Uczymy ratować

Zobaczcie pierwsze prace nadesłane od szkół

2017-03-31 10:59:48

Do 12 kwietnia trwa I etap w 6. Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Do dziś przyszło do nas już kilkanaście prac nadesłanych ze szkół podstawowych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy za wszystkie przepięknie wykonane plakaty edukacyjne o tematyce pierwszej pomocy.

Przy okazji przypominamy, że każda szkoła podstawowa w Polsce, która bierze udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Fundację WOŚP. Pierwszy etap trwa jeszcze 2 tygodnie!

Zgłoś się do udziału w Konkursie


Chcielibyśmy, aby 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" był kolejną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Pokażcie jak aktywne i wyjątkowe są Wasze dzieci! Zademonstrujcie nam ich osiągnięcia i wygrajcie atrakcyjne nagrody dla Waszej szkoły!

Tutaj znajdziecie inspiracje i porady od nauczycieli, który razem z uczniami brali udział w zeszłorocznej edycji Konkursu dotyczące metod wykonania plakatu edukacyjnego.

 Album z dotychczas nadesłanymi pracami umieściliśmy na Facebooku:

 

 

 Jurek Owsiak również zaprasza Was do udziału w Konkursie:

 

 

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-08-10 15:37:07

Prawie 1000 osób nauczyło się ratować na Woodstocku

Uczestnicy Przystanku Woodstock co roku mają okazję w trakcie festiwalu nauczyć się podstawowych czynności ratujących życie. W tym roku dla młodych uczestników Woodstocku mieliśmy dodatkową niespodziankę - marka Volkswagen przygotowała dodatkowo strefę Małych Ratowników.

2017-09-01 15:14:07

Ostatni trening przed Wielkim Meczem! / Vlog Jurka Owsiaka

Zobaczcie i posłuchajcie, jak było na ostatnim treningu przed Wielkim Meczem TVN vs. WOŚP. Jaki będzie wynik? Dowiemy się już w niedzielę!

2017-10-04 13:25:32

Jednostki OSP, które obdarujemy sprzętem

6 października w Bydgoszczy przekażemy sprzęt dla 178 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Za ponad 1,5 miliona złotych dla strażaków ochotników kupiliśmy 264 urządzenia i elementy wyposażenia.

2017-09-04 14:34:03

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN wygrały dzieci!

To był najbardziej radosny mecz, który właśnie przeszedł do historii! Zapełniliście cały stadion – piękni, kolorowi, uśmiechnięci! I chociaż byliście na trybunach, graliście razem z nami!

Zobacz też