Do udziału w 15. Biegu "Policz się z cukrzycą" zgłosiło się już
2 320 osób
Fundacja

Woodstockowe stroje kąpielowe? / Videoblog Jurka Owsiaka

2017-05-25 13:13:10

Posłuchajcie, jakie wiadomości Jurek przygotował dla Was w czwartek - będzie o nowościach w sklepiku SiemaShop, akcji #nobeldlawosp i nagrodzie otrzymanej podczas gali „Polska Przedsiębiorczość".

 

Jurek wita w czwartek i zapowiada wizytę w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim, ale o tym więcej jutro, a tymczasem posłuchajcie dzisiejszych wiadomości:

- koszulki #nobeldlawosp już znajdziecie na www.siemashop.pl, natomiast stroje kąpielowe z wzorem woodstockowym pojawią się tam już niebawem! Koniecznie dajcie nam znać, jak się Wam podobają!

- w piątek, podczas gali „Polska Przedsiębiorczość” Fundacja WOŚP zdobyła tytuł Perły Medycyny Dziesięciolecia - więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.wosp.org.pl/aktualnosci/otrzymalismy-perly-medycyny-dziesieciolecia

- retransmisje koncertu Sweet Noise z Woodstock 2002 w całości zobaczycie dzisiaj o 18:00, tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=X4IB32cXa-Y

- Złoty Bączek - trwa ostatni etap naszej plebiscytu, głosować możecie w specjalnej aplikacji na Facebooku Przystanek Woodstock

- grafikę z #nobeldlawosp pobierzecie tutaj http://bit.ly/2nd6fjO - na adres [email protected] wysyłajcie nam swoje szalone zdjęcia z tym hasztagiem, dla autorów najciekawszych fot przewidujemy nagrody :)

(aa)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-20 16:03:24

Najmniejsze, ale zarazem piękne rondo

W Warszawie już oficjalnie funkcjonuje rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rondo znajduje się na warszawskim Ursynowie u zbiegu ulic Płaskowickiej i Roentgena.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-10-20 11:00:00

Co WOŚP kupiła dla geriatrii

Październik to zdecydowanie miesiąc Seniora. 1 października obchodziliśmy Dzień Osób Starczych, 20 października znajdziemy w kalendarzu Europejski Dzień Seniora. To szczególne święta także dla Fundacji WOŚP, która od 2013 roku rozpoczęła planowe, systemowe wsparcie geriatrii. Zobacz, co WOŚP zrobiła dla geriatrii do tej pory.

2020-10-10 10:00:00

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wsparcie Fundacji WOŚP dla polskiej psychiatrii dziecięcej nie ustaje. Nie tylko kupujemy sprzęt, ale także chcemy uczestniczyć w rozmowach i działaniach, które pomagają zmienić sytuację tej dziedziny medycyny w Polsce. Zobacz co WOŚP do tej pory zrobiła dla psychiatrii dziecięcej.

Zobacz też