Zgłoszone instytucje

Zobacz, gdzie 17.10.2016 będziemy bić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Poniżej znajdziesz listę instytucji, które do nas dołączyły, razem z podziałem na wydarzenia otwarte, do których może dołączyć każdy i wydarzenia zamknięte, które przeznaczone są jedynie dla konkretnej społeczności. 

Miejscowość Nazwa Instytucji Dane Kontaktowe Wydarzenie otwarte Więcej
Chociwel Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu Jerzy Falkowski
TAK link
Aleksandrów Kuj. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
TAK
Aleksandrów Łódzki Szkoła Podstawowa nr 4
TAK link
Augustów Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Augustowie
TAK link
Baborów Zespół Szkolno- Przedszkolny w Baborowie
TAK
Baczyn Zespół Szkolno Przedszkolny
TAK
Banino Publiczne Gimnazjum w Baninie Ewa Stenka
TAK
Barcin Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Brzechwy
TAK link
Barczewo Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie Adam Dowgiałło
TAK link
Barczygłów Szkoła Podstawowa Joanna Kucharczyk
TAK link
Bartoszyce mali WIELCY ratownicy, KP PSP Bartoszye Bartłomiej Chimanowicz
TAK link
Bełchatów Stowarzyszenie Przyjaciół Pływannia
TAK
Bełchatów Szkoła Podstawowa nr 12 Dorota Pawłowska
TAK
Bęczków Zespół Szkół w Bęczkowie Małgorzata Obara
TAK link
Biala Piska Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej
TAK
Bialogard Szkoła Podstawowa nr 3 Małgorzata Stankiewicz
TAK link
Biała Podlaska Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Martyna Krukowska
TAK
Białka Szkoła Podstawowa w Białce
TAK
Białogard Szkoła Podstawowa nr 5
NIE
Białowola Szkoła Podstawowa w Białowoli Bożena Radlińska
TAK link
Białystok Szkoła Podstawowa Nr 44 im. S. Moniuszki
TAK
Bibice Zespół Szkół w Bibicach
TAK link
Bielawa ZESPÓŁ SZKÓŁ i PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO w Bielawie
TAK link
Biertowice Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach
TAK
Biesal Zespół Szkolno- Przedszkolny w Biesalu Marzena Zalewska
TAK
Blachownia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Blachowni Magdalena Polak
TAK
Błonie Gimnazjum nr 2 im. Św. M. M. Kolbego w Błoniu
TAK link
Bobrowice Szkoła Podstawowa im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil Elżbieta Oleś
TAK link
Boguszów-Gorce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Paweł Parfieńczyk
TAK
Bolszewo Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie Anna Sulik-Wysiecka
TAK
Boronów Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej
TAK
Borowa Szkoła Podstawowa Marta Dziedzińska
TAK
Borzęta Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego w Borzęcie
TAK link
Borzykowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzykowej Tomasz Zaskórski
TAK link
Bożnów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bożnowie Małgorzata Gogol
NIE
Bóbrka Zespół Szkół im. Józefa Blizińskiego
TAK link
Broniewice Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach Anna Flinik
TAK
Brusy Gimnazjum w Brusach
TAK link
Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 w Brzegu
TAK link
Brzeg Dolny SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
TAK
Brzeziny Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Brzezinach
TAK
Brzozowo Szkoła Podstawowa w Brzozowie
NIE
Brzyska Wola Szkoła Podstawowa w Brzyskiej Woli Beata Kamińska
TAK link
Brzyszów Szkola Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
TAK
Budzów Stoszowice Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu Wiesława Hołub
TAK link
Budzyń Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolski karol jankowski
TAK link
Buk Szkoła Podstawowa Justyna Gramała Renata Kmieciak
TAK link
Bukowa Wielka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej
TAK
Bukowno Zespół Szkół Nr 2 w Bukownie Lidia Mańka
TAK link
Bukowno Zespół Szkół nr 1 w Bukownie Maria Wojdyło
TAK link
Buków Szkoła Podstawowa im. O. Kolberga w Bukowie Szkoła Podstawowa im. O.Kolberga w Bukowie
TAK
Bukówno Publiczna Szkoła Podstawowa im. D. F. Czachwskiego w Bukównie
TAK
BYCZYNA 47 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
TAK
Bydgoszcz LO nr9 ul.Zofii Nałkowskiej 9 Gordiana Bietracka
TAK
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa Nr 55, Gimnazjum 44 Maria Kaczmarek
TAK
Bydgoszcz ZS nr 21 Mirosława Kral
TAK
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 14
TAK
Bysław Zespół Szkół w Bysławiu Katarzyna Mrozik
TAK link
Bytom Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu Elżbieta Brol
TAK
Cedry Wielkie OSP CEDRY WIELKIE Przemysław Paluch
TAK link
Chabielice Szkoła Podstawowa w Chabielicach Sylwia Pawełoszek
TAK link
Chełm Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie
TAK link
Chełm Szkoła Podstawowa nr 2 im.Ks.Stanisława Staszica Edyta Gołębiowska
TAK link
Chełm Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Razem Sylwia Mazurek
