Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Festiwal

WOŚP na Sektor 3.0

2015-05-29 15:11:09

Po raz kolejny Fundacja WOŚP zagościła na ważnej dla nas konferencji - Sektor 3.0. Spotkanie to jest największym w Polsce wydarzeniem poświęconym wykorzystywaniu technologii w działaniach organizacji pozarządowych. Co roku oprócz przedstawicieli organizacji non-profit można na niej spotkać ludzi biznesu, administracji, nauki oraz mediów. Podczas V edycji się ponad 400 uczestników wzajemnie inspirowało się, wymieniało doświadczeniem i wiedzem. Według Twitter Trends 27 maja hashtag #MoreDigital (oficjalny hashtag konferencji) był na drugim miejscu najpopularniejszych hashtagów w Polsce obok Finału Ligi Europy UEFA (#FIFA). 

W czasie konferencji, zarówno podczas seminariów, debat, jak i kuluarowych rozmów spotkaliśmy mnóstwo isnpirujących osób, które nowe technologie wykorzystują, żeby działać na rzecz pozytywnych zmian. O nich wszystkich zapewne już wkrótce przeczytacie na www.dobrastronainternetu.pl 

Na naszym stoisku wspólnie z naszym partnerem - PayU opowiadaliśmy o tym, jak zbierać pieniądze na swojej stronie internetowej. Dzieliliśmy się doświadczeniami, jak taką stronę zaimplementować, gdzie umieścić ją w architekturze strony, ale także jak komunikować swoje zbiórki. 

 

Zobacz, jak zbieramy fundusze na Przystanek Woodstock 

Zobacz, jak zbieramy fundusze na działania statutowe WOŚP 


W czasie warsztatów opowiadaliśmy przede wszystkim, o tym dlaczego warto organizować swoje aukcje internetowe i dlaczego warto robić to we współpracy z portalem charytatywni.allegro.pl.


Zobacz rezultaty aukcji finałowych 

Weź udział w woodstockowych aukcjach 
POKAŻ PODOBNE
2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

Zobacz też