Na cel 29. Finału zebraliśmy już
22 809 069 PLN
Allegro dla WOŚP

Graj, licytuj, pomagaj! Aukcje Allegro dla WOŚP grają już 20 lat.

 


Z początkiem grudnia Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy i Allegro rozgrzewają internet do czerwoności. W tym roku po raz dwudziesty wystartowały ulubione, internetowe aukcje Polaków - tradycyjnie na aukcje.wosp.org.pl. Przez wszystkie lata, wspólnie udało się zebrać prawie 64 miliony zł! To efekt ogromnego zaangażowania klientów Allegro.

 

 

 


Aukcje internetowe to nieodłączny element każdego finału. Klienci Allegro mogą wspierać WOŚP na wybrany przez siebie sposób: wystawiając i licytując aukcje na aukcje.wosp.org.pl lub przekazując wybraną kwotę do Wirtualnej Puszki na allegro.pl.
Serwisy aukcje.wosp.org.pl i rzeczyodserca.pl po raz kolejny zapełniają się tysiącami ofert i setkami filmów o wyjątkowych przedmiotach.Wszystko po to, by zebrać środki na dziecięcą medycynę zabiegową. Celebryci, politycy, sportowcy i artyści już wystawili swoje aukcje - teraz czas na Ciebie! klik

 

 

 


Allegro od 20 lat wykorzystuje swój potencjał i zaangażowanie pracowników, by otwierać ludzkie serca. Dzięki aukcjom Allegro dla WOŚP i Wirtualnej Puszce w zeszłym roku pobiliśmy rekord, zbierając na WOŚP ponad 12 mln złotych.

 

 

 

 

 

Aktualności
2021-01-25 15:00:00

Gdzie obejrzysz 29. Finał WOŚP?

W tym roku transmisja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie bardzo wyjątkowa – potrwa nieprzerwanie aż 27 godzin! Rozpocznie się w sobotę 30 stycznia koncertem Piotra Bukartyka i zakończy się dopiero w niedzielę o północy!