Fundacja

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

2017-04-15 00:40:19

Kochani i drodzy Przyjaciele,

Podobno spaść ma śnieg i chłodne wiatry mają się przetoczyć przez nasz kraj. Deszcz ma przyciąć i wiatr smagnąć. A może jeszcze ktoś z niedobrym słowem wystąpi i fochem pociągnie. Na to wszystko najlepszym lekarstwem, oprócz Waszych bliskich i kochanych osób, mogą być także nasze energetyczne i kolorowe strony internetowe, nad którymi może znaleźlibyście czas się pochylić?

Gorąco zapraszamy do naszej "Woodstockowej dziesiątki", w której co tydzień zmieniają się utwory, zapraszamy do śmigusów dyngusów z naszym Noblem, bo nic fajniejszego niż zrobić sobie fotę i przysłać do nas! Oczywiście fota może być dyngusowo zalana od góry do dołu!

Wejdźcie na ogromny magazyn przepięknych, kolorowych prac, które wykonały dzieci ze szkół podstawowych i nadesłały na organizowany przez nas 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować". Koniecznie zajrzyjcie do naszego cyklu Muzyki Podwyższonego Ryzyka, gdzie wspominam szaloną letnią zadymę w środku zimy i rzućcie okiem, ale gdy będziecie w nastroju trochę poważniejszym, na wpis na mojej stronie na Facebooku skierowany do „Nie ludzkiego Pana”.

Jednak przede wszystkim odpoczywajcie, cieszcie się swoją bliskością i nie zapominajcie o ważnych dla Was ludziach, przyjaciołach i kochajcie WOŚP tak, jak to napisał jeden z naszych przyjaciół: „Serdeczności pełne słońca, miłości, dobroci ponad wszelka dobroć dla całej WOŚP od zawsze wiernego, zawsze w miłości najskrytszej, kochających Was w potędze miłości nieustannej, będąc z Wami w słońcu i radości, w uśmiechu i smutku i w miłości, która jest uśmiechem słońca", bo: (jak pisze nasz przyjaciel) „w potędze miłości WOŚP jest latem z radiem, słońcem na plaży gorącej, a lato z radiem z WOŚP to miłości wakacyjna na plaży miłości”, czyli moi drodzy - niech słońce w Waszych sercach mieszka! I niech tak zostanie, bo my, o czym pisałem na początku, wiatru, wichury i deszczu się nie boimy.

Jurek Owsiak & Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-04-25 10:34:35

Dziś uczymy pierwszej pomocy w Poznaniu

Dziś (25 kwietnia) Instruktorzy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" poprowadzą w Poznaniu szkolenie dla nauczycieli z 56 szkół podstawowych.

2017-04-26 10:12:51

Konkurs dla uczniów organizowany przez RPO

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu organizowanego przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich dla uczniów szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych. Termin zgłoszeń mija 17 maja.

2017-04-07 09:19:10

Wyjątkowa historia - Grześ i Natalia

Grzesiek i Natalia chodzą do Szkoły Podstawowej nr 13 w Kielcach, znają się od pierwszej klasy. Przyjaźnią się w szkole, ale często spotykają się także po zajęciach, z których wspólnie wracają do domu. I to właśnie podczas jednego z takich powrotów uratowali życie nieznajomej kobiecie.

2017-04-12 10:42:02

Doceń umiejętności swoich uczniów

Doceń umiejętności małych ratowników - zamów darmowe hologramy na świadectwa szkolne. Zgodnie z zaleceniem MEN na świadectwie szkolnym możesz potwierdzić uczestnictwo w Programie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Zobacz też