Na cel 30. Finału zebraliśmy już
23 067 857 PLN
Fundacja
Finały

Zainspiruj się - postanowienia noworoczne!

2021-12-23 12:05:52
 
 
Nowy rok - nowa/nowy ja! Czas na zmiany, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomysły na postanowienia noworoczne.
 
 

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Zadbaj o swoją formę i weź udział w biegu charytatywnym "Policz się z cukrzycą". Możesz pobiec, przejść, nawet przejechać na rowerze, najważniejsze jest przebycie 5 km. Możesz wykonać to zadanie w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie. Dołącz do grupy biegaczy w Twojej okolicy, pobiegnij indywidualnie lub przyjedź do Warszawy na bieg.
 

Dowiedz się więcej

 

 
 
 
 

Pomagaj i Ty! Dołącz do wolontariatu 30. Finału

 
Zgłoś się do Sztabu w najbliższej okolicy. Wiele z nich zakończyło już oficjalną rejestrację wolontariuszy, ale często potrzebują pomocy przy organizacji samego wydarzenia. A może masz umiejętności organizacyjne? Takie osoby na pewno się przydadzą w Twoim okolicznym Sztabie.
 

Znajdź Sztab na mapie

 
 
 

Nowe przygody

Brakuje Ci wrażeń? Weź udział w finałowym wydarzeniu - poznasz nowych ludzi, poczujesz pozytywne emocje i zrobisz coś dobrego. Teatr, kiermasz a może turniej piłki nożnej? To jedne z tysięcy pomysłów Sztabów w Polsce na wydarzenia. Wyszukaj interesującej atrakcji w Twojej okolicy i spróbuj czegoś nowego!
 
 

Znajdź wydarzenie w swojej okolicy

 
 

Wesprzyj finałowe granie

Jak dobrze wiesz, celem 30. Finału WOŚP jest okulistyka dziecięca. Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są - poza pogorszeniem ostrości wzroku - jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. To okazja, żeby wesprzeć cel i pokazać dobre serce!
 

Wesprzyj cel 30. Finału WOŚP

 
 
 
 
 

 

Aktywizm w internecie

Dziel się swoimi działaniami w internecie. Opowiedz o wolontariacie, dlaczego wspierasz działanie organizacji pozarządowych. Twoje wartości i dobre serce mogą mieć znaczenie i wpływ na otaczający Cię świat. Pokaż to i walcz o ważne dla Ciebie sprawy. 
 
 
 
 
 
 

Walka z hejtem

Internet potrafi zrobić wiele dobrego, jednak jest ogromna grupa osób, która tworzy bardzo negatywny jego obraz - hejterzy. To osoby, które nawet pozytywne wydarzenia i akcje potrafią oczernić i skrytykować. Walczmy z nimi, zgłaszajmy nieprawdziwe informacje, sprawdzajmy, co czytamy, nie powielając nieprawdziwych treści. 
 
 
 

Edukacja i rozwój - spotkania ASP

Postaw na rozwój, posłuchaj rozmów ważnych osób w naszym kraju i poza nimi z wielu dziedzinach. Religia, dziennikarstwo, prawo, polityka zagraniczna - to niektóre z tematów poruszanych w ciągu prowadzenia Akademii Sztuk Przepięknych na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Wybierz coś dla siebie spośród ponad 60 rozmów na kanale Kręcioła.TV.
 

Oglądaj KręciołaTV

 
 
 
 
 
 
 

Zabłyśnij wiedzą na temat muzyki w towarzystwie

Zasubskrybuj kanał KręciołaTV i bądź na bieżąco z najlepszą muzyką. Co tydzień nowa premiera koncertów, a w bibliotece znajdziesz również wspominki i najlepsze momenty Festiwalu. Czy wiesz, że kultowe występy takie jak koncerty Budki Suflera czy Kwiatu Jabłoni mają ponad 500 i 350 tysięcy wyświetleń? To kręciołowe rekordowe teledyski.
 
 
 
 
 

Zrób porządki i daj swoim skarbom drugie życie

Noworoczne porządki to punkt na liście wielu z nas. Nowy rok to nowy początek, więc dobre nawyki utrzymywania porządku w domu pomogą Ci poukładać życie. Aby nie wyrzucać rzeczy - wystaw niepotrzebne przedmioty na aukcje Allegro dla WOŚP i wesprzyj cel 30. Finału.
 

Aukcje Allegro dla WOŚP 

 
 
 
 
 
 

Znalezienie hobby - licytacja na Allegro

Wyjątkowe chwile - to jedna z kategorii aukcji, która pozwoli Ci przeżyć coś nowego. Niemal 500 aukcji pojawiło się już w allegrowym systemie - lot szybowcem, wizyta w laboratorium mikroelektronikitrzydniowy pobyt dla 2 osób w Dolinie Charlotty. Zajrzyj i znajdź coś dla siebie!
 
 
 

Dołącz od ekipy Domowej Orkiestry

Pandemia nie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, jest jednak grupa, która przynajmniej raz dziennie spotyka się na 1 godzinę dziennie i dzieli się swoimi pasjami i dobrą energią. Poznaj ich już jutro o godz.: 11:00 .
 

Oglądaj Domową Orkiestrę

 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-10-29 13:35:00

Wydaliśmy niemal 70 mln złotych na sprzęt dla dzieci

Za nami ostatnie zakupy z 28. Finału i pierwsze 29. Finału. Wydaliśmy 68 845 609,12 zł. Sprzęt trafi do 105 placówek w 79 miastach.

2021-11-22 16:39:35

Kwiat Jabłoni wystąpi na Finale w Warszawie

Jesteśmy pewni, że będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy z Kwiatu Jabłoni, niekwestionowani ulubieńcy bywalców Najpiękniejszego Festiwalu Świata, tym razem zaprezentują się na scenie warszawskiego Finału WOŚP.

2021-11-03 14:20:15

Zgłoś się po Sztabową Puszkę Stacjonarną

Wspierajmy Sztaby - lokalne, wyjątkowe społeczności, które łączą mieszkańców polskich miast i wsi tworząc Finały WOŚP! Firmy, które chcą działać w ramach Sztabów stawiając puszkę w małym lub średnim przedsiębiorstwie - swoim sklepie, salonie czy biurze mogą zgłosić się po tzw. Puszkę Stacjonarną.

2021-11-24 13:37:46

WOŚP w kryzysach humanitarnych

Fundacja WOŚP zawsze pojawia się tam, gdzie jest kryzys humanitarny i wspiera tych, którzy potrzebują jej pomocy.