W ramach walki z Covid-19 przekazaliśmy sprzęt o wartości około
70 000 000 PLN
Finały

Wirtualne serce WOŚP już bije

2016-12-16 15:06:17

 

Po raz czwarty jesteście z nami! Wirtualne Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to inicjatywa, w której możemy pokazać niesamowitą siłę serc internetowej społeczności!  Podobnie jak  w zeszłych latach możecie stać się częścią wielkiego Wirtualnego Serca w zamian za wpłatę do "wirtualnej puszki" i wsparcie 25. Finału. Z każdą wpłatą Serce będzie rosnąć by finalnie zebrana kwota trafiła na szczytny cel! Okaż Serce, Wspieraj Serce! 

 

Wirtualne Serce to zabawa, która umożliwia nie tylko przekazanie nam darowizny, ale także pochwalenie się swoim wsparciem. Zachęcamy Was do skorzystania z możliwości wyboru wyglądu swojego Serca i podpisania go. Personalizacja jest możliwa niezależnie od dokonanej wpłaty. na którym pojawi się Twoje imię i nazwisko - będzie ono jego wspaniałą częścią! Udostępniając , zachęcasz innych do zostania częścią inicjatywy, na której skorzystają osoby najbardziej tego potrzebujące!  

 

 

Na Wspieram.to zagramy już czwarty raz! Dzięki Wam za Wasze zaufanie, zaangażowanie, podawanie dalej dobra! Zgromadziliśmy do tej pory za pomocą Wirtualnych Serc 210 tysięcy złotych na rzecz naszych finałów. 

 

www.wspieram.to/wosp 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-02 10:40:49

Czy Twoje dziecko uczy się pierwszej pomocy?

Nowy rok szkolny wystartował. Sprawdź czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w programie edukacyjnym Fundacji WOŚP "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zadbaj o bezpieczeństwo swojego malucha, umożliwiając mu naukę pierwszej pomocy w szkole. Zgłoś szkołę do programu.

2021-08-25 13:35:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Aktywizm społeczny

Na Akademii Sztuk Przepięknych od początku jej istnienia rozmawiamy o rzeczach ważnych. Zapraszani przez nas goście są bardzo często proponowani przez Was - naszą festiwalową społeczność, a w namiocie ASP nie boimy się poruszać aktualnych i trudnych tematów.

2021-09-07 14:42:28

Jurek Owsiak laureatem plebiscytu Newsweeka

Czytelnicy Newsweeka zdecydowali, że Jurek Owsiak jest jedną z osób, które mają największy wpływ na nasze życie społeczne w ostatnich dwóch dekadach. Zajął 3 miejsce wśród zaszczytnego grona generalnego plebiscytu głównego i wygrał w kategorii "Obywatel".

Zobacz też