TAK
Chełm Medyczne Studium Zawodowe im Władysławy Szoc Jadwiga Woźniak
TAK link
CHEŁMŻA Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży MARIA GRUBECKA
TAK link
Chlewo Zespół Szkół w Chlewie Renata Kopalak
TAK link
Chmielnik Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego Anetta Sobiegraj
TAK link
CHMIELÓW PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W CHMIELOWIE ANNA KRYSZCZYŃSKA
TAK link
Chocz Zespół Szkół w Choczu
TAK
Chodaczów Szkoła Podstawowa Teresa Nicpoń
TAK
Chodzież Szkoła Podstawowa nr3 Renata Białkowska
TAK link
Chojno Szkoła Podstawowa w Chojnie
TAK link
Chojnów Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
TAK link
Chorzów Szkoła Podstawowa nr 34
TAK
Chorzów Szkoła Podstawowa nr 15 w Chorzowie
TAK link
Chrzanów Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks.M. Potaczały
TAK link
Chrząstawa Zespòł Szkół
TAK
Chwalibożyce Szkoła Podstawowa
TAK
Ciechocinek Szkoła Podstawowa nr 1
TAK
Ciełuchowo Szkoła Podstawowa Jarosław Jasiński
TAK
Cisna Zespół Szkół w Cisnej
TAK link
Czacz Zespół Szkół w Czaczu Barbara Maćkowska
TAK link
Czaple Szkoła Podstawowa
TAK link
Czaplinek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Jarosław Tarnowski
TAK link
Czarna Zespół Szkół w Czarnej
NIE link
Czechowice-Dzedzice Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego
TAK
Czepielowice Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach Aurelia Heidel
TAK link
Czermin Zespół Szkół Publicznych w Czerminie Barbara Ratajczyk
TAK link
Czerna Szkoła im. mjr Józefa Ryłko w Czernej
TAK
Czerników Szkoła Podstawowa w Czernikowie
TAK link
Czernin Szkoła Podstawowa im. Orła Białego [email protected]
TAK link
Czeszów Zespół Szkół im ks Wawrzyńca Bochenka
TAK link
Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa
TAK
Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera
TAK
Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Czestochowie Katarzyna Małasiewicz
TAK link
Człuchów Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
TAK
Daszewice Zespół Szkół w Daszewicach
TAK
Daszyna Zespół Szkół - Gimnazjum w Daszynie Małgorzata Grabowska
TAK link
Dąbie Zespół Szkół w Dąbiu Hubert Ziętkiewicz
TAK link
Dąbrowa Górnicza Szkoła Podstawowa nr 27 Monika Muniowska
TAK
Dąbrowa górnicza Szkoła Podstawowa nr20 Renata Witas
TAK
Dąbrowa Moczydły OŚRODEK REHABILITACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY W DĄBROWIE MOCZYDŁACH Paweł Kryński
TAK link
Dąbrówka Zespół Szkół w Dąbrówce Kinga Ochel-Białek
TAK link
Dąbrówka Wisłocka Szkoła podstawowa Joanna Wolak
TAK link
Dębe Wielkie Zespół Szkól w Dębem Wielkiem Ewelina Grzechnik
TAK
Dębica Zespół Szkółnr 2 im.E. Kwiatkowskiego Waldemar Zapór
TAK link
Dęblin Zespół Szkół nr 4 Urszula Nogalska
TAK
Dębogórze Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Obrońców Kępy Oksywskiej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
NIE link
Dmosin Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie Grzegorz Kowalczyk
TAK
Dobra Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
TAK
Dobrodzień Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ślaskich Małgorzata Lasoń- Łysek
TAK
Dobrodzień Zespół Placówek Edukacyjnych
TAK link
Dobroszyce Szkoła Podstawowa im.Ireny Sendlerowej w Dobroszycach
TAK
Dobryń Duży Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym Justyna Niedźwiedzka
TAK link
Dolice Zespół Szkół w Dolicach Elżbieta Wasikowska
TAK link
Drawsko Pomorskie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim Aldona Ziółkowska
TAK link
Droszew Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Droszewie Małgorzata Urbańska
TAK link
Drygały ZESPÓŁ SZKÓŁ W DRYGAŁACH Anita kucharska-Bigielis
TAK link
Drzemlikowice SP Drzemlikowice
TAK
Dulcza Wielka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
TAK
Elbląg Zespół państwowych Szkół Muzycznych
NIE link
Elbląg Zespół Szkół nr 2
TAK
Elbląg Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu Anna Nowocień
TAK
Elbląg Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu Katarzyna Szczęsna
TAK
Elbląg Szkoła Podstawowa nr 6
TAK link
Elbląg Szkoła Podstawowa Nr 23
TAK
Ełk Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku
NIE
Ełk Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku Kamila Banachowska
TAK link
EŁK GIMNAZJUM NR 4 W EŁKU
TAK link
Gdańsk ZKPiG nr 21
TAK link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi Rafał Mokrzycki
TAK link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 17
TAK link
Gdańsk ZKPiG nr 25 Magdalena Bobkowska
TAK link
GDAŃSK Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku KAROLINA HAPKA-KIEDROWSKA
TAK
Giżyce Szkoła Podstawowa im.I Armii Wojska Polskiego
TAK link
Głogów Centrum Szkolenia Pierwszej Pomocy Łukasz Nowakowski
TAK
Głogów Technikum nr 6 w Głogowie Elżbieta Sawczak
TAK
Głogów Młp. Zespół Szkół w Głogowie Młp.
