W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

YouTuberzy dla WOŚP

2014-01-09 20:59:20
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy można wspierać na wiele sposobów, jednym z nich jest portal SiePomaga.pl. Na portalu można "wrzucić" swój datek do wirtualnej puszki Finału lub stworzyć i zbierać do swojej własnej. Oprócz „Janów Kowalskich” takie puszki założyły też zorganizowane grupy – wśród nich YouTuberzy dla WOŚP. Polska vlogosfera zebrała się, żeby stworzyć serię filmików o tym dlaczego fajnie jest pomagać, wspierać Fundację i działać pozytywnie!

Wśród YouTuberów, którzy zbierają dla nas datki do wirtualnej puszki znajdziecie m.in. Floriana "Skkf" Skowrona, Cyber Mariana, Marco Kubisia, VlogMateusz, MaturaToBzdura.TV, Andrzeja Tucholskiego czy Ravgor.TV.

W projekt zaangażowało się ponad 40 YouTuberów. Każdy z nich publikuje na swoim kanale w czasie akcji specjalnie przygotowany film, głównie związany z tematem pomagania. Wspólnie z widzami próbują osiągnąć swój cel – 50 tysięcy złotych. Wierzymy, że się uda i dziękujemy za takie zaangażowanie!
 
Zresztą, co my Wam mówimy! Przekonajcie się sami:
 
POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

Zobacz też