W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.
2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Jednym z największych zakupów dokonanych przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach walki z COVID-19 jest sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem – to wyposażenie o wartości blisko 10,5 miliona złotych. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.
2020-05-20 16:27:50

Trzeci transport WOŚP wylądował w Warszawie

Przed kilkoma godzinami na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował trzeci już samolot z wyposażeniem medycznym zamówionym przez Fundację WOŚP z myślą o szpitalach walczących z koronawirusem. Na pokładzie znalazło się 40 tys. kombinezonów, które już wkrótce wyruszą w drogę do medyków z całej Polski.
2020-05-20 13:00:00

WOŚP - Marka Godna Zaufania 2020

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została utytułowana Marką Godną Zaufania przez magazyn „My Company Polska” w kategorii: Fundacja. Badanie przeprowadzone wśród setek przedsiębiorców wyłoniło marki produktów i usług w 25 kategoriach, które darzą oni największym zaufaniem.
2020-05-19 16:20:00

Ultrasonografy dla szpitali zakaźnych

19 maja w siedzibie Fundacji WOŚP nastąpiło symboliczne przekazanie Orkiestrze 25 zestawów ultrasonograficznych, stanowiących darowiznę od firmy Philips Polska. Sprzęt ten trafi do placówek zlokalizowanych w całej Polsce, przede wszystkim do szpitali przekształconych w zakaźne. Wartość darowizny to około 1,2 miliona złotych.
2020-05-15 15:36:33

WOŚP laureatem nagrody Idea Przyjazna Dziecku

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została laureatem nagrody Idea Przyjazna dziecku w konkursie Hit Najlepsze dla dziecka „Mamo, To Ja” 2019. Nagroda specjalna została przyznana WOŚP za akcję "Leczyć z miłością" i zakup leżanek oraz rozkładanych foteli dla rodziców w szpitalach pediatrycznych.
2020-05-14 16:00:00

#UkładamyDlaWas puzzle razem z Treflem

Razem z Trefl, postanowiliśmy wydać puzzle, które pomagają nam kupować sprzęt medyczny do walki z koronawirusem. Wyjątkowymi puzzlami dziękujemy Bohaterom - personelowi medycznemu. #UkładamyDlaWas - 5 obrazków, 1000 elementów to godziny wspólnej zabawy dla małych i dużych domowników. #Zostańwdomu i układaj puzzle całą rodziną.
2020-05-08 09:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.41

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wszyscy wiemy, że aby zadbać o ciało, należy zadbać o aktywność fizyczną. Podobnie jest z naszym mózgiem. Ważne, aby regularnie go ćwiczyć, stawiając przed nim nowe zadania. Jednym ze sposobów na utrzymanie mózgu w dobrej kondycji są po prostu łamigłówki.
2020-05-04 10:00:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.40

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? #Zostańwdomu i układaj puzzle całą rodziną. #UkładamyDlaWas razem z Treflem - 5 wzorów, 1000 elementów to godziny wspólnej zabawy dla małych i dużych domowników.
2020-04-25 17:56:49

Drugi transport WOŚP z Chin już w Warszawie

W sobotę po godzinie 14:00 na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował samolot Boeing 787-8 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT z drugim transportem wyposażenia medycznego zamówionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy dla polskich szpitali walczących z epidemią COVID-19.
2020-04-24 15:57:15

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.39

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi? Dziś przypominamy o zabawach dotyczących pierwszej pomocy. Połącz naukę z zabawą, by jeszcze skuteczniej zaangażować dziecko i wykorzystać produktywnie nadmiar wolnego czasu dla całej rodziny. Wybierz dowolną formę nauki z poniższego zestawu gier i zabaw. Baw się i ucz, jednocześnie robiąc to, co lubisz najbardziej.
2020-04-23 13:00:00

10,5 mln PLN dla laboratoriów diagnozujących COVID-19

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała się wesprzeć 4 laboratoria diagnozujące osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Sprzęt i wyposażenie laboratoryjne o łącznej wartości blisko 10,5 mln PLN, trafi do placówek w Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Oznacza to, ze wraz z ostatnimi zakupami WOŚP zaangażowanie Fundacji w walkę z koronawirusem osiągnęło już wartość 50 mln PLN.
2020-04-22 09:52:13

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.37

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Książki dla dzieci, które czyta się dłońmi to majstersztyk! Kto potrafi zrobić ilustrację tak, by mogło ją „zobaczyć” niewidome dziecko?
2020-04-21 14:52:29

Pierwszy transport WOŚP z Chin już w Warszawie

W poniedziałek późnym wieczorem na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował samolot Boeing 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT z pierwszym transportem wyposażenia medycznego zamówionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy dla polskich szpitali walczących z epidemią COVID-19. Lot został zorganizowany w ramach rządowego programu „Cargo dla Polski”.
2020-04-21 10:32:07

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.36

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Kolejny eksperyment przed nami! Jak ciało stałe zamienić w ciecz? Jak ciecz staje się ciałem stałym? Czy jest materiał, który może zachowywać się jednocześnie jak ciało stałe i ciecz?
2020-04-20 12:10:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.35

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Ach co to będzie za poniedziałek! Przed nami kolejny tydzień gier i zabaw, tymczasem dziś w ramach dobrego początku tygodnia... chodź, pokoloruj świat... a WYGRAMY!


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też