Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni

Zakończył się 22. Przystanek Woodstock

2016-07-17 11:28:34

 

Kolejny Przystanek Woodstock dobiegł właśnie końca. Za nami 3 dni pełne wspaniałej zabawy, nowych przyjaźni, doskonałej muzyki, inspirujących spotkań i wzruszeń.

Dziękujemy Wam, że kolejny raz byliście z nami. Pokazaliśmy, że razem możemy tworzyć Najpiękniejszy Festiwal Świata. Jesteśmy dumni, że mamy taką niesamowitą publiczność jak Wy, że na każdym kroku widzimy, jak serdecznie odnosicie się do innych, jak dbacie o siebie nawzajem oraz jak pięknie potraficie się bawić. To, co razem robimy, jest ewenementem na skalę światową. Kochamy Was!

Pamiętajcie, że choć Przystanek Woodstock się skończył, to nigdy nie powinna się skończyć empatia, jaką tu okazujecie. Bądźcie dla siebie mili, zwracajcie uwagę na krzywdę innych. Przystanek Woodstock dobiegł końca, jednak nie powinien skończyć się w Was woodstockowy nastrój.

Wracajcie bezpiecznie do domu i bądźcie szczęśliwi. Za pół roku kolejny raz zagramy na Finale WOŚP, aby pomóc tym najmłodszym i najstarszym, a za rok znów spotkamy się na naszym kawałku ziemi i stworzymy 23. Przystanek Woodstock.

 

 

„Jeśli gdzieś jest

Mój kawałek ziemi

To właśnie tutaj

Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Przystanku Woodstock,

Tu są moje przyjaźnie,

Moje chwile radości,

Moja muzyka

I cała miłość do tej ziemi.”

 

Mamy to co jest dziś rzadkim pieniądzem; zaufanie, zaufanie, zaufanie. To jest coś niesamowitego. W tym miejscu przez 3 dni świat był piękny, świat był prawdziwy. Pokazaliśmy że potrafimy być razem. 

To jest Wasz kraj, Wasz kraj. Pamiętajcie, musicie mieć energię, to jest Wasz kraj. Honorem każdego obywatela tego kraju powinna być determinacja i niezgodna na obrażanie. Nikt nie może Was obrażać w żadnej sprawie.  

To, co zrobiliśmy razem dla Francji, jest wielka mocą, to są czary, łzy w oczach, coś niesamowitego. Zrobiliśmy to najpiękniej jak to możliwe. Ściskamy i życzymy fantastycznej niedzieli.

 

Fot. Bartek Muracki

 
Fot. Damian Mekal 


Fot. Anna Migda

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

Zobacz też