Uczymy ratować

Ostatni dzień na wysłanie prac! Nagrody czekają!

2017-04-11 10:47:52

Uwaga! Jeśli jeszcze nie wysłaliście do nas pracy na 6. Ogólnopolski Konkurs Ratujemy i Uczymy Ratować to już ostatnia szansa, aby nadać do nas plakat kurierem! Wszystkie zgłoszenia muszą do nas trafić do jutra - 12 kwietnia (decyduje data wpłynięcia pracy do Fundacji WOŚP).

Chcielibyśmy, żeby Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" był kolejną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Pokażcie jak aktywne i wyjątkowe są dzieci z Waszego miasta! Udział w konkursie to także okazja do wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród dla Waszych szkół.

Jak wziąć udział w konkursie?

W pierwszym etapie uczniowie mają przygotować plakat (1 strona formatu max. B1) na jeden z wybranych tematów dotyczących ratowania życia ludzkiego:
- łańcuch przeżycia
- wezwanie pomocy
- resuscytacja krążeniowo-oddechowa
- pozycja boczna.

Po zapoznaniu się z regulaminem, należy przesłać formularz zgłoszeniowy i pracę konkursową na adres:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Ul. Dominikańska 19 C
02-738 Warszawa
z dopiskiem „KONKURS – województwo …….”

O tym, jak będą przebiegać kolejne etapy 6. Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować napisaliśmy we wcześniejszej nowince

 Kilkadziesiąt szkół nadesłało już do nas piękne plakaty edukacyjne, które możecie zobaczyć w galerii na Facebooku

 Czekamy na Wasze prace!

(amm)

 

5. Ogólnopolski Konkurs Ratujemy i Uczymy Ratować, fot. Arek Drygas

POKAŻ PODOBNE
2017-03-03 16:02:28

Sprzęt od WOŚP codziennie dociera do szpitali

Sprzęt medyczny zakupiony przez Orkiestrę w ramach ostatnich konkursów ofert oraz przekazany w darze przez firmy medyczne podczas 25. Finału WOŚP codziennie dociera do szpitali.

2017-02-24 14:14:39

Wyjątkowa historia - Natalka

Natalia ma zaledwie dwa lata, ale już wiele przeszła. Urodziła się jako wcześniak, z czym wiązało się dużo powikłań i problemów. Najpoważniejszym z nich były uszkodzone nerki.

2017-02-01 14:02:34

Pierwsze finałowe dary już w łódzkiej Klinice!

Pierwsze urządzenia przekazane w darze od firm medycznych podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już trafiają do wybranych placówek!

2017-02-09 14:44:35

Złote Serduszka i Złote Karty odebrane!

Dziś w Fundacji odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Jurek Owsiak, Pan Roman Roszkiewicz, Pan Maciej Skomorowski i Pan Krzysztof Lewandowski z firmy Euco oraz Pan Norbert Rekowski z firmy EuCOcar, którzy "wylicytowali" Złote Serduszka oraz Złote Karty.

Zobacz też