Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
38 657 329 PLN
Zamów hologramy

 

 

Jak co roku (zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej) zachęcamy, żeby na świadectwie szkolnym dzieci, które zostały przeszkolone w ramach naszego Programu - w miejscu przeznaczonym na szczególne osiągnięcia w aktywności na rzecz innych ludzi wpisać informację:  „Uczeń brał udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzonym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.


Jednocześnie zachęcamy do zamówienia hologramów (do wklejenia na świadectwach szkolnych dzieci z klas I-III) poświadczających przeszkolenie dziecka w roku szkolnym 2017/18 w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować". Hologramy są bezpłatne! 

 

Poniższy formularz należy wypełnić do końca maja 2018.
 

  • Zbierzcie dane (ilość potrzebnych hologramów) od wszystkich nauczycieli prowadzących w Waszej szkole w roku szkolnym 2017/2018 zajęcia dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej w ramach naszego Programu.
  • W formularzu wpiszcie zebrane dane (ilość potrzebnych hologramów). W tym miejscu potrzebujemy od Was zsumowanego zapotrzebowania od wszystkich nauczycieli i danych kontaktowych tylko jednego z nauczycieli.
  • Pamiętajcie, że dane te będą weryfikowane z przesłanymi do Fundacji kartami przeprowadzonych zajęć – regularne przesłanie kart jest warunkiem koniecznym otrzymania hologramów.

 
Uwaga! Po wypełnieniu i wysłaniu formularza nie będzie możliwości jego edycji. Jeśli z jednej szkoły otrzymamy 2 lub więcej zgłoszeń - zamówienie nie zostanie zrealizowane.

 

Dane instytucji

Osoba kontaktowa
(dane tylko do wiadomości Fundacji)

Hologramy

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182 ze zm.) przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z siedzibą w Warszawie, ul. Dominikańska 19c w celach kontaktowych i wysyłkowych z osobami zainteresowanymi otrzymaniem hologramów w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych w powyższych celach.
Zobacz też