Allegro i WOŚP

Zagrajmy jeszcze głośniej!

 

Allegro i WOŚP zaufały miliony Polaków. Od 17 lat wspieramy WOŚP i udowadniamy, że nowe technologie mogą rozwiązywać ludzkie problemy.

 

 

Allegro pokazało, że internet może być doskonałym miejscem do prowadzenia działań charytatywnych. Dziś Polacy nie wyobrażają sobie już Finału bez emocjonujących licytacji, które stały się nieodłącznym elementem akcji. Aukcje WOŚP odbywają się na specjalnie stworzonej platformie aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Do tej pory udało nam się zebrać 34,5 mln zł! Pieniądze pochodzą m.in. z licytacji wyjątkowych przedmiotów wystawianych na stronie rzeczyodserca.pl oraz z Wirtualnej puszki dostępnej w aplikacji mobilnej Allegro.

 

W Allegro tworzymy społeczność ludzi skupionych wokół dobroczynności. Nasz sztab składa się z pracowników, którzy 24h 7 dni w tygodniu pracują przy stronie aukcje.wosp.org.pl oraz wspierają wolontariuszy podczas finału WOŚP. Jesteśmy z Was dumni!

 

 

Dołącz do akcji i pomóż zbierać środki na sprzęt dla oddziałów ogólnopediatrycznych i godną opiekę medyczną dla seniorów.

Aktualności
2017-10-17 14:57:26

Tak biliście rekord!

Wczoraj w całej Polsce wszyscy razem biliśmy rekord w pierwszej pomocy! Oficjalne wyniki już za kilka dni, a tymczasem zobaczcie, jak było! Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Pokazaliśmy całej Europie, że umiemy udzielać pierwszej pomocy!

Zobacz też