TAK
Gniezno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
TAK
Gniezno III Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Kosicki
TAK
GNIEZNO Gimnazjum nr 3 im. porf. E.W. Piaseckiego
TAK link
Goleszów Gimnazjum w Goleszowie
TAK
Golina Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie Magdalena Mielcarek-Mirek
TAK link
Goniembice Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów
TAK link
Gorzów Wielkopolski Ośrodek Sportu i Rekreacji Włodzimierz Rój
TAK link
Gotelp Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
TAK link
Góra Szkoła Podstawowa nr 1
TAK link
Grabowiec Zespól Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu Lucyna Marnik
TAK link
Grodzisk Mazowiecki V Szcep przy Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz. Joanna Kowalewska
TAK
Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Agnieszka Lachowicz
TAK
Grodzisk Wilekopolski Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Łukasz Spieczyński , Tomasz Kurkowiak
TAK link
Grodziszcze Szkola Podstawowa w Budowie z filią w Grodziszczu Edyta Dziuba
TAK link
Grojec Szkola Podstawowowa im.H.Sienkiewicza w Grojcu Małgorzata Chwierut
TAK link
Gruczno Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grucznie Lucyna Ginter
TAK link
Grudziądz ZSO nr 1 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu
TAK link
Grybów Szkoła Podstawowa nr 1 Anna Maślak
NIE
Gryfów Śląski Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II Iwona Grzelczak
TAK link
Gubin Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie Elżbieta Waszkopwiak
TAK link
Gubin Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Dorota Balczyńska
TAK link
Harklowa Szkoła Podstawowa Ryszard ŁUkasik
TAK link
HOŁUBLA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI MACIEJ TOMASZEWSKI
TAK link
Hrubieszów Hrubieszowski Dom Kultury Bartłomiej Misztal
TAK
Hucisko Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucisku
TAK
Humin Szkoła Podstawowa w Huminie
TAK
Hutki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach Agnieszka Jakubowska
TAK link
Iława Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Łukasz Rzeźnikiewicz
TAK link
Iłowa Zespół Szkół w Iłowej
TAK
Iwanowice Duże Szkoła Podstawowa
TAK link
Izabelin Szkoła Podstawowa
NIE link
Jabłowo Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie Wioleta Babińska
TAK link
Janikowo Szkoła Podstawowa w Janikowie Iwona Szczutkowska
TAK link
Jankowice Wielkie Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach Wielkich Mirosław Żak
TAK
Jasienica Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jasienicy
TAK
Jastrowie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Polskich Olimpijczyków Monika Wiśniewska-Ryczkowska
TAK link
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego Wioletta Brzykcy
TAK link
Jastrzębie-Zdrój Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki Barbara Pieczatowska
TAK link
Jastrzębie-Zdrój Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 Beata Łapa
TAK link
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Szkoła Podstawowa Nr 16 im. prof. R. Ranoszka
TAK link
Jaworzno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie
TAK link
Jaworzno Zespół Szkół nr 1 w Jaworznie
TAK link
Jaworzno Gimnazjum nr 11 Miłosz Truś
TAK link
Jedlec Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w Jedlcu
TAK link
JELENIA GÓRA Szkoła Podstawowa nr 8 Agnieszka Gigiel
TAK link
Jugów Zespół Szkół Nr 1 w Jugowie Genowefa Szpak
TAK link
KACZYNA SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY
NIE
Kalinowa Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki
TAK
Kalisz Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu
TAK link
Kalisz Zespół Szkół nr 7 Karol Wilczyński
TAK
KALISZ Zespół Szkół nr 10 w Kaliszu-SPnr18, Gimnazjum nr10 MAGDALENA KUŹNIACKA-GOŚCIMIŃSKA
TAK link
Kamienna Góra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich
TAK
Kamionka Mała Szkoła Podstawowa
TAK
Kamionki OSP Kamionki Monika Kurek
TAK link
Kamionna Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kamionnie Ireneusz Sochacki
TAK link
Kamyk Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kamyku
TAK
Kaplonosy 73 SZKOŁA PODSTAWOWA W KAPLONOSACH
TAK
Kargowa Zespół Szkolno-Przedszkolny Ewa Barczewska
TAK link
Katowice Szkola Podstawowa nr 59 im. Jana MAtejki
TAK
KATOWICE MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 49
TAK
Katowice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Katowicach
TAK
Katowice Szkoła Podstawowa inr 31 im. H. Sienkiewicz w Katowicach
TAK
Katowice Zespół Szkół Specjalnych im. Andrzeja Mielęckiego nr 8
TAK link
kępice ZESPÓŁ SZKÓŁ w KĘPICACH i firma DW-MED dominik waszak
TAK link
Kęszyce-Wieś Szkoła Podstawowa
NIE
Kielce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych w Kielcach
NIE
Kietlin Publiczny Zespół Szkolno Gimnazjalny w Kietlinie
TAK link
Kietrz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kietrzu
TAK link
Kijewo Królewskie Zespół Publicznych Szkół
NIE
KIJOWIEC SZKOŁA PODSTAWOWA MAŁA AKADEMIA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W KIJOWCU
TAK
Klenica Szkoła Podstawowa w Klenicy Mariola Sowińska
TAK link
Kleszczyna Szkoła Podstawowa im. M. Kilar w Kleszczynie Arleta Łosoś
TAK
Kluczbork psp nr5 z OI Katarzyna Perniok
TAK link
KŁANINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY BEATA ADAMCZYK
TAK link
Kłodawa Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie Dorota Sylwestrzak
TAK link
Kłodzko Zespół Szkół Integracyjnych - gimnazjum nr 3
TAK link
Kobylany Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach
TAK
Kodrąb ZSG w Kodrębie Agnieszka Ciepielewska
TAK link
Koło Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Mikołaja w Kole
TAK link
Koło Szkoła Podstawowa nr 1 Daria Kaczorkiewicz
TAK link
kołobrzeg Morska Kraina Zespół placówek Oświatowych Morska Kraina
TAK
Komprachcice Publiczna Szkołą Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Komprachcicach Anita Jesse
TAK link
