Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Zainspiruj się - postanowienia noworoczne!

2021-12-23 12:05:52
 
 
Nowy rok - nowa/nowy ja! Czas na zmiany, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomysły na postanowienia noworoczne.
 
 

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Zadbaj o swoją formę i weź udział w biegu charytatywnym "Policz się z cukrzycą". Możesz pobiec, przejść, nawet przejechać na rowerze, najważniejsze jest przebycie 5 km. Możesz wykonać to zadanie w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie. Dołącz do grupy biegaczy w Twojej okolicy, pobiegnij indywidualnie lub przyjedź do Warszawy na bieg.
 

Dowiedz się więcej

 

 
 
 
 

Pomagaj i Ty! Dołącz do wolontariatu 30. Finału

 
Zgłoś się do Sztabu w najbliższej okolicy. Wiele z nich zakończyło już oficjalną rejestrację wolontariuszy, ale często potrzebują pomocy przy organizacji samego wydarzenia. A może masz umiejętności organizacyjne? Takie osoby na pewno się przydadzą w Twoim okolicznym Sztabie.
 

Znajdź Sztab na mapie

 
 
 

Nowe przygody

Brakuje Ci wrażeń? Weź udział w finałowym wydarzeniu - poznasz nowych ludzi, poczujesz pozytywne emocje i zrobisz coś dobrego. Teatr, kiermasz a może turniej piłki nożnej? To jedne z tysięcy pomysłów Sztabów w Polsce na wydarzenia. Wyszukaj interesującej atrakcji w Twojej okolicy i spróbuj czegoś nowego!
 
 

Znajdź wydarzenie w swojej okolicy

 
 

Wesprzyj finałowe granie

Jak dobrze wiesz, celem 30. Finału WOŚP jest okulistyka dziecięca. Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są - poza pogorszeniem ostrości wzroku - jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. To okazja, żeby wesprzeć cel i pokazać dobre serce!
 

Wesprzyj cel 30. Finału WOŚP

 
 
 
 
 

 

Aktywizm w internecie

Dziel się swoimi działaniami w internecie. Opowiedz o wolontariacie, dlaczego wspierasz działanie organizacji pozarządowych. Twoje wartości i dobre serce mogą mieć znaczenie i wpływ na otaczający Cię świat. Pokaż to i walcz o ważne dla Ciebie sprawy. 
 
 
 
 
 
 

Walka z hejtem

Internet potrafi zrobić wiele dobrego, jednak jest ogromna grupa osób, która tworzy bardzo negatywny jego obraz - hejterzy. To osoby, które nawet pozytywne wydarzenia i akcje potrafią oczernić i skrytykować. Walczmy z nimi, zgłaszajmy nieprawdziwe informacje, sprawdzajmy, co czytamy, nie powielając nieprawdziwych treści. 
 
 
 

Edukacja i rozwój - spotkania ASP

Postaw na rozwój, posłuchaj rozmów ważnych osób w naszym kraju i poza nimi z wielu dziedzinach. Religia, dziennikarstwo, prawo, polityka zagraniczna - to niektóre z tematów poruszanych w ciągu prowadzenia Akademii Sztuk Przepięknych na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Wybierz coś dla siebie spośród ponad 60 rozmów na kanale Kręcioła.TV.
 

Oglądaj KręciołaTV

 
 
 
 
 
 
 

Zabłyśnij wiedzą na temat muzyki w towarzystwie

Zasubskrybuj kanał KręciołaTV i bądź na bieżąco z najlepszą muzyką. Co tydzień nowa premiera koncertów, a w bibliotece znajdziesz również wspominki i najlepsze momenty Festiwalu. Czy wiesz, że kultowe występy takie jak koncerty Budki Suflera czy Kwiatu Jabłoni mają ponad 500 i 350 tysięcy wyświetleń? To kręciołowe rekordowe teledyski.
 
 
 
 
 

Zrób porządki i daj swoim skarbom drugie życie

Noworoczne porządki to punkt na liście wielu z nas. Nowy rok to nowy początek, więc dobre nawyki utrzymywania porządku w domu pomogą Ci poukładać życie. Aby nie wyrzucać rzeczy - wystaw niepotrzebne przedmioty na aukcje Allegro dla WOŚP i wesprzyj cel 30. Finału.
 

Aukcje Allegro dla WOŚP 

 
 
 
 
 
 

Znalezienie hobby - licytacja na Allegro

Wyjątkowe chwile - to jedna z kategorii aukcji, która pozwoli Ci przeżyć coś nowego. Niemal 500 aukcji pojawiło się już w allegrowym systemie - lot szybowcem, wizyta w laboratorium mikroelektronikitrzydniowy pobyt dla 2 osób w Dolinie Charlotty. Zajrzyj i znajdź coś dla siebie!
 
 
 

Dołącz od ekipy Domowej Orkiestry

Pandemia nie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, jest jednak grupa, która przynajmniej raz dziennie spotyka się na 1 godzinę dziennie i dzieli się swoimi pasjami i dobrą energią. Poznaj ich już jutro o godz.: 11:00 .
 

Oglądaj Domową Orkiestrę

 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-04-01 13:22:33

Karetka już w Przemyślu

Od początku wojny w Ukrainie poza transportami kupujemy sprzęt do szpitali, które zgłaszają potrzeby w związku z pomocą medyczną na granicy. Dlatego dzisiaj Jurek Owsiak osobiście przekazał w ręce Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu ambulans typu B na bazie pojazdu VW Crafter z wyposażeniem.

2022-05-26 14:49:15

Dzień Matki w Fundacji WOŚP

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najwspanialszego!

2022-04-17 10:00:00

Spokojnych świąt!

Kiedy piszemy te słowa, Ukraina ciągle walczy. Od samego początku zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc humanitarną.

2022-04-05 16:15:36

Co myślisz o finałowej aplikacji?

Wiemy, że lubicie nasze quizy, newsy i statystyki, ale może czas na coś nowego? Aplikację podczas 30. Finału WOŚP pobrało ponad 30 000 osób! To świetny wynik, chcemy, żebyście korzystając z aplikacji, przeżywali najlepsze emocje, dlatego prosimy Was o podpowiedzi.