Fundacja

Znamy już tegoroczny wzór puszek oraz identyfikatorów!

2018-11-22 13:02:03

 

Jeszcze tylko 52 dni! Już za nieco dwa miesiące 27. Finał WOŚP. W całej Polsce, ale i poza jej granicami, do 19 listopada zakładane były sztaby. Jeśli chcesz działać z nami, to właśnie tam możesz zgłosić się, aby zostać wolontariuszem podczas nadchodzącego Finału! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy sztab w twojej okolicy.

 

Każdy z Was wie, że jedną z charakterystycznych rzeczy, którą zawsze ma ze sobą wolontariusz, oprócz czerwonych serduszek, to puszka oraz identyfikator. Co roku mają inny wygląd, zgodnie z motywem Finału. Tegoroczny motyw Finału to kolorowe bączki.

 

Przedstawiamy Wam, jak wyglądać będą puszki, z którymi kwestować będą wolontariusze oraz identyfikatory, które ze sobą będą mieli. Druk puszek wystartuje niebawem. Tak jak w latach poprzednich drukować będzie je Stora Enso.

 

Identyfikator wolontariusza 27 Finału WOŚP

 

 

Puszka, którą wolontariusz będzie miał ze sobą w dniu Finału

 

 

Wolontariusz fot. Cezary Lewandowski

POKAŻ PODOBNE
2018-10-05 11:10:30

Wspierasz bicie rekordu? Pokaż, że jesteś z nami!

Pokażcie, że wspieracie próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej przez jak największą ilość osób! Przygotowaliśmy dla Was kilka różnych możliwości wpierania rekordu. Zobaczcie szczegóły!

2018-10-09 19:50:08

WOŚP laureatem Nagrody Parlamentu Europejskiego

Przedstawiciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Pani Alicja Szatkowska odebrali dziś w Brukseli Europejską Nagrodę Obywatelską Parlamentu Europejskiego.

2018-10-09 09:01:10

Ogłaszamy 51. Konkurs Ofert

Kolejny raz będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neonatologicznych I i II stopnia referencyjności oraz oddziałów intensywnej terapii noworodków i dzieci.

2018-10-12 12:42:08

Maurycy - mały bohater z Ursynowa!

Maurycy - bohaterski 12 latek, który udzielił pierwszej pomocy starszemu mężczyźnie w Lesie Kabackim odnaleziony!Chłopiec to uczeń jednej ze szkół biorących udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

Zobacz też