Finaliści 7. edycji

Finaliści 7. Ogólonpolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Za nami drugi etap 7. Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować”! Do drugiego z trzech etapów zakfalifikowało się aż 46 szkół. Ich zadaniem było przygotowanie komiksu poświęconego pierwszej pomocy. Jak zawsze nie było to łatwe, jednak szkoły, które wzięły udział w tym etapie rywalizacji doskolane poradziły sobie z postawionym przed nimi zadaniem!

W wyniku trudnych i długich obrad jury zdecydowało się zaprosić do Finału 7. Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować” 10 szkół. Sprawdźcie, kto już 6 czerwca zawalczy o główną nagrodę podczas Finału Konkursu w Warszawie:

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 Radom mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 21 Lublin lubelskie
Szkoła Podstawowa nr2  Brenna śląskie 
Szkoła Podstawowa nr 8 Gdańsk pomorskie
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 "Dębinka" Poznań wielkopolskie
Szkoła Podstawowa im.Janusza Kusocińskiego  Kołodziejewo kujawsko-pomorskie
Szkoła podstawowa nr 63 Szczecin zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa w Wasilkowie Wasilków podlaskie
Szkoła Podstawowa im.T.Kościuszki Jasienica śląskie 
Szkoła Podstawowa nr 2 Hajnówka podlaskie

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim szkołom, które przeszły do Finału oraz wszystkim tym, które zgłosiły się do udziału w naszym Konkursie! Mamy nadzieję, że przygotowanie prac konkursowych było ciekawym pretekstem do przypomnienia sobie i uczniom wiedzy z pierwszej pomocy, zdobytej w trakcie zajęć organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować".

 

Jurorzy z pracami zakfalifikowanymi do Finału 7. Ogólnopolskiego Konkursy "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Aktualności
2018-07-16 12:07:07

TVN i WOŚP zapraszają na Wielki Mecz

W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na czele drużyn staną Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak, a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer.

Zobacz też