Konin Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Koninie
TAK
Konin Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Polskich Olimpijczyków
TAK
Konopiska Szkoła Podstawowa im.H.Sienkiewicza Beata Kaleta
TAK link
Kończewo Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Agata Banaszczyk
TAK
Kończyce Wielkie SP Kończyce Wielkie
TAK
Korczyna sp krasna
TAK
Korlino Zespół Szkół Społecznych w Korlinie Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Małgorzata Korowajczyk
TAK link
Korytowo Szkoła Podstawowa
TAK
Korytów A Szkoła Podstawowa w Korytowie A
TAK
Korzkiew Zespół Szkół w Korzkwi
TAK
Kostrza Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy Agnieszka August
TAK link
Koszalin Szkoła Podstawowa nr 9
TAK link
Kosztowo Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
TAK
Kowale Oleckie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich Anna Brodowska
TAK link
Kowalków Kolonia Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. Jana T. Sońty Ośki w Kowalkowie Agnieszka Michalik
TAK link
Koziegłowy Szkola Podstawowa im. Alfreda Szklarskiego
TAK link
Kórnik Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku
TAK link
Krajkowo Zespół Szkół w Krajkowie Anita Wochnowicz
TAK
Kraków Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Nr 2 Grażyna Bartosik
TAK link
Kraków Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162
TAK
Kraków Szkoła Podstawowa Teresa Palonek
TAK link
Kraków SP 113
TAK
Kraków Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte
TAK
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7
TAK link
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
TAK
Krasnobród Zespół Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie Joanna Burda
TAK link
Krasnystaw Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Beata Sagan
TAK link
Krempna Zespół Szkół w Krempnej Barbara Potera
TAK
Kroczyce SZKOŁA PODSTWOWA
TAK
Krosno Miejski Zespół Szkół nr 5 Andrzej Wojtoń
TAK
Krosno Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie Natalia Frodyma
TAK link
Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie
TAK link
Krosno Odrzańskie Zespół Szkół Specjalnych
TAK
Krotoszyn Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
TAK
Kruszewiec Szkoła Podstawowa w Kruszewcu
TAK link
Kruszwica Zespół Szkół Samorządowych nr 1 Grażyna Dziwnik
TAK
Krzepice Zespół Szkół w Krzepicach
TAK
Krzeszów Zespół Szkół Publicznych
TAK
Krzeszów Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie
TAK link
Krzeszów Górny Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym
TAK link
Krzyworzeka Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece
TAK
Krzyżanowo Szkoła Podstawowa im. W. Reymonta w Krzyżanowie
TAK
Książnice Wielkie Szkoła Podstawowa Agata Głuszek
TAK link
Kuków Szkoła Podstawowa w Kukowie
TAK link
Kunów Publiczna Szkoła Podstawowa
TAK
Kutno Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie Lilianna Woźniak
TAK
Kwidzyn Sztab WOŚP Kwidzyn przy Kwidzyńskim Centrum Kultury Lidia Dyksa
TAK link
Lamki Publiczne Przedszkole Wróbelka Elemelka
TAK
Legbąd Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Karolina Redlarska
TAK link
Legionowo Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Józefowie
TAK
Legnica Państwowa Wyższa Szkola Zawodowa im. Witelona
TAK link
Legnica Szkoła Podstawowa nr 1 Adam Poddębniak
TAK
Leszcze Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój/ Schronisko dla Nieletnich w Gackach Szymon Wójcik
TAK link
Leszno Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych
TAK link
Leszno Szkoła Podstawowa nr 1 im.Marii Konoponickiej w Lesznie
TAK
LESZNO Szkoła Podstawowa nr12
TAK
Leszno Górne Szkoła Podstawowa Leszno Górne Małgorzata Augustyniak
TAK link
Lewin Brzeski Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
TAK link
Librantowa Zespół Szkół w Librantowej
TAK
Licheń Stary Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym Łukasz Staszak
TAK
Ligota SZKOŁA PODSTAWOWA W LIGOCIE
TAK link
LIPINY SZKOŁA PODSTAWOWA BARBARA SZAMOCKA
TAK
Lipno Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich Marcin Makowski
TAK
Lipno Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II Agnieszka Wrzosek
TAK
Lipno Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego Joanna Płonka
TAK link
Lotyń Zespół Szkół w Lotyniu Iwona Adamczuk
TAK
Lubaczów Szkoła Podstawowa
TAK
Lubanice Szkoła Podstawowa w Lubanicach Wioletta Kłębukowska
TAK
Lubań Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu Małgorzata Kobylarz
TAK
Lubań szkoła podstawowa nr 2 Anna Witukiewicz
TAK
Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Kombatantów Ziemi Lubańskiej Eliza Sławińska
TAK link
Lubań Gimnazjum nr 3 Anna Wirukiewicz
TAK
Lubań Szkoła Podstawowa nr 2 Anna Witukiewicz
TAK link
Lubicz Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 2
TAK link
Lubicz Górny ZS nr 1 Gimnazjum nr 1 w Lubiczu
TAK link
LUBICZ GÓRNY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SP NR 2
TAK link
Lubiń Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu
TAK
Lublin Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego
TAK
Lublin Zakład Ratownictwa Medycznego oraz Organizacja Młodych Medyków Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Justyna Wysocka
TAK link
Lublin Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.
TAK
Lubocino Szkoła Podstawowa
TAK
Luboń Szkoła Podstawowa nr 4 Anna Pawlak
TAK
Lubsko Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Jolanta Morawska
TAK link
Lubycza Królewska Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej Teresa Watrak
TAK link
Ludów Polski Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim
TAK
Ludwikowice Kłodzkie Zespół Szkół w Ludwikowicach Kłodzkich Marta Podgórska
TAK
Lusina Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie
TAK link
Łapsze Wyżne Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II
TAK link
Łebieńska Huta 84-217 Katarzyna Miotk
TAK link
Łęczyca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy Anna Błaszczyk
TAK link
Łęg Probostwo Zespół Szkół
