Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Złoty Bączek 2016 - notowanie 30

2016-05-11 11:52:45

Głosów w Plebiscycie Złotego Bączka cały czas przybywa! Przypominamy - drugi etap zakończy się 24 maja, a do następnego przejdą już tylko po trzy zespoły z każdej kategorii.

Wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu poznamy 4 czerwca podczas Finału Eliminacji do Przystanku Woodstock! Zwycięzcy zostaną zaproszeni na tegoroczny 22. Przystanek Woodstock i jeśli zaproszenie przyjmą - spotkacie się z nim w tym roku na Dużej Scenie!

Złoty Bączek jest nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie podczas 21. Przystanku Woodstock. W czasie tej edycji plebiscytu zostaną wręczone po raz pierwszy 4 Złote Bączki. Dwa z nich za występ na Scenie Dużej - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla kapeli ze świata oraz dwa za występ na Małej Scenie - również dla zespołu z Polski i z zagranicy. 

 

 
W II etapie Złotego Bączka rywalizuje już tylko 6 zespołów z każdej kategorii i teraz tylko one walczą o Wasze głosy!
 
 

 
Każdy z Was może oddać jeden głos w każdej kategorii w czasie trwania danego etapu. Oznacza to, że nawet jeśli już głosowaliście w naszej zabawie, w II etapie macie możliwość ponownego zagłosowania. Możecie głosować na ten sam zespół, co w pierwszym etapie lub wybrać swojego nowego faworyta. 
Głosowanie odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanej przez firmę Fanpoint aplikacji w serwisie Facebook. Aby wziąć udział w głosowaniu, należy posiadać konto na Facebooku.


(amm) 

 
POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-10-16 10:15:00

Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października to Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca, który dotychczas był również dniem bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy przez jak największą ilość osób, popularyzując naukę podstaw pierwszej pomocy.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-10-02 16:00:00

Dziękujemy za Wasze wsparcie 1% dla WOŚP

17 234 732,28 PLN to kwota, jaką Polacy przekazali Fundacji WOŚP w ramach 1%. Środki przekazane Orkiestrze zasilą działania statutowe Fundacji, które mają na celu podwyższenie jakości leczenia i opieki nad pacjentami oddziałów dziecięcych polskich szpitali.

Zobacz też