Wielki Mecz 2019

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

niedziela, 8 wrzesień 2019
19:01

Obie drużyny wygrały mecz. TVN podczas regularnego meczu, WOŚP w rzutach karnych, ale największym zwycięzcą spotkania są Ustrzyki Dolne bo to do nich trafi karetka!

Robert Stockinger - 2-2.

Dawid Błaszczykowski - piękne uderzenie przy słupku, 3-2!

Tomasz Jachimek - 3-3, pewne uderzenie.

Piotr Sójka - 4-3! Jeżeli TVN przestrzeli kolejnego, to wygrywamy!

Grzegorz Kajdanowicz - żelazne nerwy, 4-4! Wszystko w rękach Irka Jelenia!

Ireneusz Jeleń - 5-4! WOŚP wygrywa konkurs rzutów karnych!

18:43

Przed nami symboliczny konkurs rzutów karnych. W drużynie TVN karne bronić będzie legenda polskiej piłki i bohater drużyny Liverpoolu z finału Ligi Mistrzów w Stambule - Jerzy Dudek! Zobaczymy jak poradzą sobie z takim wyzwaniem nasi piłkarze!

18:36

Koniec! Drużyna TVN wygrywa spotkanie 3-2 po bardzo emocjonującym meczu. Bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem spotkania był strzelec dwóch bramek - Robert Stockinger. Brawo dla obu drużyn za stworzenie świetnego widowiska w fantastycznej sprawie!

18:34

Minuta do końca spotkania. Ciągle TVN prowadzi 3-2. Niewiele czasu zostało drużynie Jurka Owsiaka na wyrównanie.

18:30

Poprzeczka! W poprzeczkę uderzył Ireneusz Jeleń. Ależ blisko było wyrównania. Dobrze podawał Michał Jelonek.

18:28

Kolejna groźna sytuacja dla drużyny TVN. W dobrej sytuacji znalazł się Robert Stockinger, ale uderzył minimalnie niecelnie. Ciężko wygląda sytuacja drużyny WOŚP. Potrzebujemy jednej bramki do remisu, a w ataku ciągle drużyna rywala.

18:25

Goooool. Bramkę dla drużyny TVNu, swojego drugiego gola w tym meczu strzela Robert Stockinger. 3-2 dla TVN.

18:24

Akcję długim podaniem wyprowadził w drużynie TVN Tomasz Zubilewicz i po szybkiej wymianie podań w dobrej sytuacji znalazł się napastnik TVN. Będzie rzut rożny.

18:22

Świetna interwencja w obronie Mariusza Zugaja - przedstawiciela Play. TVN przejął inicjatywę i raz po raz atakuje bramkę Wojciecha Kowalewskiego.

18:18

Pamiętajcie, żeby do końca oglądać transmisję z meczu w telewizji TVN oraz w serwisie Player. Spotkanie stoi na naprawdę wysokim poziomie!

18:16

W drugiej połowie przeważamy. Drużyna TVN stara się zagrażać w akcjach z kontrataku. Duża liczba zmian w trakcie spotkania sprawia, że gra jest cały czas szybka i ciekawa.

18:13

Drużyna WOŚP drugą połowę rozpoczęła ponownie w systemie 4-4-2 w ataku z Ireneuszem Jeleniem - byłym reprezentantem Polski i najaktywniejszym zawodnikiem po stronie WOŚP - oraz Łukaszem Kardą - przedstawicielem Mennicy Polskiej.

18:11

Ostry faul obrońcy i mamy rzut wolny dla WOŚP. Strzelał Dariusz Dudek, ale niestety wysoko nad poprzeczką.

18:09

Pora na drugą połowę. Rozpocznie ją drużyna TVNu.

18:07

Już po raz drugi Mastercard wspiera drużynę WOŚP, która bierze udział w Wielkim Meczu. W tym roku naszym celem jest zakup karetki dla SPZOZ w Ustrzykach Dolnych.

18:03

Powiedź, powiedż że teraz będzie lżej śpiewa Roksana Węgiel, oby faktycznie tak było i kolejne bramki do bramki przeciwnika ;)

17:53

Koniec pierwszej połowy. Niesamowicie emocjonująca połowa kończy się wynikiem 2-2. Bramki dla obu drużyn strzelali:

1-0 (WOŚP) - Ireneusz Jeleń

2-0 (WOŚP) - Tomasz Iwan

2-1 (TVN) - Robert Stockinger

2-2 (TVN) - Maciej Szczepanik

Już niedługo zapraszamy na drugą połowę. W międzyczasie zachęcamy do pomagania! Pamiętajcie o wysłaniu SMSa o treści "POMAGAM" pod numer 7126.

17:48

Iiii mamy remis! 2-2. Bramkę zdobywa Maciej Szczepanik z zespołu "Pectus"!

17:45

Bramka dla drużyny TVN! Gola zdobył po solowej akcji Robert Stockinger. 2-1!

17:43

Zmiana. Na boisku w naszej drużynie melduje się Adam Wiśniewski - firma mBank.

17:39

2-0! Akcja prawą stroną Ireneusza Jelenia, którą kończy strzałem zza pola karnego Tomasz Iwan!

17:38

Kolejna zmiana. Na boisku pojawia się w naszej drużynie przedstawiciel firmy Dawtona - Paweł Wielgomas.

