Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Wizyty w Sztabach umawiane z Booksy

2021-01-13 17:05:00

 

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia. Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa skłoniła Fundację do poszukiwania nowych pomysłów na organizację wydarzenia oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa. O komfort kwestujących zadba Booksy, polski startup dostarczający aplikację do rezerwacji wizyt, za pomocą której wolontariusze umówią się do swoich Sztabów, m.in. w celu oddania puszki czy odbioru pakietu wolontariusza. Booksy umożliwia również użytkownikom dorzucenie się do puszki WOŚP bez wychodzenia z domu.

 

W celu usprawnienia procesu odbioru pakietów wolontariusza (puszki, identyfikatora, maseczek i flagi) czy oddawania puszek w Sztabach, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała się sięgnąć po nowe rozwiązanie, które zapewni wolontariuszom bezpieczeństwo podczas tegorocznego Finału. W aplikacji Booksy pojawiła się zupełnie nowa kategoria ze Sztabami WOŚP. Każdy wolontariusz, którego Sztab zdecydował się to rozwiązanie, będzie mógł sprawnie umówić wizytę online, rezerwując ją za pomocą aplikacji.
 
 
 
 
 
Możliwość umówienia wizyty online niweluje ryzyko wystąpienia kolejek w Sztabach, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii. Rozwiązanie gwarantuje więc wolontariuszom poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz usprawnia proces załatwiania wszelkich formalności zarówno w dniu Finału, jak i w trakcie przygotowań do wydarzenia.
 
Wsparcie na linii Sztab-wolontariusz to nie jedyny sposób, w jaki Booksy włączy się w tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startup umożliwi również użytkownikom przekazanie wybranej kwoty do puszki WOŚP za pośrednictwem aplikacji. Cała zebrana suma zostanie przesłana bezpośrednio na konto 29. Finału WOŚP a ci, którzy zdecydują się grać razem z WOŚP za pomocą Booksy, będą mogli zrobić to wygodnie, bez wychodzenia z domu i za pomocą aplikacji, która towarzyszy im na co dzień.
 
Środki zebrane podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tegorocznej zbiórce udział weźmie blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbierających pieniądze, które zostaną następnie rozliczone w blisko 1 400 Sztabach, w tym kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie. Wolontariusze będą zaopatrzeni w maseczki, płyn do dezynfekcji i specjalne materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa. Możliwość umówienia wizyty w Sztabie za pośrednictwem aplikacji to pierwsze na taką skalę rozwiązanie w historii Finałów WOŚP.
 
 
 
Wolontariuszka 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński
 
 

O Booksy

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online dla użytkowników i program do rozwijania biznesu dla usługodawców. Dzięki aplikacji i stronie Booksy.com użytkownicy m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Brazylii, RPA i Polsce mogą rezerwować wizyty online u swoich ulubionych fryzjerów, barberów i kosmetyczek, a od niedawna także w nowych kategoriach utworzonych na rynku polskim, takich jak finanse czy telekomunikacja.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-27 10:35:00

29. Finał WOŚP już 31 stycznia

W niedzielę 31 stycznia 2021 na całym świecie ponownie głośno zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Pieniądze zebrane w 29. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. TVN Grupa Discovery po raz piąty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz na platformie Player. Gramy wszyscy RAZEM!

2021-01-16 09:35:00

Osobiste podziękowania od Jurka Owsiaka

Zostań internetowym darczyńcą i otrzymaj osobiste podziękowania od Jerzego Owsiaka! Kolejny rok Vintom – polska firma z branży technologii wideo – która wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy stworzeniu spersonalizowanych filmów z indywidualnymi podziękowaniami dla każdego, kto wesprze WOŚP darowizną online.

2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

2021-01-25 15:00:00

Gdzie obejrzysz 29. Finał WOŚP?

W tym roku transmisja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie bardzo wyjątkowa – potrwa nieprzerwanie aż 27 godzin! Rozpocznie się w sobotę 30 stycznia koncertem Piotra Bukartyka i zakończy się dopiero w niedzielę o północy!

Zobacz też