Do 29. Finału WOŚP pozostało
37 dni
Finały

Pierwszy Wirtualny Bieg „Policz się z cukrzycą”!

2019-12-02 16:30:00

 

 

Po raz pierwszy w historii zapraszamy do wspólnego biegania nie tylko w Warszawie i w miejscach, gdzie odbywają się Biegi Policz się z Cukrzycą organizowane przez sztaby, ale wszędzie tam, gdzie znajdują się fani zdrowego trybu życia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu, będziemy mogli wcześniej i dłużej budować fantastyczną atmosferę, i przeżywać te wspaniałe momenty. Ta wyjątkowa sportowa zabawa będzie początkiem finałowego świętowania, ale to nie koniec biegowych nowości.

 

Dołącz do wydarzenia

 

 

 

Bieg Wirtualny - co to jest?

Kolejnym, nowym sposobem aby wziąć udział w biegu jest Bieg Wirtualny. Zasady startu są bardzo podobne jak w biegu tradycyjnym poza tym, że o jego miejscu i czasie startu decyduje uczestnik. Jedyny warunek jaki musi spełnić to pokonanie 5km w dowolnej formie (bieg, marsz, pływanie, jazda na rowerze, wózku inwalidzkim, deskorolce, hulajnodze, rolkach, łyżwach, sankach, nartach itp.).

 

 

Jaki jest cel?

Cel biegu zarówno tego w Warszawie jak i Wirtualnego jest niezmienny- za datki zakupione będą pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Minimalna suma, którą należy wpłacić, aby wziąć udział w biegu to 40zł. Warto pamiętać, że zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

 

        

                                       

Jak dołączyć do Biegu Wirtualnego?

Po rejestracji na portalu Slotmarket, każdy zapisany uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim koszulkę oraz numer startowy. W dniu startu za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. Startujący rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres [email protected]. Po pozytywnej weryfikacji ukończenia dystansu uczestnik otrzyma piękny, pamiątkowy medal.

 

 

Zapisz się na 1. Wirtualny Bieg "Policz się z cukrzycą"

 

Przeczytaj regulamin biegu 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-13 13:57:13

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival i Finałów WOŚP ratują życie!

67 przyjaciół Orkiestry uratowało innym życie, zostając dawcą szpiku! 13 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku, czyli dzień poświęcony osobom, które zdecydowały się przekazać swoje komórki macierzyste.

2020-10-01 12:05:00

Domowa Orkiestra (znów) gra!

Drugi sezon specjalnego programu Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live wystartował. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału.

2020-10-08 12:22:04

Apel Jurka Owsiaka do Ministra Zdrowia

6 października Fundacja kupiła urządzenie do najnowocześniejszej diagnostyki dzieci, które będzie pierwszym takim urządzaniem dla dzieci w Polsce i jednym z pierwszych w Europie. PET-CT, pracujący w Centrum Zdrowia Dziecka, będzie diagnozować dzieci przywożone z całej Polski.

2020-10-06 07:05:00

Ogłaszamy 56. Konkurs Ofert

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłasza 56. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji.

Zobacz też