestnicy jechali przez dzielnice Melbourne w atmosferze przyjaźni. A wszystko po to, by wspomóc cel 29. Finału i zagrać wspólnie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-15 10:25:00

Sprawdź, gdzie dzisiaj można wesprzeć WOŚP

Chcesz wesprzeć cel 29. Finału w tradycyjny sposób wrzucając gotówkę do tekturowej puchy? Teraz możesz w łatwy sposób odnaleźć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej okolicy na mapie, nim wyjdziesz z domu na zakupy. Sprawdź, gdzie najbliższej znajduje się puszka w Twojej okolicy i zagraj z nami!

2021-01-21 15:00:03

Pokaż, że grasz z nami!

Do 29. Finału WOŚP zostało już tylko 10 dni! Jeśli nas wspierasz, pokaż to całemu światu. Skorzystaj z filtra na Instagramie i nakładek na zdjęcia profilowe na Facebooku.

2021-01-18 15:10:00

Dawtona po raz czwarty zagra z WOŚP

Celem 29. Finału WOŚP jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już czwarty rok z rzędu, kiedy Dawtona gra razem z Fundacją WOŚP. Ponownie z tej okazji do sprzedaży trafiła limitowana edycja Soku Pomidorowego Dawtona. Tak, jak w poprzednich latach, posiada ona specjalną etykietę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka.

2021-01-20 13:30:00

Wasze pytania o WOŚP 2021 z wyszukiwarek

Oto odpowiedzi na pytania oraz frazy, które najczęściej wpisujecie do wyszukiwarek. Na bieżąco także sprawdzamy, co Was najbardziej interesuje. Pisząc o WOŚP używaj #wosp2021.

Zobacz też