Uczymy ratować

Został już tylko tydzień na wysłanie gier!

2017-05-11 14:14:48

Jeśli przeszliście do II etapu 6. Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez WOŚP i jeszcze nie wysłaliście do nas przygotowanej gry edukacyjnej - przypominamy, że został już tylko tydzień. Dotarło do nas już 10 niesamowitych prac! 

 

Wszystkie gry muszą do nas trafić do 17 maja - decyduje data wpłynięcia pracy do Fundacji WOŚP.

 

Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" jest świetną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Udział w konkursie to także okazja do wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród dla szkół.

 

W II etapie biorą udział szkoły, których prace zostały wyróżnione w I etapie. Ich zadaniem jest przygotowanie gry edukacyjnej o tematyce pierwszej pomocy. Szkoły, które zwyciężą w II etapie przejdą do Finału Konkursu!


Finał Konkursu odbędzie się 3 czerwca w Warszawie i będzie miał formę  gry miejskiej po najciekawszych miejscach stolicy. Rywalizacja polegać będzie na współzawodnictwie Reprezentacji Ratowniczych w konkurencjach łączących w sobie zajęcia ruchowe z wiedzą na temat podstawowych czynności ratujących życie, które obejmuje Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzony przez Fundację WOŚP.

 

Jak wyglądały konkursowe zmagania w zeszłym roku możecie obejrzeć w galerii na naszej stronie.

Czekamy na Wasze gry!

 

(amm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-30 11:05:44

Szpital Dziecięcy w Krakowie otrzyma od nas nową karetkę

W odpowiedzi na prośbę dyrekcji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w sytuacji bardzo pilnej potrzeby, zdecydowaliśmy o zakupie dla szpitala nowej karetki specjalistycznej w standardzie S.

2017-07-17 16:03:29

Jurek vloguje po urlopie!

Jurek wraca po urlopie i bloguje z okolic warszawskiej Starówki - zobaczcie i posłuchajcie!

2017-06-29 12:42:28

Pierwszy trening do Wielkiego Meczu

Dziś pierwszy trening do Wielkiego Meczu! Wieczorem na bocznym stadionie Legii Warszawa spotkają się obydwie drużyny - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN.

2017-08-30 15:04:09

Kolejny trening za nami! / Vlog Jurka Owsiaka

Jurek bloguje z treningu przed Wielkim Meczem WOŚP vs. TVN, który odbędzie się 3 września na Stadionie Legii - zobaczcie koniecznie!

Zobacz też