Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
92 143 798 PLN
Allegro i WOŚP

Graj, licytuj, pomagaj! Aukcje Allegro dla WOŚP mają już 19 lat.

Co roku, z początkiem grudnia Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy i Allegro rozgrzewają internet do czerwoności. Już po raz dziewiętnasty wystartowały  ulubione aukcje online Polaków.  Przez wszystkie lata, wspólnie udało nam się zebrać prawie 53 miliony zł! To efekt ogromnego zaangażowania klientów Allegro w działania na rzecz Orkiestry.

 

 

Aukcje internetowe to nieodłączny element każdego finału. Klienci Allegro mogą wspierać WOŚP na wybrany przez siebie sposób: wystawiając i licytując aukcję lub przekazując wybraną kwotę do Wirtualnej Puszki na mobilnym Allegro.

 

Serwisy aukcje.wosp.org.pl i rzeczyodserca.pl po raz kolejny zapełnią się tysiącami ofert i setkami filmów o wyjątkowych przedmiotach.Wszystko po to, by zebrać środki na wyposażenie specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dołączcie do akcji z Allegro dla WOŚP!

 

 

Czy wiecie, że…

 

Allegro od 19 lat wykorzystuje swój potencjał i zaangażowanie pracowników, by otwierać ludzkie serca na pomoc dla innych. Także w tym roku całą naszą energię oddamy na pomoc dla największej orkiestrze na świecie!

 

Zespół Allegro na 26. Finale WOŚP - fot. Marcin Michoń

 

Dzięki aukcjom Allegro dla WOŚP i Wirtualnej Puszce w zeszłym roku pobiliśmy rekord zbierając na WOŚP ponad 9 mln złotych. Nasza platforma do pomagania - Allegro Charytatywni - wsparła dotąd niemal 300 Organizacji Pożytku Publicznego kwotą ponad 32 mln złotych.

 

Klienci Allegro mają wielkie serca. Razem z nimi zrobimy jeszcze więcej, by pomóc potrzebującym! Zagrajcie dla WOŚP razem z nami!

 

Aktualności
2019-02-18 15:27:14

Wesprzyj WOŚP – przekaż Fundacji 1% podatku

W tym roku celem zbiórki 1% podatku przez WOŚP będzie stałe podwyższanie standardów leczenia Polaków i powszechna nauka pierwszej pomocy wśród dzieci ze szkół podstawowych.

Zobacz też