17:37

Zmiana. Wojciecha Kowalewskiego w bramce WOŚP zastępuje kolejny reprezentant Polski - Grzegorz Szamotulski.

17:34

Gooooooool! Ireneusz Jeleń zakręcił obrońcami TVN i pięknym technicznym uderzeniem wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie! 1-0!

17:31

Początek spotkania to szybkie akcje z obu stron. Po 6 minutach nie przyniosły one jednak żadnych goli.

17:30

W uliczkę wypuszczony Jurek Owsiak, który oddaje strzał na bramkę ale... niestety był na spalonym.

17:29

Bardzo aktywny od początku spotkania jest Robert Stockinger. Po 3 minutach już kilka razy zagroził obronie naszej drużyny.

17:26

Pierwsza akcja należy do drużyny TVN. Akcję prawym skrzydłem poprowadził Michał Mikołajczak. Dośrodkowanie zablokowali obrońcy WOŚP. Po chwili kolejny atak tym razem lewym skrzydłem, ale napastnik minął się z piłką.

17:24

Trwa przywitanie kapitanów drużyn - Jurka Owsiaka i Grzegorza Kajdanowicza. W wyniku losowania mecz rozpocznie drużyna WOŚP.

17:21

Piłkarze wyszli na boisko. Mecz prowadzić będzie międzynarodowy sędzia - Szymon Marciniak. Asystentkami liniowymi będą Monika Mularczyk i Michalina Diakow.

17:14

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć nasz cel, na który wspólnie zbieramy, SMSem. Wyślij SMSa o treści "POMAGAM" pod numer 7126. Każdy taki SMS idzie na szczytny cel - karetkę!

17:06

Tuż przed meczem drużyny i zgromadzonych na stadionie kibiców rozgrzało "Blue Cafe"!

17:02

A o to podstawowe jedenastki obu drużyn!

5. Agustin Egurolla

Zaraz zaczynamy! Przypominamy, że mecz możecie oglądać na antenie TVN oraz w serwisie Player!

16:57

To jest już trzeci Wielki Mecz na stadionie Legii. Od samego początku ramię w ramię z drużyną WOŚP gra Play!

16:49

Po każdym intensywnym treningu nasi piłkarze mieli jeszcze więcej energii, aby dać z siebie wszystko podczas dzisiejszego meczu, dzięki wsparciu Pani Dominiki Wrzosek - naszej fizjoterapeutki.

16:18

Na naszym meczu nie będziecie głodni, Dawona rozdaje "Drugie Śniadanie" na błoniach stadionu Legi.

16:06

A tak prezentuje się kadra zespołu TVN!

Drużyna TVN:

1. Grzegorz Jędrzejewski "Gabor" - bramkarz reprezentacji Artystów Polskich, pogromca Turbokozaków

4. Alan Andersz - aktor serialu "39 i pół tygodnia"

5. Augustin Egurrola - tancerz i choreograf, juror w programie "Mam talent"

6. Łukasz Frontczak - reporter w programie Superwizjer

7. Piotr Świerczewski - piłkarz, reprezentant Polski, trener piłkarski

8. Cezary Kucharski - piłkarz, reprezentant Polski, menadżer piłkarski

10. Grzegorz Kajdanowicz - kapitan drużyny, prowadzący "Fakty" i "Fakty po faktach"

11. Adrian Mielink - reporter TVN24

13. Cezary Jasiński - przedstawiciel firmy Sokołów

14. Marian Owerko - przedstawiciel Fundacji TVN "Nie jesteś sam"

17. Antoni Królikowski - aktor serialu "Diagnoza", piłkarz reprezentacji Artystów Polskich

18. Sergiusz Ryczel "Sergio" - komentator sportowy TVN, TVN24, bramkarz

19. Mateusz Gessler - Kucharz i restaurator, juror programu Masterchef Junior

22. Tomasz Jachimek - piłkarz, stały gość programu "Szkło kontaktowe"

50. Dariusz Łapiński - reporter kryminalny Faktów

67. Tomasz Schimscheiner - aktor serialu "Na wspólnej"

71. Piotr Kraśko - prowadzący program "Fakty z zagranicy" w TVN24 BiS

73. Wojciech Zawiała - dziennikarz redakcji sportowej TVN

77. Matteo Brunetti - finalista 6. edycji programu Masterchef

81. Tomasz Szczepanik - wokalista i założyciel zespołu "Pectus"

85. Michał Mejer - aktor serialu "Zakochani po uszy"

87. Mateusz Szczepanik - basista zespołu "Pectus"

90. Michał Mikołajczak - aktor serialu "Na wspólnej"

92. Igor Jakubowski - uczestnik programu "Big Brother"

98. Olech Riashentsev - uczestnik programu "Big Brother"

99. Jeremi Szymański - wolontariusz Fundacji TVN "Nie jesteś sam"

55+. Tomasz Sianecki - prowadzący program "Szkło kontaktowe" w TVN24

Trenerzy: Jerzy Dudek, Rafał Kubów, Maksymilian Hołownia

16:34

Zawodnicy obu drużyn rozpoczynają rozgrzewkę! Korzystamy z okazji, żeby przekazać Wam jak prezentuje się kadra naszego zespołu!