W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Życie codzienne Fundacji

2014-01-12 15:38:05
Finał odbywa się raz w roku, jednak warto pamiętać, że Fundacja pracuje przez cały rok! Nasza działalność zakrojona jest na szeroką skalę.

Prowadzimy sześć ogólnopolskich programów medycznych:
Narodowy Program Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej Dzieci,
Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków,
Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaków,
Program Nieinwazyjnego Wspomagania Oddychania u Noworodków Infant Flow,
Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą,
Program Leczenia Dzieci Osobistymi Pompami Insulinowymi.


Od 2006 roku prowadzimy w szkołach podstawowych program edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować". Program obejmuje już 12 160 szkół w całej Polsce, a tym samym 26 893 nauczycieli. Więcej na temat RURu możecie dowiedzieć się tutaj.

Przez cały rok szkolimy naszych wolontariuszy w Ośrodku Szkoleniowym w Szadowie Młyn. Nowi adepci Pokojowego Patrolu zdobywają tam niezbędne przeszkolenie w zakresie medycznym i teambuildingu, dzięki temu mogą oni działać z nami podczas Przystanków Woodstock i Finałów. Jeżeli chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!

Dodatkowo organizujemy Festiwal Przystanek Woodstock, który jest podziękowaniem dla naszych wolontariuszy za ich pracę i niesamowite zaangażowanie w Finał. Wszystkie bieżące informacje związane z Przystankiem Woodstock możecie śledzić na naszej stronie.
(pp)
POKAŻ PODOBNE
2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też