Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Fundacja
Finały

WOŚP to zdrowie

2017-01-09 16:45:42

Każdy zna powiedzenie "sport to zdrowie", dlatego też Sztaby działające w całej Polsce w dzień Finału zapraszają wszystkich chętnych na najróżniejsze wydarzenia sportowe. Oprócz Biegu WOŚP, który po raz pierwszy w tym roku organizowany będzie pod nową nazwą. Jedenasta edycja zimowych zmagań biegaczy będzie nosić miano "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Ta zmiana podyktowana jest zaangażowaniem Fundacji w edukację z dziedziny pierwszej pomocy najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Uczestniczy przebiegną ulicami miast, miasteczek i wsi w całej Polsce. Jak sugeruje nazwa, opłaty za pakiety startowe zostaną przeznaczone na finansowanie dwóch programów Fundacji WOŚP: za te fundusze zakupimy pompy insulinowe, które zostaną wypożyczone kobietom w ciąży oraz sfinansujemy program edukacyjny RUR. Jeżeli chcesz dołączyć do tego wydarzenia możesz sprawdzić czy w Twojej okolicy organizowany jest bieg. 

Zobacz, gdzie jeszcze w Polsce odbędą się finałowe biegi (mapa aktualizowana na bieżąco): 

 
 
 
 
Jeżeli wolicie inne formy aktywnego odpoczynku, to wiele Sztabów w Polsce organizuje wydarzenia sportowe w ramach 25 Finału WOŚP. Jeżeli czujecie się w wodzie...jak ryba w wodzie, to zainteresuje was propozycja Sztabu WOŚP w Słupsku. Organizatorzy zapraszają na "Nocne Pływanie". W programie znajdą się między innymi nurkowanie, wodny tor przeszkód czy aerobik. W Krośnie też będzie można wziąć udział w nocnej imprezie - tym razem będzie można wesprzeć tańcząc i wywijając piruety na lodzie. Dla tych, którym nie straszne jest pływanie w lodowatej wodzie przeznaczone jest wydarzenie zorganizowane przez Sztab z Cieszyna Śląskiego. Morsy z Cieszyna Śląskiego wykąpią się w specjalnych zbiornikach ustawionych na rynku. Z kolei, jeżeli wolicie sporty zespołowe, to wybór zdaje się być ograniczony tylko wyobraźnią organizatorów - od turnieju siatkarskiego w Skokach, po rozgrywki piłkarskie w Siechnicach - wybór jest naprawdę ogromny! Wszystkie wydarzenia organizowane przez Sztaby 25-tego Finału WOŚP znajdziecie tu
 
 
 

 

(oz)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-07-29 14:31:44

Gra Pierwsza Pomoc otrzymała kolejną wspaniałą nagrodę!

Nasza gra Pierwsza Pomoc otrzymała kolejną wspaniałą nagrodę. Tym razem została wybrana „Perełką 2019” w konkursie stworzonym przez magazyn Świat Zabawek Książek i Gier.

2019-09-06 15:15:00

Oglądaj Wielki Mecz WOŚP vs TVN!

Nie możesz być z nami 8 września na Stadionie Legii w Warszawie? Kibicuj z domu! Transmisje sportowych emocji obejrzysz w telewizji TVN, ITVN lub na player.pl.

2019-08-26 13:13:50

Wciąż możesz kupić bilety na Wielki Mecz!

Zabierz rodzinę i przyjaciół i bądź z nami na Wielkim Meczu WOŚP vs. TVN! Baw się świetnie, a przy okazji wesprzyj szczytny cel wydarzenia.

2019-08-22 10:35:00

Poznaj skład tegorocznej reprezentacji na Wielki Mecz!

Już za kilkanaście dni na murawę stadionu Legii Warszawa wyjdą 2 wspaniałe drużyny WOŚP vs TVN! Poznaj skład tegorocznej reprezentacji i kibicuj razem z nami!

Zobacz też