TAK link
Łobodno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łobodnie
TAK
Łojki Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Magdalena Tyszko-Warzecha
TAK
ŁOMNICA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA
TAK link
Łomża Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego Ewa Fiega
TAK link
Łoniowa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łoniowej Stanisława Greń
NIE
Łódź Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego
TAK
Łódź AMCOR TOBACCO PACKAGING Sp. z o.o. Ryszard Juchnowicz
TAK
Łódź Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
TAK
Łódź Szkoła Podstawowa Nr 11
NIE
Łódź Szkoła Podstawowa nr 35 Paulina Pietrzak
TAK
Łódź Szkoła Podstawowa nr 36 Wójcikowska Małgorzata
TAK link
Łódź Szkoła Podstawowa nr 3 w Łodzi i Trener Medyczny Mariusz Pełka Mariusz Pełka
TAK link
Łódź Zespół Szkół Społecznych nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego
TAK
Łódź Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego
TAK
Łódź Storaenso Poland Łódź Mariusz Bajer
NIE
Łódź VI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela Tomasz Jabłoński
TAK
Łódź Szkoła Podstawowa nr 141
TAK link
Łukawiec Zespół Szkoł Publicznych
TAK link
ŁUKOM Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu Aneta Gorzelańczyk
TAK
Łysa Góra Zespół Szkół w Łysej Górze
TAK link
Łysiny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Magdalena Nowak
TAK
Łysołaje szkoła Podstawowa im. Janusz Korczaka w Łysołajach
TAK
Majdan Sopocki Pierwszy Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym
TAK link
Majdan Wielki Szkoła Podstawowa im. Kardynała stefana Wyszyńskiego Mariola czekirda
TAK
Makowiska Szkoła Podstawowa w Makowiskach Monika Bednarz-Gaweł
TAK link
Małe Walichnowy Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach
TAK
Marcinkowice Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
TAK
Marciszów Zespół Szkół w Marciszowie Iwona Sabat
TAK link
Marklowice Górne Szkoła Podstawowa w Marklowicach Górnych Jolanta Fuchs
TAK link
Marklowice Górne Szkoła Podstawowa w Marklowicach Górnych Jolanta Fuchs
TAK link
Masłowo Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Masłowie Anita Towarek
TAK link
Mastki Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy
TAK
Maszewo Duże Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im.W.S.Reymonta Małgorzata Matyaszek
TAK
Mazowsze Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Mazowszu
TAK
Miechów - Charsznica Zespół Szkół im. Antoniego Malatyńskiego
TAK link
Miedzylesie Zespół Szkół
TAK link
Mierzawa Szkoła Podstawowa im. Jednostki Ziemi Kieleckiej w Mierzawie
TAK link
Mieszków Ochotnicza Straż Pożarna im. Gen. Stanisława Taczaka w Mieszkowie Przemysław Wieliński
TAK
Międzychód Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie Rafał Gajda
TAK
Mikołajki Przedszkole Niepubliczne Bajkowy Domek Aneta Bagińska
TAK
Mikstat Szkoła Podstawowa W Mikstacie Maria Szczepaniak
TAK link
Mińsk Maz. Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce Urszula Mastalerz
TAK link
Młodocin Mniejszy Publiczna Szkoła Podstawowa Ida Rogowska
TAK
Mnich Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu
TAK link
Modrze Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
TAK
Morawin Szkoła Podstawowa w Morawinie
NIE
Moryń Zespół Szkół w Moryniu Krzysztof Jaz
TAK link
Mrowino Szkoła Podstawowa w Mrowinie z Oddziałami Zamiejscowymi w Napachaniu
TAK
Mrzeżyno Ochotnica Straż Pożarna w Mrzeżynie Adam Dabrowski
TAK link
Mszana Dolna Miejski Ośrodek Kultury Piotr Armatys
TAK link
Mysiadło Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle Aleksanrdra Kowalik
TAK
Mysłowice Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Mysłowicach
TAK
Myszków Zespół Szkół Publicznych nr 3 Katarzyna Maroń
TAK
Myślenice Szkoła Podstawowa nr 2 im.Bohaterów Westerplatte Anna Zahel
TAK link
Nacław Filialna Szkoła Podstawowa w Nacławiu
TAK
NAKŁO PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Małgorzata Mazur
TAK
Nawiady Szkoła Podstawowa w Nawiadach Renata Minkiewicz
TAK
Nędza Zespół Szkolno-Gimnazjalny Ewa Skatuła
TAK
Niedrzwica Kościelna Zespół Szkół w Niedrzwicy Kościelnej Gimnazjum Nr 2 Marta Podsiadła
TAK
Niemodlin PSP nr 1 im. Janusza Korczaka Dagmara Sarna
TAK
Niepruszewo Szkoła Podstawowa
NIE link
Nietków Publiczna Szkoła Podstawowa w Nietkowie
TAK link
Nisko Przedszkole KRAINA DZIECIĘCYCH MARZEŃ Katarzyna Kozak
TAK link
Nowa Wieś Społeczne Przedszkole ROiSA - Rozwój i Samodzielność Anita Skibińska
NIE link
Nowa Wieś Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi
TAK link
Nowe Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera Małgorzata Jopek
TAK link
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkolno- Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Pawła Ii Mirosława Mamińska
TAK
Nowe Miasto nad Pilicą Publiczne Gimnazjum im. Karola Wojtyły
TAK
Nowe Warpno Zespół Szkół Jolanta Gotfryd
NIE
Nowe Worowo Zespół Szkół w Nowym Worowie Agnieszka Pryboda
TAK
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa+Gimnazjum nr 9 Bartłomiej Liśkiewicz
TAK link
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa Nr 2 Agnieszka Czeluśniak
TAK link
Nowy targ Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 Marzena Nogawka
TAK
Okonek Gimnazjum w okonku Andrzej Zawiliński
TAK link
Okonek Przedszkole Miejskie im.Marii Konopnickiej karolina maciaszek-horyń
NIE link
Olecko Grupa Nieformalna Teraz My Iwona Saulewicz
TAK link
olesno Publiczna szkoła podstawowa nr 3 Iwona mielczarek
TAK
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu Michał Masłowski
TAK link
Olkusz Szkoła Podstawowa nr 5 Celina Januszek
TAK link
OLSZANKA Publiczny Zespół Szkolno Przedszkolny im Brygady Partyzanckiej Grunwald w Olszance
TAK link
Olsztyn Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
TAK link
Olsztyn Niepubliczna Szkola Podstawowa Piatka Edyta Pawlak
TAK
Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 32 im Jana Brzechwy Ewa Stachula
TAK link
