Najbardziej Hojni Darczyńcy

Złote Serduszka i Karty

Nagrodami w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców są Złote Serduszka, wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału oraz Złote Karty Telefoniczne wyprodukowane dla nas przez firmę PLAY.

 

Licytacja była prowadzona w dniu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia (godz. 8:30) do późnych godzin wieczornych (godz. 22:00). Finał licytacji (który rozpocznie się ok. godz. 23:00) jest co roku najbardziej emocjonującym momentem całodniowej transmisji, który jest obserwowany przez miliony telewidzów oraz internautów. 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w 26-letniej historii Fundacji WOŚP. Cała kwota uzyskana z licytacji wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, fot. P. Barbachowski

 

W dniu 26. Finału WOŚP dla licytujących została udostępniona specjalna strona internetowa, na której można było zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry. Oprócz tego uruchomiony został specjalny numer telefonu oraz połączenie video, gdzie również można było się zgłaszać i licytować wpłaty na rzecz WOŚP, walcząc o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart. Przez cały dzień na antenie telewizji oraz w internecie można było obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc oraz wysokości zgłaszanych darowizn.

 

Możliwość udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców co roku jest otwarta dla wszystkich – osób fizycznych, firm (które muszą być reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika) oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). UWAGA! Osoba licytująca w imieniu firmy lub osoby prawnej musi być przygotowana do ewentualnego wykazania, na prośbę operatora, że jest prawidłowo umocowana (czyli mieć możliwość przesłania mailem lub faksem odpowiednich dokumentów). Każdy licytujący w czasie licytacji  występuje pod wybranym przez siebie pseudonimem (którym może być nazwa firmy, marki, lub produktu) i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

 

Licytujący, którzy chcą licytować kwoty darowizn w wysokości powyżej 15 000 złotych - w przypadku Złotych Serduszek i 8 000 złotych - dla Złotych Kart, muszą być przygotowani na dodatkową weryfikację swojej tożsamości poprzez system PayU lub podanie numeru swojej karty kredytowej. Operatorzy firmy FirstData (właściciela marki POLCARD) dokonają sprawdzenia danych właściciela podanej karty z danymi osoby licytującej i na tej podstawie dopuszczą licytującego do możliwości deklarowania kwot wyższych niż wymienione.

 

Podczas 26. Finału WOŚP przyjmowanie nowych zgłoszeń w licytacji zostało zamknięte o godzinie 21:00,  natomiast o godzinie 22:00 została zamknięta możliwość podwyższania kwot. Do finału licytacji zaproszonych zostało pierwszych 3 licytujących, tak w przypadku nagród w postaci Złotych Serduszek, jak i Złotych Kart.

 

Co roku licytujący może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale, natomiast przyjęcie zaproszenia oznacza, że licytujący decyduje się zadeklarować kwotę darowizny wyższą, niż obecnie zgłoszona jako najwyższa w licytacji. W czasie Finału Licytacji każdy z licytujących otrzymuje swojego osobistego operatora (obecnego w studio przy stanowisku licytacji) i w połączeniu z nim będzie uczestniczył w Finale Licytacji. Licytujący, którzy zajmą w licytacji miejsca, za które otrzymają Złote Serduszka lub Złote Karty Telefoniczne, otrzymują pisemną (mailową) informację o obowiązku wpłacenia zdeklarowanej kwoty. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Fundacja WOŚP przekaże nagrody.


W przypadku zainteresowania szczegółami dotyczącymi licytacji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (jego przeczytanie i zaakceptowanie jest warunkiem udziału w licytacji) oraz do kontaktu z Fundacją WOŚP ([email protected], tel. +48 22 852 32 14, +48 852 32 15).

 

Przeczytaj regulamin

 

 

Złote Serduszko 26. Finału WOŚP

 

Złota Karta PLAY 26. Finału WOŚP

 

Za pomoc w realizacji Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców dziękujemy partnerom przedsięwzięcia, którzy udostępniają technologie, sprzęt i usługi niezbędne do zrealizowania akcji. 

 

Aktualności
2018-01-18 15:18:46

Aukcje nadal trwają

Wielkie liczenie po 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa. Trwają nadal również nasze aukcje, na których na pewno znajdziecie ciekawe i unikatowe przedmioty. Chcemy Wam przedstawić kilka, na które warto zwrócić uwagę.

Zobacz też