Fundacja

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

2017-04-15 00:40:19

Kochani i drodzy Przyjaciele,

Podobno spaść ma śnieg i chłodne wiatry mają się przetoczyć przez nasz kraj. Deszcz ma przyciąć i wiatr smagnąć. A może jeszcze ktoś z niedobrym słowem wystąpi i fochem pociągnie. Na to wszystko najlepszym lekarstwem, oprócz Waszych bliskich i kochanych osób, mogą być także nasze energetyczne i kolorowe strony internetowe, nad którymi może znaleźlibyście czas się pochylić?

Gorąco zapraszamy do naszej "Woodstockowej dziesiątki", w której co tydzień zmieniają się utwory, zapraszamy do śmigusów dyngusów z naszym Noblem, bo nic fajniejszego niż zrobić sobie fotę i przysłać do nas! Oczywiście fota może być dyngusowo zalana od góry do dołu!

Wejdźcie na ogromny magazyn przepięknych, kolorowych prac, które wykonały dzieci ze szkół podstawowych i nadesłały na organizowany przez nas 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować". Koniecznie zajrzyjcie do naszego cyklu Muzyki Podwyższonego Ryzyka, gdzie wspominam szaloną letnią zadymę w środku zimy i rzućcie okiem, ale gdy będziecie w nastroju trochę poważniejszym, na wpis na mojej stronie na Facebooku skierowany do „Nie ludzkiego Pana”.

Jednak przede wszystkim odpoczywajcie, cieszcie się swoją bliskością i nie zapominajcie o ważnych dla Was ludziach, przyjaciołach i kochajcie WOŚP tak, jak to napisał jeden z naszych przyjaciół: „Serdeczności pełne słońca, miłości, dobroci ponad wszelka dobroć dla całej WOŚP od zawsze wiernego, zawsze w miłości najskrytszej, kochających Was w potędze miłości nieustannej, będąc z Wami w słońcu i radości, w uśmiechu i smutku i w miłości, która jest uśmiechem słońca", bo: (jak pisze nasz przyjaciel) „w potędze miłości WOŚP jest latem z radiem, słońcem na plaży gorącej, a lato z radiem z WOŚP to miłości wakacyjna na plaży miłości”, czyli moi drodzy - niech słońce w Waszych sercach mieszka! I niech tak zostanie, bo my, o czym pisałem na początku, wiatru, wichury i deszczu się nie boimy.

Jurek Owsiak & Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-02-24 14:14:39

Wyjątkowa historia - Natalka

Natalia ma zaledwie dwa lata, ale już wiele przeszła. Urodziła się jako wcześniak, z czym wiązało się dużo powikłań i problemów. Najpoważniejszym z nich były uszkodzone nerki.

2017-02-23 11:21:28

Dziękujemy za podziękowania!

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP.

2017-03-03 12:56:07

Inspirujmy Europę

Szkoła podstawowa imienia Władysława Syrokomli z Radomia postanowiła dołączyć do European Road Safety Charter (Europejska Karta Bezpieczeństwa Drogowego) i podzielić się pomysłami na aktywności promujące wiedzę o pierwszej pomocy i bezpieczeństwo drogowe.

2017-02-14 12:32:10

Wspieraj z nami hospicja

Rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku. W tym roku nasza Fundacja dzięki zebranym w ten sposób środkom zamierza wesprzeć hospicja dziecięce.

Zobacz też