W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
Fundacja
Finały

Znamy wynik Licytacji Złotych Serduszek - 28. Finału WOŚP

2020-01-12 22:36:03

 

Dobiegła końca licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców! To jeden z tych najbardziej emocjonujących momentów podczas energetycznej finałowej gry Wielkiego Studia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

•••  2 525 010 PLN  •••

 

To kwota w puli licytacji wszystkich Złotych Serduszek, którą w fenomenalnym stylu zakończyliśmy tegoroczną licytację! Podczas "licytacji" oczy telewidzów i internautów zwrócone są zawsze w kierunku Sztabu Głównego w Warszawie. Do ostatecznej kwesty zaproszonych zostało pierwszych trzech licytujących, zarówno w przypadku Złotych Serduszek, jak i Złotych Kart. Telefony rozgrzały się do czerwoności!

 

 

Czym są Złote Serduszka i o co w tym chodzi

 

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w 27-letniej historii Fundacji WOŚP. Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców rozpoczęła się, gdy Dyrygent Orkiestry Jurek Owsiak, niczym batutę wziął do ręki drewniany młotek, którym przybija zakończenie licytacji.

 

 

Sprawdź historię i kwoty poprzednich licytacji

 

 

fot. Marcin Michoń

 

 

Ta licytacja już za nami, ale Orkiestra gra dalej. To jeszcze nie koniec dnia, a przede wszystkim jeszcze nie koniec naszych internetowych zbiórek. Wesprzyj cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wygodny dla Ciebie sposób nie wychodząc z domu. 

 

Wpłać na WOŚP online

•••

Wyślij "SERCE SMS-em

 

 

 28 lat grania to długa historia! Zobacz, ile zebraliśmy:

 

 

fot. Paweł Krupka

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-23 08:54:38

20 milionów na walkę z koronawirusem

W niedzielę 22 marca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy złożyła zamówienie na 50 tysięcy Indywidualnych Pakietów Ochrony Biologicznej (IPOB). Zestawy te zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa lekarzy i personelu medycznego ratującego życie i zdrowie osób zarażonych koronawirusem.

2020-03-22 09:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.10

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zobacz kolejna aktywność Fundacji WOŚP "Domowa Orkiestra". Słuchaj i oglądaj codziennie nowe aktywności dla całej rodziny oraz 2 godziny dobrej muzy i archiwalnych koncertów wraz z Jerzym Owsiakiem i KręciołaTV.

2020-03-19 15:32:13

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.7

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi? Budowanie domowych namiotów czy zabawy plastyczne nie są ulubiona rozrywką Twojego dziecka? To nic! Dla małych miłośników gier i zabaw oraz nowych technologii mamy aplikacje mobilną "Uczymy Ratować".

2020-03-21 12:35:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.9

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Nasz pomysł na dziś to origami! Zobacz filmy i złóż razem z dziećmi ulubione origami wraz z wolontariuszami Pokojowego Patrolu.

Zobacz też