Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Woodstock online, Wasze maile / Vlog Jurka Owsiaka

2016-07-22 15:24:47
Czas na piątkowy vlog Jurka - będzie o Antyradiu, podsumowaniu transmisji internetowych z Przystanku Woodstock oraz o Waszych mailach. Sprawdźcie! 


Na początek ogłoszenie: szukamy właściciela walonek! Co ciekawe - dwóch rożnych.  Właściciela prosimy, żeby się do nas odezwał.

Już w niedzielę o godz. 20:00, w cotygodniowej audycji „Rockowa Scena Antyradia” usłyszycie koncert Danko Jones z Woodstock 2013 - nie przegapcie!

Dziękujemy za wczorajsze wspólne oglądanie filmu o rocznej pracy Fundacji WOŚP, który wyświetlany był na telebimach Dużej Sceny. Cały film jest już dostępny na Kręcioła.Tv - znajdziecie go TUTAJ.

Jurek w blogu podsumuje również Woodstock Online i rozda nagrody w spontanicznym konkursie, w którym prosiliśmy Was o pokazanie, jak oglądacie nasze transmisje.

Będzie też niesamowita historia z zespołem The Dead Daisies oraz Wasze maile i podziękowania za 22. Przystanek Woodstock.

A na koniec odwiedzi nas Zenek z Kabanosa i opowie, jak było na warsztatach muzycznych i jak się grało na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

(aa)

POKAŻ PODOBNE
2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

Zobacz też