Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
92 143 798 PLN
Najbardziej Hojni Darczyńcy

Złote Serduszka i Karty

Nagrodami w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców są Złote Serduszka, wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału oraz Złote Karty Telefoniczne wyprodukowane dla nas przez firmę PLAY.

 

Licytacja byłą prowadzona w dniu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia telewizyjnego do późnych godzin wieczornych. Finał licytacji jest co roku najbardziej emocjonującym momentem całodniowej transmisji, który jest obserwowany przez miliony telewidzów oraz internautów. 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w 27-letniej historii Fundacji WOŚP. Cała kwota uzyskana z licytacji wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, fot. P. Barbachowski

 

W dniu 27. Finału WOŚP dla licytujących została udostępniona specjalna strona internetowa, na której można zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry. Oprócz tego zgłaszać można się również pod specjalny numer telefonu oraz wziąć udział w wideorozmowie z konsultantem WOŚP, aby powalczyć o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart. Przez cały dzień na antenie telewizji oraz w internecie można było obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc oraz wysokości zgłaszanych darowizn.

 

Możliwość udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców co roku jest otwarta dla wszystkich – osób fizycznych, firm (które muszą być reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika) oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). UWAGA! Osoba licytująca w imieniu firmy lub osoby prawnej musi być przygotowana do ewentualnego wykazania, na prośbę operatora, że jest prawidłowo umocowana (czyli mieć możliwość przesłania mailem lub faksem odpowiednich dokumentów). Każdy licytujący w czasie licytacji  występuje pod wybranym przez siebie pseudonimem (którym może być nazwa firmy, marki, lub produktu) i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

 

Licytujący, którzy chcą licytować kwoty darowizn w wysokości powyżej 15 000 złotych - w przypadku Złotych Serduszek i 8 000 złotych - dla Złotych Kart, muszą być przygotowani na dodatkową weryfikację swojej tożsamości poprzez system PayU lub podanie numeru swojej karty kredytowej. Operatorzy firmy FirstData (właściciela marki POLCARD) dokonają sprawdzenia danych właściciela podanej karty z danymi osoby licytującej i na tej podstawie dopuszczą licytującego do możliwości deklarowania kwot wyższych niż wymienione.

 

Co roku licytujący może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale, natomiast przyjęcie zaproszenia oznacza, że licytujący decyduje się zadeklarować kwotę darowizny wyższą, niż obecnie zgłoszona jako najwyższa w licytacji. W czasie Finału Licytacji każdy z licytujących otrzymuje swojego osobistego operatora (obecnego w studio przy stanowisku licytacji) i w połączeniu z nim będzie uczestniczył w Finale Licytacji. Licytujący, którzy zajmą w licytacji miejsca, za które otrzymają Złote Serduszka lub Złote Karty Telefoniczne, otrzymują mailową informację o obowiązku wpłacenia zdeklarowanej kwoty. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Fundacja WOŚP przekaże nagrody.


W przypadku zainteresowania szczegółami dotyczącymi licytacji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (jego przeczytanie i zaakceptowanie jest warunkiem udziału w licytacji) oraz do kontaktu z Fundacją WOŚP ([email protected], tel. +48 22 852 32 14, +48 852 32 15).

 

Przeczytaj regulamin

 

 

Złote Serduszko 27. Finału WOŚP

 

Złota Karta PLAY 27. Finału WOŚP

 

Za pomoc w realizacji Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców dziękujemy partnerom przedsięwzięcia, którzy udostępniają technologie, sprzęt i usługi niezbędne do zrealizowania akcji. 

 

Aktualności
2019-02-18 15:27:14

Wesprzyj WOŚP – przekaż Fundacji 1% podatku

W tym roku celem zbiórki 1% podatku przez WOŚP będzie stałe podwyższanie standardów leczenia Polaków i powszechna nauka pierwszej pomocy wśród dzieci ze szkół podstawowych.

Zobacz też