Przekaż przedmiot

aukcje.wosp.org.pl

Każdy z Was może założyć swoje konto na portalu aukcje.wosp.org.pl i od początku grudnia do połowy lutego wystawić na naszą rzecz dowolny przedmiot. Możecie dołączyć do gwiazd sportu, osób znanych z dużego i małego ekranu oraz postaci ze świata polityki i wspierać WOŚP. Samodzielne wystawienie aukcji daje Wam całkowitą kontrolę nad jej treścią oraz wizualizacją a przede wszystkim aukcja pojawi się na naszym serwisie od razu.

 

Zobacz jak wystawić przedmiot na naszą rzecz! 

 

Jeśli aukcja znajduje się na www.aukcje.wosp.org.pl, to niezależnie od tego, jaki użytkownik wystawił aukcję - dochód automatycznie trafia na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli aukcja wymaga wysyłki, koszty te będą automatycznie przekazane do wystawiającego na jego rachunek bankowy podany przy rejestracji konta.

 

Możecie poprosić też lokalny sztab o pomoc i wystawić aukcję za jego pośrednictwem. Jest to wskazane w przypadku przedmiotów o większych gabarytach, które często sprawiają magazynowy problem dla Fundacji. Wystarczy wyszukać  w swej okolicy sztab: https://www.wosp.org.pl/final/sztaby i zadzwonić by dowiedzieć się czy sztab posiada konto na www.aukcje.wosp.org.pl i omówić szczegóły.

Fundacja również wystawia aukcje jednak z powodów oczywistych  w przypadku gdy ilość przedmiotów przysłanych do Fundacji przerośnie nasze możliwości, przedmioty takie przekazywane będą sztabom. Z tego powodu przed wysłaniem do nas gadżetów, bardzo prosimy kontakt za pośrednictwem maila [email protected] w celu uzyskania informacji czy jesteśmy jeszcze w stanie wystawić taką aukcję.

 

W przypadku gdy mamy możliwość wystawienia Waszego przedmiotu, wyślijcie go na adres: 

 
Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem AUKCJE 

Uwaga! Żebyśmy mogli wystawić przedmiot w Waszym imieniu, do przesyłki musicie załączyć 
wypełnione i podpisane oświadczenie
 
 
  
 
Dary możecie przesyłać dowolnym sposobem (pocztą, kurierem, osobiście, podając przez znajomego). W pierwszej kolejności wystawiać będziemy przedmioty, których właściciele przygotują od razu opis i zdjęcie (rozmiar do max 1 MB) i prześlą je na [email protected]. Postarajcie się wtedy tak opisać przedmiot, abyśmy mogli go później skojarzyć z przesyłką. Przedmiot możemy też wystawić anonimowo lub imiennie - wszystko zależy od Was! 

 
 
fot. Arek Drygas
Aktualności
2018-10-12 11:16:54

Nowa karetka w Elblągu

Od początku działalności WOŚP do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu trafił już sprzęt medyczny o łącznej wartości 2,5 mln zł. Dzisiaj trafiła tam nowoczesna karetka neonatologiczna wyposażona w specjalistyczny inkubator transportowy.

Zobacz też