Uczymy ratować

Nauczymy ratować na Dolnym Śląsku

2017-03-06 11:46:06

W przyszłym tygodniu Instruktorzy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" odwiedzą województwo dolnośląskie! W dniach 14-15 marca przeprowadzą szkolenia dla nauczycieli z okolicznych szkół podstawowych i przekażą im wiedzę na temat pierwszej pomocy oraz metod nauki ratowania życia dzieci z klas 1-3. Zajęcia odbędą się w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologicznego w Złotoryi.

Czy można dołączyć do naszego Programu?

Oczywiście! Każda szkoła podstawowa w Polsce może przystąpić do naszego Programu i uczyć pierwszej pomocy razem z Orkiestrą! Większość polskich szkół już została objęta Programem RUR, jednakże może się zdarzyć, że nauczyciel z takiej szkoły, który odbył szkolenie, już w niej nie pracuje. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby szkoła taka zgłosiła do Programu kolejnego pedagoga, który wyraża chęć realizacji zajęć z pierwszej pomocy.

Jak to zrobić? 

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa).

Wówczas szkoła zostanie umieszczona w kolejce szkół, które wyraziły chęć realizacji Programu. Szkolenia dla nauczycieli organizujemy na terenie całej Polski w momencie, kiedy zbierze się odpowiednia ilość chętnych szkół z regionu. 

Najczęściej zadawane pytania na temat Programu - przeczytaj!

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-01-09 16:45:42

WOŚP to zdrowie

Oprócz wsparcia Polskiej medycyny Fundacja WOŚP ma na celu promocję zdrowego stylu życia, dlatego też w dniu Finału zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w najróżniejszych wydarzeniach sportowych i biegach.

2017-01-04 18:13:06

Wyjątkowa historia - Igor

Historii takich jak ta znamy wiele. Igor to jedno z tysięcy dzieci, które miały wykrytą wadę i leczony wzrok dzięki Orkiestrze. Dzisiaj Igor chce opowiedzieć Wam swoją historię.

2017-01-03 14:52:56

Budujemy finałowe miasteczko pod PKiN

Dziś (3 stycznia) ruszyła budowa finałowego miasteczka zlokalizowanego na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

2017-01-06 15:37:50

Mamy rekord aukcji!

Na liczniku orkiestrowych aukcji jest już ponad pół miliona złotych i ponad dziesięć tysięcy przedmiotów! Zobaczcie, jakie rzeczy od znanych i lubianych dołączyły do licytacji w tym tygodniu!

Zobacz też