Olsztyn Towarzystwo Przyjaciół Szkół Społecznych 101 w Olsztynie
TAK
Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie i Grupa Pomocy Humanitarnej PCK w Olsztynie
TAK link
Oława Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie
TAK link
Oława Szkoła Podstawowa Nr 1 im. bolesłąwa Chrobrego Magdalena Gachowska
TAK link
Oława Gimnazjum nr 3 Estera Ryzner-Zajadlak
TAK link
Opactwo specjalny ośrodek szkolno - wychowawczy Monika Bachanek-Śmietanka
TAK link
Opalenica Szkoła Podstawowa im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich
TAK link
Opole Ochotnicza Straż Pożarna w Opolu-Gosławicach Krzysztof Bronkowski
TAK
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Hanna Wiśniewska
TAK
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 Adam Ossowski
TAK link
Oporówko Szkoła Filialna Oporówko
TAK
Orłów Drewniany Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym
TAK
Orzechowo Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Orzechowie Rafał Zięty
TAK link
Osiecznica Zespół Edukacyjny - Szkoła Podstawowa w Osiecznicy Małogorzta Potocka
TAK
Osiek Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku Małgorzata Zugaj
TAK link
Ostrołęka Storaenso Poland Ostrołęka Mariusz Bajer
NIE
Ostrowiec Świętokrzyski ZHP Hufiec Ostrowiec Dariusz Czupryński
TAK link
Ostróda Szkoła Podstawowa nr6 im.K.Makuszyńskiego Renata Oleszkiewicz , Joanna Urbanowicz
TAK
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr5
TAK
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13
TAK link
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej Izabela Pakuła
TAK link
Ośno Lubuskie Zespół Szkół Publicznych im Marii Skłodowskiej - Curie Jolanta Dancewicz
TAK
Ożarów Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Ewa Felczak
TAK link
Pacanów Szkoła Podstawowa Barbara Kondek
TAK
Paczyna Szkoła Podstawowa w Paczynie Anna Waniczek
TAK link
PAJĘCZNO PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 ELŻBIETA KAPELA
TAK
Pamiątkowo Zespół Szkół w Pamiątkowie Danuta Bukowska
TAK link
Panki Zespół Szkół w Pankach- Gimnazjum im. S. Staszica w Pankach
TAK link
PAPROTNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ W PAPROTNI MACIEJ TOMASZEWSKI
TAK link
Parchowo Zespół Szkół w Parchowie
TAK link
Parciaki Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa - Parciaki z siedzibą w Parciakach Bożena Goliasz
TAK
Paszkówka Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce
TAK
Piastów Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie
TAK
Piątek Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Szymczak Bożena
TAK
Piekiełko Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej Agnieszka Stokłosa Surdziel
TAK link
Pieszyce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieszycach
TAK
Pila Szkoła Podstawowa nr 7 Nowojska Małgorzata
TAK
Piła Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej
TAK link
Piła Pilska Grupa Ratownicza
TAK link
Piława Górna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks Jana Twardowskiego
TAK
Piława Górna ochotnicza straż pożarna Marcin Jurcewicz
TAK
Piotrków Trybunalski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Piotrków Trybunalski Małgorzata Kociniak
TAK link
Piotrowice Zespol Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach
TAK link
Pisz Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Mariusz Charubin
TAK
Platerówka szkoła popstawowa Marta Łuńczuk
TAK
Płock Szkoła Podatawowa Nr 13 im. J, Brzechwy w Płocku
NIE
Płoty Zespół Edukacyjny Małgorzata Luch
TAK
PODGÓRA PSP IM.MARII KONOPNICKIEJ W PODGÓRZE Beata Strzębała
TAK
Podgórze Szkoła Podstawowa w Podgórzu Agnieszka Brzoza
TAK link
Pogórze Zespół Szkolno-Przedszkolny
TAK link
Polanów Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. INKA Renata Drewla
TAK link
Poniki Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Ponikach
NIE link
Poniszowice Zespół Szkolno- Przedszkolny w Poniszowicach
TAK link
POPOWO BOROWE SZKOŁA PODSTAWOWA W POPOWIE BOROWYM
NIE link
Poskwitów Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu j.w
TAK
POTOK Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Edmunda Łozińskiego w Potoku
TAK link
Poznań SZKOŁA PODSTAWOWA EWA PRZYBYŁ
TAK link
Poznań Szkoła Podstawowa nr 63
TAK
Poznań Zespół Szkół nr 8 Dorota Bembnowska-Nowaczyk
TAK
Poznań Szkoła Podstawowa nr 66
TAK
Poznań Szkoła Podstawowa nr 20
NIE link
Poznań Szkoła Podstawowa Nr 55 w Poznaniu Monika Baszczyńska
TAK
Poznań Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika
TAK link
Poznań Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej Marta Jedlińska
TAK link
Poznań Szkoła Podstawowa nr 3
TAK
Poznań Szkoła podstawowa Barbara Przybyszewska
TAK link
PRADŁA Szkoła Podstawowa w Pradłach Barbara Śpiewak
TAK link
Pruchna Zespół Szkół w Pruchnej
TAK link
Pruszków Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
NIE
Pruśce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Iwona Gruszka
TAK
Przedbórz Zespół Szkolno - Gimnazjalny Łukasz Czuryłło
TAK link
Przeworsk Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku
TAK link
Przeworsk Gimnazjum nr1 w Przeworsku
TAK
Przygodziczki Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Przygodziczkach Renata Skorupa
TAK link
Przykona Zespół Szkół w Przykonie
TAK link
Pszczyna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej
TAK
Puck Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
TAK link
Puszczykowo Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie Katarzyna Noculak-Sztucka
TAK
Pyrzowice Niepubliczna Szkoła Podstawowa
TAK
Raciechowice ZS nr 1 w Raciechowicach Stanisław Łatas
TAK
Raciszyn Zespół Szkolno- Przedszkolny w Raciszynie Urszula Smolarek
TAK
Radliczyce Zespół szkół w Radliczycach
TAK
Radlin Zespół Szkół Sportowych Agata Strójwąs
TAK
Radłów Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radłowie Violeta Wojtczak - Rak
NIE
Radom PSP nr 33
TAK
Radomsko Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych Agata Kempska
TAK
Radoszyn Publiczne Gimnazjum im.A.Fiedlera w Radoszynie Tomasz Fiszer
