Allegro i WOŚP

Teraz jeszcze więcej! 18 lat razem

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Allegro działają razem od 18 lat, z wielkim sukcesem. Na aukcjach online zebraliśmy dotąd ponad 44 miliony złotych na rzecz WOŚP! To efekt Waszego zaangażowania i współpracy największej w Polsce platformy sprzedażowej - allegro.pl - z Jurkiem Owsiakiem.


Podczas każdego finału pokazujemy jak technologia używana na co dzień, może pomagać w niesieniu świątecznej pomocy innym. 

 

 

 

Chyba nikt nie wyobraża sobie Finału WOŚP bez aukcji internetowych. Serwisy aukcje.wosp.org.pl i rzeczyodserca.pl także w tym roku będą pracować, by pomóc dzieciom. Włączcie się z Allegro do działań na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wystawcie swój przedmiot, nagrajcie film i wrzućcie go do sieci z pomocą Allegro. 

 

 

 

Czy wiecie, że…

 

Allegro od 18 lat wykorzystuje swój potencjał i zaangażowanie pracowników, by otwierać ludzkie serca na pomoc dla innych. Także w tym roku całą naszą energię oddamy na pomoc dla największej orkiestrze na świecie!

 

 

Dzięki aukcjom rzeczyodserca.pl i Wirtualnej Puszce w zeszłym roku pobiliśmy rekord zbierając na WOŚP ponad 9 mln złotych. Nasza platforma do pomagania - Allegro Charytatywni - wsparła dotąd niemal 300 Organizacji Pożytku Publicznego kwotą ponad 27,5 mln złotych.

 

Klienci Allegro mają wielkie serca. Razem z nimi zrobimy jeszcze więcej, by pomóc potrzebującym! Zagrajcie dla WOŚP razem z nami! 

 

Aktualności
2018-08-14 13:01:04

Gdzie można kupić bilety na Wielki Mecz?

Wielki Mecz, w którym zmierzą się drużyny WOŚP oraz TVN już za niecały miesiąc. Gdzie można kupić bilety? Sprawdźcie sami!

Zobacz też