Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Fundacja
Patrol

Działaj z WOŚP

2015-09-02 10:14:01

Możliwości działania z Fundacją WOŚP jest bardzo dużo i to na wielu płaszczyznach. Sprawdźcie naszą listę, wybierzcie najbardziej odpowiednią dla Was opcję i dołączcie do nas. 


  • Jeśli chcesz zbierać pieniądze w czasie Finału WOŚP - zgłoś się do Sztabu i zostań wolontariuszem (ruszamy w październiku). Sztab zarejestruje Cię w naszej bazie, dostaniesz od niego identyfikator, puszkę zabezpieczoną banderolami oraz serduszka, które otrzyma od Ciebie każda osoba wrzucająca pieniądze do puszki kwestarskiej.
 
  • Jeśli chcesz zorganizować Finał w swojej miejscowości -  załóż Sztab Finału WOŚP (ruszamy w październiku). Zanim złożysz wniosek o zorganizowanie Sztabu WOŚP skontaktuj się ze Sztabem istniejącym już w Twojej okolicy (tu znajdziesz listę sztabów poprzedniego Finału) i spróbuj razem z nim zorganizować coś na większą skalę. Razem możecie zrobić fantastyczne rzeczy! Pamiętajcie o współpracy.

  • Masz własną firmę i chcesz wspomóc organizację Finału - zgłoś się do jednego ze Sztabów (lista sztabów pojawi się po rozpoczęciu rejestracji sztabów. Listę sztabów ubiegłego Finału znajdziecie TUTAJ)
 
  • Działaj z nami na dłużej przy imprezach organizowanych przez WOŚP - Pokojowy Patrol na Ciebie czeka. Pokojowy Patrol to grupa wolontariuszy działających przez cały rok z Fundacją WOŚP przy różnych imprezach przez nią organizowanych. 
 
  • Jeśli jesteś nauczycielem w klasach I-III, ucz z nami pierwszej pomocy - weź udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować". Program RUR polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie powszechnie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Szkoła otrzymuje niezbędny sprzet potrzebny do nauki pierwszej pomocy (fantomy, podręczniki, filmy i inne pomoce dydaktyczne). 
 
 
 
 
  • Chcesz wesprzeć nas finansowo? Wybierz jedną z wielu możliwości. To dzięki Waszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom, jesteśmy w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać z naszego sprzętu
 

(ajo) 

 
POKAŻ PODOBNE
2019-01-08 12:36:18

Bezgotówkowe wsparcie WOŚP!

Idziemy z duchem czasu! Wolontariusze WOŚP podczas 27. Finału będą zbierać datki także za pomocą terminali płatniczych - sprawdź, w których miejscowościach.

2019-01-11 20:29:18

Recz - Finał w Sztabie w Szkole Podstawowej w Rzeczu

Co będzie się działo w dniu Finału w Rzeczu?

2019-01-02 13:00:00

Bądźcie bezpieczni

Chcemy, aby każdy wolontariusz czuł się bezpiecznie i w miłej atmosferze spędził z nami ten czas, dlatego stworzyliśmy listę 5 wskazówek – „bądź bezpieczny”.

2019-01-10 15:46:27

Sztabowe aukcje Allegro dla WOŚP!

Się dzieje! Można licytować się na emocje, buszując po sztabowych aukcjach. Jest zabawnie, wzruszająco, kreatywnie… po prostu pięknie!