NIE
Radwanowice Integracyjna Szkoła Podstawowa
NIE link
Rajsko Zespól Szkół w Rajsku
TAK
Rawicz Zespół Szkół im. J.Pawła ii
TAK
Reptowo Zespół Szkół Publicznych w Reptowie Mariusz Dubojski
TAK link
Rększowice Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rększowicach Joanna Ciuk
TAK
Rogi Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach
TAK link
Rogów Szkoła Podstawowa w Rogowie
TAK
Rogów Gminne Przedszkole w Rogowie Elżbieta Zarębska
TAK link
Ropica Polska Zespół Szkół w Ropicy Polskiej Wioletta Podsadowska
TAK link
ROPIENKA Zespół Szkół Publicznych w Ropience Barbara Mołodyńska
TAK link
Rożnowice Zespól Szkolno-Przedszkolny
TAK
Ruda Śląska Zespół Szkół nr 5
TAK link
Ruda Śląska Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
TAK link
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 2 Bożena Rzeczkowska
TAK link
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa Nr 6
TAK
Rudno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie Agnieszka Sołtysiak
TAK link
Ruszkowo Szkoła Podstawowa w Ruszkowie
TAK
Rybnik Zespół Szkół Technicznych
TAK link
Rybnik Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
TAK link
Rybnik Szkoła Podstawowa nr 13
TAK link
Rybnik Publiczne Przedszkole nr 21 Dagmara Korzeń
NIE
Rybnik Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 4 im. Jana Kochanowskiego w Rybniku
NIE
Rybnik Gimnazjum nr 12 Rybnik
TAK
Rybnik Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
TAK
Rybnik Szkoła Podstawowa nr 22 Janina Rudol
TAK
Rybnik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku Elżbieta Bastek-Brudzynska
TAK link
Rybno Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie Małgorzata Urbańska
TAK link
Rydułtowy Liceum Ogólmokształcące im Noblistów Polskich w Rydułtowach Michał Schmidt
TAK link
Rydzewo szkoła podstawowa w Rydzewie Wioletta Bujnowska
TAK
Rydzyna Młodzieżowa Rada Miejska Rydzyny Bartek Matyla
TAK
Rzeszów Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara
TAK
Rzeszów Zespół Szkół nr 6
TAK
Rzozów szkoła podstawowa
TAK link
Rzyki Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach Krzysztof Paczyński
TAK link
SADEK Publiczna Szkoła Podstawowa
NIE link
Sadowie Szkoła Podstawowa w Sadowiu im Batalionów Chłopskich Alicja Dąbrowska
TAK
Sadowie Zespół Szkół w Sadowiu Gimnazjum Anna Nowak
TAK
Sanok Szkoła Podstawowa nr 1
TAK
Santok Gminny Ośrodek Kultury w Santoku
TAK link
Sarbinowo Szkoła Podstawowa w Sarbinowie
TAK
Sarnów Zespół Szkolno Przedszkolny nr2 w Sarnowie Marcin Szymonek
TAK link
Sątoczno Zespół Szkół im. Jana Pawła II Piotr Kwiatkowski
TAK
Siechnice Straż Miejska Wrocławia i Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Siechnicach Beata Dopierała
TAK
Sieczychy Publiczna Szkoła Podstawowa w Sieczychach
TAK
Siedlec Duży Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym
TAK
Siedlemin Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
TAK
Siedlików Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie Barbara Szmaj-Szłapik
TAK
Siedliska Szkoła Podstawowa
NIE
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka Beata Cofor
TAK link
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 6
TAK
Siemianowice Śląskie Zespół Szkół nr 4
TAK
Skierniewice Chorągiew Łódzka ZHP Hufiec w Skierniewicach Robert Moraczewski
TAK link
Skotniki Dolne Szkoła Podstawowa Dorota Bakalarczyk
TAK
Skowierzyn Publiczna Szkoła Podstawowa
TAK link
Skronina Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Skroninie
NIE
Sławęcin Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
TAK link
Sławsk Zespół Szkół
TAK link
Słodków Trzeci Szkola Podstawowa Teresa Kurzyna, Aneta Pierzyniak
TAK link
Słomin Szkoła Podstawowa im Wł. Potockiego w Sękocinie Marta Asman-Milczarek
TAK
Słowik Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Słowiku
TAK link
Słubice Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Alicja Lange-Lelokas
TAK link
Słupsk Szkoła Podstawowa nr 1 Bożena Pająk
TAK
Słupsk Szkoła Podstawowa nr3 im. Janusza Korczaka
TAK
Słupsk Młodzieżowe Forum Powiatu Słupskiego i Miasta Słupska Dawid Skrzypiec
TAK link
SŁUPSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Bożena Kawalec
TAK link
Smolna Szkoła Podstawowa w Smolnej Barbara Witkowska
TAK link
Snopków Szkoła Podstawowa im.J.I. Kraszewskiego w Snopkowie
TAK
Sochaczew Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego Krystyna Stańkowska
TAK link
Sokołów Podlaski Powiatowy Koordynator Ratownictwa Medycznego PSP Robert Golatowski
TAK link
Solec Kujawski Szkoła Podstawowa nr 4 Anna Żaguń-Mosakowska
TAK
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 42 Anna Banaś
TAK
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 27 w Sosnowcu
TAK
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Radosław Mikołajek
TAK link
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 23
TAK link
Sosnówka Szkoła Podstawowa w Sosnówce
TAK
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.Wacława Górskiego Małgorzata Jarocka-Reczek
TAK link
Stara Kamionka Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce Katarzyna Rabiczko
TAK link
Stara Kaźmierka Szoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kwileniu
TAK
Stara Przysieka Druga Zespół Szkół im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej Katarzyna Główczak
TAK link
Stara Wieś Zespół Szkół im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi II Jolanta Ciągło, Wiesława Boruta
TAK link
Stara Wiśniewka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości w Starej Wiśniewce
TAK link
Starachowice Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice Tomasz Łebek
TAK link
Stare Pole Zespół Szkół w Starym Polu Alicja Goldfarb
TAK link
Stare Siołkowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Siołkowicach Jolanta Błaszkiewicz
TAK link
Stargard Szkoła Podstawowa nr 4 w Stargardzi
NIE
Starogród Zespół Szkół w Starogrodzie
TAK link
STARY WALISZEW ZESPÓŁ SZKÓŁ SRWWiO
TAK link
Staświny Szkoła Podstawowa w Staświnach Izabela Puka
TAK
