Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
38 657 329 PLN
Kontakt

Napisz do nas

 

W Fundacji jest wiele adresów poczty elektronicznej, które służą nam do różnych rzeczy. Dzięki temu łatwiej nam uporządkować sprawy i załatwiać je szybciej. Prosimy zatem o kontaktowanie się w określonej sprawie poprzez przypisany do niej adres e-mail – w ten sposób Twoja sprawa zostanie załatwiona szybciej, a nam będzie się łatwiej pracowało.

Raportowanie szkoleń i dosyłka materiałów dydaktycznych
Jeśli macie pytanie odnośnie raportowania kolejnych semestrów zajęć z dzieciakami w szkole, to najlepszym miejscem aby je zadać jest adres [email protected].

WAŻNE: nie przyjmujemy pod tym adresem (ani żadnym innym adresem e-mail) zeskanowanych Kart Przeprowadzonych Zajęć.

Jeśli z kolei wysłaliście już Kartę Przeprowadzonych Zajęć i chcecie zamówić dosyłkę bezpłatnych podręczników i telefonów dla dzieci, uczyńcie to pisząc e-mail pod adres [email protected].
Zarówno jednym jak i drugim zajmuje się Małgorzata Bochniak.


Prowadzenie zajęć z dziećmi
Jeśli zapomnieliście czegoś o czym była mowa na szkoleniu, lub macie pomysł na ciekawe zajęcia, lecz nie jesteście pewni, czy będą one zgodne z celami Programu, możecie się w każdej chwili z nami skonsultować. Najlepiej jeśli zrobicie to bezpośrednio z koordynatorem grupy instruktorów z Waszego szkolenia, gdyż jest to osoba z którą już się poznaliście. Grupą Południe kieruje Katarzyna Grzelak i możecie do niej pisać na adres [email protected].Współpraca z Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli
Jeśli rodzą się Wam pytania odnośnie terminów szkoleń, czy też współpracy pomiędzy Fundacją, a danym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli najlepiej jeśli skierujecie je bezpośrednio do Jacka Pawuski. Odbiera on Waszą pocztę pod adresem [email protected].

Cała Polska Uczy Ratować
Macie pomysł na zorganizowanie imprezy związanej z Programem Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" i chcecie żebyśmy objęli ją patronatem? Chcecie wziąć udział w akcjach Cała Polska Uczy Ratować organizowanych przez Fundację? Promujecie Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" w mediach i chcecie nam o tym powiedzieć? Piszcie na  [email protected].

Inne
Jeżeli Wasza sprawa nie pasuje do żadnego z powyższych tematów, przedstawcie ją w wiadomości wysłanej na ogólny adres [email protected].
Aktualności
2019-01-19 17:53:00

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza.

Zobacz też