Uczymy ratować

Zamów hologramy już dziś!

2017-05-08 12:50:09

Do końca maja 2017 nauczyciele ze szkół podstawowych, które uczestniczą w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzonym przez WOŚP mogą zamówić wyjątkowe hologramy na świadectwa szkolne dla swoich uczniów!

 

Hologramy są przeznaczone dla uczniów z klas I-III, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować". Naklejone na świadectwo szkolne poświadczą w sposób bardzo prestiżowy o tym, że uczniowie uczestniczyli w zajęciach z pierwszej pomocy. Hologramy są bezpłatne! 

 

Jak zamówić hologramy?

  • Jeśli jesteś nauczycielem w szkole, która uczestniczy w naszym Programie - zbierz ilość potrzebnych hologramów od wszystkich nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2016/2017 prowadzili w Waszej szkole zajęcia dla dzieci z klas I-III w ramach naszego Programu.

 

  • Następnie kliknij poniżej "ZAMÓW HOLOGRAMY" i wpisz ilość potrzebnych hologramów w formularzu. Uwaga! Konieczne jest zsumowanie zapotrzebowania od wszystkich nauczycieli z danej szkoły oraz podanie danych kontaktowych tylko jednego z nauczycieli.

 
ZAMÓW HOLOGRAMY
 

 Jeśli jesteś rodzicem: 

 

 

Dodatkowo zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej na świadectwie szkolnym dzieci w miejscu przeznaczonym na szczególne osiągnięcia w aktywności na rzecz innych ludzi nauczyciel może wpisać informację: „Uczeń brał udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzonym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Będzie to wyróżnienie dla uczniów, którzy w trwającym roku szkolnym nauczyli się udzielać pierwszej pomocy.  

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" znajdziecie tutaj

(amm)

 

Fot. Fundacja WOŚP

POKAŻ PODOBNE
2017-07-20 11:43:13

Przystanek Woodstock - przygotowania

Za nami tradycyjna przedwoodstockowa konferencja prasowa w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Poznajcie najświeższe informacje na temat nadchodzącego Festiwalu.

2017-06-26 16:25:43

Woodstockowe aktualności i spot Wielkiego Meczu

Czas na poniedziałkowy blog Jurka. Usłyszycie w nim dużo woodstockowych aktualności. Sprawdźcie!

2017-07-24 14:53:12

Oddaj krew na Przystanku Woodstock

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze organizuje podczas Przystanku Woodstock zbiórkę krwi. Krew będzie można oddawać od 2 do 5 sierpnia, w godzinach 9:00-17:00.

2017-06-30 11:05:44

Szpital Dziecięcy w Krakowie otrzyma od nas nową karetkę

W odpowiedzi na prośbę dyrekcji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w sytuacji bardzo pilnej potrzeby, zdecydowaliśmy o zakupie dla szpitala nowej karetki specjalistycznej w standardzie S.

Zobacz też