W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN

"Jakub urodził się 28 listopada 2016 roku"

2017-02-23 15:42:52

Piszę w imieniu swoim, małżonki i przede wszystkim naszego syna Jakuba. Jakub urodził się 28 listopada 2016 roku. Przez 9 miesięcy cieszyliśmy się ciążą, lecz czar prysł tuż przed porodem, kiedy lekarz powiedział, że Jakub ma poważną wadę wrodzoną "przepukliny przepony". Wtedy nasz świat się zawalił. Na szczęście znaleźli się lekarze, którzy nie bali się podjąć ryzyka i pomogli Jakubowi. Pomoc, którą mogli obdarzyć Jakuba była w dużej mierze możliwa dzięki Tobie Jurek i twojemu zespołowi z WOŚP. 

Do tej pory uczestniczyliśmy w orkiestrowych zbiórkach, ale nie byliśmy świadomi jak duża pomoc jest dzięki temu niesiona noworodkom! Jak dużo sprzętu na oddziałach lekarze mają dzięki Wam i jak dzięki temu mogą pomagać maluchom z problemami.

Serduszka, które były naklejone na urządzenia, towarzyszyły nam przez cały pobyt w 3 placówkach we Wrocławiu (spędziliśmy w nich ponad miesiąc). Dzięki Orkiestrze  dziś już jesteśmy w domu i możemy się cieszyć naszym ponad-miesięcznym maluszkiem. Co prawda przed nami jeszcze długa droga rehabilitacji, bo WPP to nie wszystko, co Jakuba spotkało. Ma jeszcze wzmożone napięcie mięśniowe, ale to już "pryszcz" w porównaniu z życiem, jakie dostał dzięki Wam!

To dzięki podarowanemu sprzętowi przez Ciebie i dzięki wspaniały ludziom pracującym w placówkach:

  • Szpital na Borowskiej - oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodków
  • Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu - oddział intensywnej terapii dziecięcej i anestezjologii oddział OITD
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 - oddział wcześniaków i patologii noworodka

Jakub jest dziś z nami. Jeszcze raz wielkie dzięki! 

 

Łukasz, Marta i Jakub Grzeszczak  

 

POKAŻ PODOBNE