Fundacja

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

2017-04-15 00:40:19

Kochani i drodzy Przyjaciele,

Podobno spaść ma śnieg i chłodne wiatry mają się przetoczyć przez nasz kraj. Deszcz ma przyciąć i wiatr smagnąć. A może jeszcze ktoś z niedobrym słowem wystąpi i fochem pociągnie. Na to wszystko najlepszym lekarstwem, oprócz Waszych bliskich i kochanych osób, mogą być także nasze energetyczne i kolorowe strony internetowe, nad którymi może znaleźlibyście czas się pochylić?

Gorąco zapraszamy do naszej "Woodstockowej dziesiątki", w której co tydzień zmieniają się utwory, zapraszamy do śmigusów dyngusów z naszym Noblem, bo nic fajniejszego niż zrobić sobie fotę i przysłać do nas! Oczywiście fota może być dyngusowo zalana od góry do dołu!

Wejdźcie na ogromny magazyn przepięknych, kolorowych prac, które wykonały dzieci ze szkół podstawowych i nadesłały na organizowany przez nas 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować". Koniecznie zajrzyjcie do naszego cyklu Muzyki Podwyższonego Ryzyka, gdzie wspominam szaloną letnią zadymę w środku zimy i rzućcie okiem, ale gdy będziecie w nastroju trochę poważniejszym, na wpis na mojej stronie na Facebooku skierowany do „Nie ludzkiego Pana”.

Jednak przede wszystkim odpoczywajcie, cieszcie się swoją bliskością i nie zapominajcie o ważnych dla Was ludziach, przyjaciołach i kochajcie WOŚP tak, jak to napisał jeden z naszych przyjaciół: „Serdeczności pełne słońca, miłości, dobroci ponad wszelka dobroć dla całej WOŚP od zawsze wiernego, zawsze w miłości najskrytszej, kochających Was w potędze miłości nieustannej, będąc z Wami w słońcu i radości, w uśmiechu i smutku i w miłości, która jest uśmiechem słońca", bo: (jak pisze nasz przyjaciel) „w potędze miłości WOŚP jest latem z radiem, słońcem na plaży gorącej, a lato z radiem z WOŚP to miłości wakacyjna na plaży miłości”, czyli moi drodzy - niech słońce w Waszych sercach mieszka! I niech tak zostanie, bo my, o czym pisałem na początku, wiatru, wichury i deszczu się nie boimy.

Jurek Owsiak & Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-21 16:48:37

Ogłaszamy 48. Konkurs Ofert

W czasie 48. Konkursu Ofert będziemy kupować wyroby medyczne przeznaczone dla zakładów opiekuńczo-leczniczych, między innymi densytometry, kardiomonitory, pompy strzykawkowe itp.

2017-05-24 13:27:02

Otrzymaliśmy Perły Medycyny Dziesięciolecia!

19 maja 2017 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”.

2017-05-22 15:44:09

Jurek o Opolu i wizyta w sztabie Jaworzno / Videoblog Jurka Owsiaka

W dzisiejszym videoblogu Jurka będzie o Opolu i kolejnej audycji „Zaraz Będzie Ciemno”. Zobaczycie również relacje z wizyty w sztabie Jaworzno.

2017-06-01 15:40:44

Garść aktualności i życzenia na Dzień Dziecka / Videoblog Jurka Owsiaka

Dziś Jurek bloguje z Placu Europejskiego w Warszawie i zaprasza na kilka wydarzeń, które odbędą się w dalszej lub bliższej przyszłości! Będą też życzenia z okazji Dnia Dziecka - posłuchajcie!

Zobacz też