W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Konferencja przed 27. Finałem WOŚP

Gramy bez focha

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

piątek, 11 styczeń 2019
14:23

Zakończyliśmy ostatnią konferencję prasową przed 27. Finałem WOŚP. Bądźcie z nami w naszych mediach społecznościowych. Jesteśmy na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube, Wykopie i TikToku, gdzie przez cały czas relacjonujemy dla Was przygotowania do 27. Finału. Kolejna konferencja prasowa już w finałową niedzielę!

14:07

Zwracamy uwagę na to, co dzieje się w polskich szpitalach. To dzięki temu, że słuchamy tego, co do nas mówicie powstał program "Leczyć z miłością", dzięki któremu rozwiązaliśmy problem nocowania rodziców chorych dzieci w szpitalach. Kupiliśmy leżanki, dzięki którym rodzice mogą zostać ze swoimi pociechami wtedy, kiedy ich obecność jest najbardziej potrzebna.

13:35

Razem z TVN, TTV i TVN24 gramy w 12 miastach w całej Polsce!

Dla naszych sztabów przygotowaliśmy w tym roku "Ściskawę", czyli zaczerpnięty z Torunia pomysł na konkurs, polegający na zmieszczenie jak największej liczby osób w sercu o określonych rozmiarach.

Sztab, który wygra nasz konkurs dostanie od Fundacji promesę na przekazanie sprzętu o wartości 50 000 PLN, dla wybranego szpitala!

13:42

Oprócz przedstawicieli WOŚP jest z nami Rafał Trzaskowski – Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Edward Miszczak – Dyrektor programowy Grupy TVN, Rafał Jakubowski – dyrektor marketingu bankowości detalicznej mBanku, Paweł Klimiuk – dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro, Adam Bielecki - ambasador rzeczyodserca.pl, Marcin Gruszka – Rzecznik Prasowy PLAY, Bartosz Ciołkowski – Dyrektor Generalny Mastercard w Europie, Marek Bąk - dyrektor handlowy marki Dawtona oraz Beata Pijanowska – Brand Manager Lipton.

13:26

Zapraszamy wszystkich do udziału w Finale WOŚP. Cieszymy się, że obok TVN w tym roku jest z nami newsowo także Polsat. Jeśli telewizja, która razem z nami to wszystko wymyśliła będzie chciała być z nami powtarzamy - studio na Placu Defilad jest otwarte dla wszystkich!

13:24

"Podczas Finału będziemy dużo mówili o jednej rzeczy - Polska psychiatria dziecięca i młodzieżowa jest na tragicznym poziomie", powiedział Jurek Owsiak.

Podobnie jak kilka lat temu skupiliśmy się na geriatrii, poprawiając jej stan o 180 stopni, tak w tym roku chcemy zająć się właśnie psychiatrią dziecięcą i młodzieżową. Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się powtórzyć sukces, jaki razem osiągnęliśmy w przypadku geriatrii.

13:20

WOW! Widzieliście już najnowszą kwotę na naszej stronie internetowej?! Mamy już 7 609 947 PLN! To prawdziwy kosmos! Przecieramy oczy ze zdumienia widząc, jak chętnie wspieracie 27. Finał WOŚP. DZIĘ-KU-JE-MY! <3

13:16

Jak co roku szykujemy dla Was licytację Najbardziej Hojnych Darczyńców, czyli licytację Złotych Serduszek i Złotych Kart Telefonicznych. A o 14:00 ruszamy z 13. Biegiem "Policz się z cukrzycą". Dochód z pakietów startowych jak co roku, już od 13 lat, przeznaczony jest na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

13:13

Finał WOŚP zaczynamy w tym roku o 8:30. Gramy do północy i absolutnie nikt nie powstrzyma tej ogromnej machiny pozytywnych emocji. Pamiętajcie, że Wystarczy odrobina nadziei. Pozytywne myślenie wszystko odmieni!

13:11

W tym roku nie strzelamy podczas Finału. O godzinie 20:00 zapraszamy Was na wyjątkowe, wielkie, czterominutowe widowisko, jaki w tym roku będzie "Światełko do Nieba". 

W trakcie całego Finału przed PKiN gramy na żywo! Zarówno w studio jak i na scenie na Placu Defilad. Zapraszamy Was również do naszej kopuły, która jest otwarta dla wszystkich!

13:07

Po wzruszającym filmie, nie mniej wzruszająca przemowa Jurka Owsiaka. "Wsłuchanie się w potrzeby, a następnie szybkie reagowanie - na tym polega działanie organizacji pozarządowej" - powiedział Prezes Zarządu Fundacji WOŚP podczas konferencji prasowej poprzedzającej 27. Finał.

"Chcemy aby przekazem 27. Finału było to, że łączy nas pomaganie inny. Jeszcze nigdy nie było tak, żeby rozpoczynając finał na naszym koncie było już tak dużo pieniędzy, że możemy już teraz zrealizować jedną z potrzeb, o których będziemy mówić w trakcie Finału"

To właśnie dzięki Wam możemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali - dziękujemy, ze gracie razem z nami. Pamiętajcie, że liczy się każda, nawet najmniejsza kwota przekazana na rzecz 27. Finału WOŚP!

13:00

I ruszyła wielka finałowa machina w Studio WOŚP przed PKiN w Warszawie! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra przez cały rok! Ostatnią przed 27. Finałem WOŚP konferencję prasową rozpoczęliśmy od filmu o tym, jak Fundacja WOŚP pomogła siostrom Dominikankom.

12:43

Zaczynamy już za niecałe pół godziny! Bądźcie z nami już o 13:00 i zobaczcie jak prezentuje się finałowe Studio WOŚP przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Będziemy relacjonować dla Was całą konferencje na żywo! Czytajcie nas tutaj, lub oglądajcie transmisję video na naszym Facebooku!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych informacji na temat zbliżającego się, 27. Finału WOŚP. Dzisiejszą konferencje tradycyjnie poprowadzi nie kto inny, jak sam Jurek Owsiak, a już w niedzielę największa orkiestra świata zagra na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych! Gracie razem z nami?

 

12:52

Konferencja prasowa przed 27. Finałem WOŚP odbędzie się 11 stycznia o godzinie 13:00. 

wtorek, 20 sierpień 2019
12:56

"Nie ścigajmy się, ale zbierzmy jak najwięcej pieniędzy. Im więcej zbierzemy, tym więcej najciężej chorych dzieci w Polsce będziemy w stanie uratować" - powiedział Bohdan Maruszewski, członek Zarządu Fundacji WOŚP.