Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Wizyty w Sztabach umawiane z Booksy

2021-01-13 17:05:00

 

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia. Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa skłoniła Fundację do poszukiwania nowych pomysłów na organizację wydarzenia oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa. O komfort kwestujących zadba Booksy, polski startup dostarczający aplikację do rezerwacji wizyt, za pomocą której wolontariusze umówią się do swoich Sztabów, m.in. w celu oddania puszki czy odbioru pakietu wolontariusza. Booksy umożliwia również użytkownikom dorzucenie się do puszki WOŚP bez wychodzenia z domu.

 

W celu usprawnienia procesu odbioru pakietów wolontariusza (puszki, identyfikatora, maseczek i flagi) czy oddawania puszek w Sztabach, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała się sięgnąć po nowe rozwiązanie, które zapewni wolontariuszom bezpieczeństwo podczas tegorocznego Finału. W aplikacji Booksy pojawiła się zupełnie nowa kategoria ze Sztabami WOŚP. Każdy wolontariusz, którego Sztab zdecydował się to rozwiązanie, będzie mógł sprawnie umówić wizytę online, rezerwując ją za pomocą aplikacji.
 
 
 
 
 
Możliwość umówienia wizyty online niweluje ryzyko wystąpienia kolejek w Sztabach, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii. Rozwiązanie gwarantuje więc wolontariuszom poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz usprawnia proces załatwiania wszelkich formalności zarówno w dniu Finału, jak i w trakcie przygotowań do wydarzenia.
 
Wsparcie na linii Sztab-wolontariusz to nie jedyny sposób, w jaki Booksy włączy się w tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startup umożliwi również użytkownikom przekazanie wybranej kwoty do puszki WOŚP za pośrednictwem aplikacji. Cała zebrana suma zostanie przesłana bezpośrednio na konto 29. Finału WOŚP a ci, którzy zdecydują się grać razem z WOŚP za pomocą Booksy, będą mogli zrobić to wygodnie, bez wychodzenia z domu i za pomocą aplikacji, która towarzyszy im na co dzień.
 
Środki zebrane podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tegorocznej zbiórce udział weźmie blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbierających pieniądze, które zostaną następnie rozliczone w blisko 1 400 Sztabach, w tym kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie. Wolontariusze będą zaopatrzeni w maseczki, płyn do dezynfekcji i specjalne materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa. Możliwość umówienia wizyty w Sztabie za pośrednictwem aplikacji to pierwsze na taką skalę rozwiązanie w historii Finałów WOŚP.
 
 
 
Wolontariuszka 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński
 
 

O Booksy

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online dla użytkowników i program do rozwijania biznesu dla usługodawców. Dzięki aplikacji i stronie Booksy.com użytkownicy m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Brazylii, RPA i Polsce mogą rezerwować wizyty online u swoich ulubionych fryzjerów, barberów i kosmetyczek, a od niedawna także w nowych kategoriach utworzonych na rynku polskim, takich jak finanse czy telekomunikacja.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-22 10:42:43

Odwołanie 56. Konkursu Ofert

Fundacja WOŚP zawiadamia wszystkie firmy, które złożyły dokumenty formalnoprawne z zamiarem złożenia oferty wstępnej i przystąpienia do Konkursu Ofert, który miał się odbyć w dniach 3, 4, 5 i 6 listopada – że Konkurs Ofert zostaje odwołany z powodu objęcia pracowników Fundacji kwarantanną

2020-11-04 10:05:00

Wieści ze sztabów #2

Za niespełna 2 tygodnie zakończymy tegoroczną rejestrację sztabów 29. Finału WOŚP. Za parę dni wszystkie sztaby rozpoczną już kolejny etap przygotowań, czyli rejestrację wolontariuszy w Bazie Szefa Sztabów. Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę cotygodniowych inspiracji od Was i dla Was.

2020-11-16 19:31:44

Dawid Porta & Jafia na Finale WOŚP w Warszawie

Dawid Porta & Jafia to projekt, którego pozytywne wibracje i ogromne sceniczne doświadczenie pozwala bez skrupułów nazwać ich koncerty mianem wydarzenia. Kapela zagra w finałowym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszając słuchaczy na imprezę w radosnym rytmie reggae.

2020-11-05 08:39:13

Orkiestra mimo wszystko!

Finałowe styczniowe granie to czas pełny nadziei, koloru i pozytywnej energii, dlatego w tym roku nie zwalniamy tempa i mimo pandemii koronawirusa, przygotowujemy letnią zadymę w środku zimy.

Zobacz też