Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Fundacja

Chcesz dostać kartkę z hasłem "Hejt mi nie gra"?

2019-04-15 11:18:56

Święta Wielkiej Nocy tuż tuż, a w naszej Fundacji jest to okazja do wysyłania wielu tysięcy życzeń do znajomych, przyjaciół, ludzi i firm, które z nami współpracują, a także do słuchaczy Antyradio. Każdy pracownik Fundacji dostaje swoją pulę, Jurka pula jest chyba największa, a mimo to cierpliwie podpisuje on wszystkie życzenia.

W kopercie znajdziecie - uwaga! - naszą ulotkę z hashtagiem #hejtminiegra. Napisaliśmy na niej prośbę, abyście zrobili sobie z nią zdjęcie i opublikowali je na swoich profilach w serwisach społecznościowych – Instagramie, Twitterze czy Facebooku.

Jeśli zastuka do Ciebie torba listonosza, to bądź tak miły i oprócz przeczytania życzeń, niezwłocznie zrób sobie zdjęcie z naszą ulotką i hasłem #hejtminiegra. Chcielibyśmy, aby było nas więcej i więcej - tych, którzy są przeciwko mowie nienawiści.

Po prostu - hejt mi nie gra! 

P.S. Jeśli szybko napiszesz do nas w prywatnej wiadomości na Facebooku swój adres, to do wyczerpania kartek może taki kolorowy list od nas dostaniesz.

 

Fot. Fundacja WOŚP

 

Fot. Fundacja WOŚP

POKAŻ PODOBNE
2019-07-26 15:15:00

"Hejt mi nie gra" - dołącz do akcji na 25. Pol'and'Rock

"Hejt mi nie gra" to hasło, które na pewno już znacie śledząc nasze społeczności. To nic innego jak nasz sposób myślenia i podejście do życia, który wyznajemy od lat, i o którym wraz z Jerzym Owsiakiem, będziemy rozmawiać z festiwalowiczami 25. edycji Pol'and'Rock Festival.

2019-09-03 12:22:06

5 angażujących społecznie lekcji dla Twojej klasy

Szukasz inspiracji na ciekawą Godzinę wychowawczą? Zaangażuj swoją klasę i ucz się dzieci przez zabawę! Skorzystaj aż z 5 angażujących społecznie inicjatyw proponowanych przez Fundacje WOŚP.

2019-07-26 23:30:00

Co się mówi o prawach człowieka na Pol'and'Rock Festival?

Przeczytaj, czego o prawach człowieka można dowiedzieć się w miejscu, gdzie niezależnie od różnic bawimy się wszyscy razem we wspaniałej atmosferze.