Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Zaczynamy pojedynek w Poznaniu!

2016-06-04 15:52:35

Jurorzy otworzyli właśnie Finał Eliminacji do 22. Przystanku Woodstock. Jak przystało na pojedynek mistrzów, spotykamy się w zamku, a konkretnie w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (Św. Marcin 80/82). Dziś poznamy nie tylko zwycięzców kolejnej edycji Eliminacji, ale również zespoły, które głosem internautów otrzymają nagrodę Plebiscytu Złotego Bączka. Bądźcie z nami!

 

Rozpoczęcie Finału Eliminacji do 22. Przystanku Woodsotck,
fot. Grzegorz Adamek


Po pierwszych zagranicznych Eliminacjach w czeskiej Pradze i trzech spotkaniach eliminacyjnych w Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi, przyszła pora na Finał, w którym zmierzy się 9 grup wyłonionych w czasie półfinałów. Dla wielu zespołów zagranie na Przystanku Woodstock jest największym muzycznym marzeniem. Komu to marzenie uda się spełnić? Przekonamy się już za kilka godzin, ale najpierw czeka nas prawdziwa muzyczna uczta.

Przed publicznością zgromadzoną w CK Zamek zagrają kolejno: Radio Slam, Scylla, Cochise, Superhalo, Lion Shepherd, The Snuff, Omni-mOdO, Aarch A oraz Hanza. Będą także goście specjalni – uczestnik Eliminacji w 2012, zespół Rust, a także Kuba Płucisz i goście, których mieliśmy okazję słuchać w czasie ostatniego Przystanku Woodstock.

Występy oceniać będzie Jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (Rzecznik Prasowy Przystanku Woodstock).

Czekamy na Was w Centrum Kultury Zamek! Wstęp, tradycyjnie, wolny!

A jeśli nie możecie być z nami tutaj na miejscu - śledźcie to, co się dzieje w internecie:
 

Wszystkie koncerty są dla Was transmitowane na żywo na kanale Kręcioły na YouTube:

 
(Ola)
 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-02 16:00:00

Dziękujemy za Wasze wsparcie 1% dla WOŚP

17 234 732,28 PLN to kwota, jaką Polacy przekazali Fundacji WOŚP w ramach 1%. Środki przekazane Orkiestrze zasilą działania statutowe Fundacji, które mają na celu podwyższenie jakości leczenia i opieki nad pacjentami oddziałów dziecięcych polskich szpitali.

2020-10-05 11:30:00

Zarejestruj Sztab 29. Finału w swoim mieście

Ruszyła rejestracja sztabów 29. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Pamiętaj, że istnieje kilka form rejestracji zbiórki. Nim rozpoczniesz rejestrację swojej zbiórki, przeczytaj ten tekst i dowiedz się, którą formę rejestracji sztabu powinieneś wybrać. Pamiętaj, aby przed rejestracją zapoznać się z odpowiednim regulaminem zbiórki.

2020-10-20 11:00:00

Co WOŚP kupiła dla geriatrii

Październik to zdecydowanie miesiąc Seniora. 1 października obchodziliśmy Dzień Osób Starczych, 20 października znajdziemy w kalendarzu Europejski Dzień Seniora. To szczególne święta także dla Fundacji WOŚP, która od 2013 roku rozpoczęła planowe, systemowe wsparcie geriatrii. Zobacz, co WOŚP zrobiła dla geriatrii do tej pory.

2020-10-13 13:57:13

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival i Finałów WOŚP ratują życie!

67 przyjaciół Orkiestry uratowało innym życie, zostając dawcą szpiku! 13 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku, czyli dzień poświęcony osobom, które zdecydowały się przekazać swoje komórki macierzyste.

Zobacz też