Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Załóż swoją eSkarbonkę 29. Finału WOŚP

2020-12-09 17:05:00

 

W tym roku po raz kolejny Mastercard umożliwił wpłaty za pośrednictwem eSkarbonek, czyli „wirtualnych puszek”. Teraz także Ty możesz zostać iWolontariuszem WOŚP zakładając swoją eSkarbonkę.

Co to znaczy? Możesz wygenerować i udostępniać znajomym swój unikalny link, za pomocą którego darczyńcy mogą dorzucić się do Twojej „wirtualnej puszki” za pomocą bezgotówkowych płatności online.

 

 

 

Załóż swoja eSkarbonkę

 

 

◉ Kto może założyć eSkarbonkę?

eSkarbonkę może założyć każdy! Żeby ją założyć, możesz być wolontariuszem zarejestrowanym w danym sztabie, ale nie musisz. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz to zrobić samodzielnie. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - potrzebujesz pomocy i zgody opiekuna.

Jeśli jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, możesz zalogować się na swój profil iWolontariusza i tam uruchomić eSkarbonkę. To dziecinnie proste!

Jeśli nie jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, a chciałbyś zbierać do internetowej puszki i masz ukończone 18 lat, wejdź na stronę iWolontariusz i załóż konto.

 

◉ A co, jeśli jestem niepełnoletnim wolontariuszem?

Jeśli nie jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, a chciałbyś zbierać do internetowej puszki i nie masz ukończonych 18 lat, poproś o pomoc osobę dorosłą. W procesie rejestracji Twoi rodzice lub opiekunowie muszą podać swoje dane, a następnie zatwierdzić Twoją eSkarbonkę poprzez swój adres email.

 

◉ Jak założyć eSkarbonkę?

Jeśli rejestrowałeś się w Sztabie jako wolontariusz w sposób tradycyjny, przychodząc do siedziby Sztabu, musisz założyć konto na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl (przycisk „Zarejestruj się”).

Jeśli rejestrowałeś się online, masz już założone konto w naszej bazie. To znaczy, że musisz zalogować się na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl (przycisk „Zaloguj się”). Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA WOLONTARIUSZA i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”.

Instrukcja zakładania eSkarbonki:

  1. Załóż konto na https://iwolontariusz.wosp.org.pl
  2. Wybierz: DLA WOLONTARUSZA w górnej belce albo wśród rodzajów konta wybierz WOLONTARIUSZ18+
  3. W formularzu, który zobaczysz wybierz rodzaj zbiórki -> Zakładam eSkarbonkę
  4. Uzupełnij swoje dane i zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  5. eSkarbonka gotowa!
  6. Teraz możesz spersonalizować swoją skarbonkę – wybrać tło i nazwę

 

◉ Jak działa eSkarbonka?

Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na Twoją eSkarbonkę lub eSkarbonkę Twojego Sztabu. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

 

◉ Kiedy mogę kwestować eSkarbonką?

Swoją eSkarbonkę możesz założyć już dziś! Zakładanie wszystkich eSkarbonek będzie możliwe do dnia Finału (10.01.2021 r. włącznie). Kwestować online swoją eSkarbonką możesz aż do 15 stycznia 2021 r. – tego dnia wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie o godz. 23:59.

 

Masz więcej pytań? Sprawdź odpowiedzi TUTAJ. Nie ma wśród pytań odpowiedzi, której potrzebujesz? Napisz do nas: [email protected]

 

 

◉ eSkarbonki dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie http://iwolontariusz.wosp.org.pl/.  Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA FIRM i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”. Pamiętaj, że po założeniu eSkarbonki dla firmy stajesz się jej opiekunem. Więcej informacji dla firm znajdziesz TUTAJ

 

 

◉ Dorzuć się!

Nie chcesz zakładać swojej eSkarbonki? Możesz dorzucić się do głównej eSkarbonki WOŚP. Wesprzyj cel 29. Finału i graj z nami dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

 

Wpłać na eSkarbonkę

 

 Wolontariuszki 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

2020-12-04 10:40:00

Allegro wspiera 29. Finał WOŚP

Przygotowania do 29. Finału WOŚP idą pełną parą. Tradycyjnie już, nasze działania wspiera Allegro.

2020-12-07 11:19:30

Dlaczego zostałaś/eś wolontariuszem Fundacji WOŚP?

Dzień Wolontariusza (5 grudnia) to ważny dzień dla Fundacji WOŚP. To właśnie dzięki pracy i zaangażowaniu wolontariuszy, WOŚP co kilka miesięcy kupuje kolejne najnowocześniejsze sprzęty do polskich szpitali i organizuje Najpiękniejszy Festiwal Świata.

2020-12-09 20:10:00

Wieści ze sztabów #7

Kolejna porcja finałowych inspiracji leci do Was! Do Wielkiego Finału pozostał już tylko miesiąc przygotowań! Radosne granie Orkiestry z głową 10 stycznie 2021 roku rozbrzmi nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jak radzą sobie Sztaby z przygotowaniami do #wosp2021?

Zobacz też