Staw Zespół Szkół w Stawie Agnieszka Oleszczuk-Stachel
TAK
Stemplew Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Andrzej Zielonka
TAK
Stobno Szkoła podstawowa i Gimnazjum w Stobnie Anita Muzioł
TAK link
Strachocin Szkoła Podstawowa w Strachocinie Katarzyna Żyła
TAK link
Straszów Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej Paulina Szulc, Monika Studziżur
TAK link
Stromiec Publiczne Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego
TAK link
Stronie Śl. Zespół Szkół Samorządowych Elżbieta Waszak
TAK link
Stronie Śląskie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Jarosław Grzybowski
TAK link
STRÓŻEWO SZKOŁA PODSTAWOWA im WŁ. ST. REYMONTA W STRÓŻEWIE
TAK
Stryszawa Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie
TAK
Strzałków Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny
TAK
Strzegom Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu
TAK link
Strzegów ZS Grabice Filia Strzegów
TAK link
Strzelce Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 im. Kazimierza Malczewskiego w Strzelcach Opolskichhe Elwira Morawiec- Bartczak
TAK link
Strzeszyn Zespół Szkolno Przedszkolny w Strzeszynie Arkadiusz Gomułka
NIE
Strzyżów Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie Ewa Białek
TAK link
Suchorze Szkoła Podstawowa Aleksandra Zalewska
TAK
Sulęcin Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Katarzyna Dziadas
TAK link
Sułów Szkoła Podstawowa
NIE link
SUSZ PUBLICZNA SZEŚCIOLETNIA SZKOŁA PODSTAWOWA
NIE
Susz Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej Kamil Woźniak
TAK
Suwałki Zespól Szkół w Przebrodzie Izabela Biel
TAK
Suwałki Zespół szkół nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach
TAK
Szamocin Zespół Szkół w Szamocinie Agata Kozubowska
TAK
Szczebrzeszyn Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Aneta Bartoszczyk-Trochimiuk
TAK
Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Violetta Hoffmann
TAK link
Szczecin Akademia Morska w Szczecinie Weronika Bulicz
TAK
Szczecin Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Leszek Czarnecki
TAK link
Szczecin Zespół Szkół Szpitalnych
TAK
Szczecin Szkoła Podstawowa nr 23 im. Mariusza Zaruskiego
TAK
Szczecin Zespół Szkół Samochodowych Jolanta Augustyniak
TAK link
Szczecin Zespół Szkół nr 10 w Szczecinie Dorota Kula
TAK link
Szczecin Zespół Szkół Sportowych Marcin Steczek
TAK link
Szczecinek Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku
TAK
Szczodrkowice Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
TAK
SZKLARSKA PORĘBA Szkola podstawowa nr 5 im.W. Hofmana Dorota Morawska Romańczuk
TAK link
Szkodna Szkoła Podstawowa w Szkodnej Jolanta Bączkowska
TAK link
Szkotowo Zespół Szkół w Szkotowie
TAK link
Szlichtyngowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej Radosław Wasielewski
TAK link
Szprotawa Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
TAK link
Szubin SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Alina Tomczyk
NIE
Szubin Zespół Szkół Specjalnych Magdalena Mańkowska
TAK
Szymbark Zespól Szkól w Szymbarku Edyta Ziółkowska
TAK link
Śledziejowice Szkoła Podstawowa Beata Różycka
TAK link
Ślęzany Szkoła Podstawowa w Ślęzanach
TAK link
ŚMIGIEL Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu Anna Smelkowska
TAK link
Śmiłowo Szkoła Podstawowa w Śmiłowie Wioletta Janowska
TAK link
Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa nr 3 Barbara Zimowska-Ciupka
TAK link
Świba Ochotnicza Straż Pożarna w Świbie Kamil Tęsiorowski
TAK link
Świdnica Niepubliczna Szkoła Podstawowa Bliżej Dziecka w Świdnicy
TAK
Świebodzice Publiczny Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi Agnieszka Bielawska
TAK link
Świecie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu
TAK
Świeradów-Zdrój Miejski Zespół Szkół
TAK
Święta Zespół Szkół nr.2 im. Jana Pawła II gimnazjum w Świętej Tadeusz Semrau
TAK
Taczanów Drugi Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim
TAK
Tadzin Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Kalinie
TAK
Tarnobrzeg Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Tarnobrzegu
TAK link
Tarnowskie Góry Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 13
NIE
Tarnowskie Góry Office Support
TAK link
Tarnów Szkoła Podstawowa nr 8 Tarnów Bożena Wajda
TAK link
Tarnów Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
TAK
Tarnów Szkoła Podstawowa nr23
TAK link
Tarnów Szkoła Podstawowa Nr18
TAK
Templewo Szkoła Podstawowa Piotr Pioch
TAK
Teodorówka Szkoła Podstawowa Renata Kubina
TAK
TEREPOL MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W TERESPLU KATARZYNA POLACZUK
TAK
Terespol Pomorski Szkoła PPodstawowa w Terespolu Pomorskim
TAK link
Tłoki Szkoła Filialna w Tłokach
NIE
Tomaszów Maz. Zespół Szkolno - pPrzedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II
NIE link
Torun Szkoła Podstawowa nr 13
TAK
Toruń Szkoła Podstawowa nr 27
TAK
Toruń Zespół Szkół nr 31
NIE
Toruń Szkoła Podstawowa nr 1 w Torunku Ewa Janiszewska
TAK
Toruń Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Toruniu Anna Jakubaszek
TAK
Trepcza Zespół Szkół w Trepczy
TAK
Trzcianka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego Dorota Krychowiak
TAK link
Trzcińsko-Zdrój Szkoła Podstawowa i. Stefana Żeromskiego
TAK
Trzebinia Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini
TAK
TRZEBINIA SIERSZA PUBLICZNE SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ANNA DUDA
TAK
Trzeboszowice Zespół Szkolno-Przedszkolny
TAK
Trzeboś Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Św.St.Kostki
TAK link
Tuchorza Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
TAK
Tuchów Zespół Szkół w Tuchowie Barbara Potok Renata Przęczek
NIE
Turek Fundacja Złota Godzina +OSP w Turku Marcin Derucki
TAK link
TUREK GIMNAZJUM NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TURKU PIOTR BIŃKOWSKI
TAK link
Tychy Szkoła Podstwowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego
TAK
Tychy Szkoła Podstawowa nr 9 Tychy Janusz Wróbel
NIE
Tychy Szkoła Podstawowa nr 17
TAK link
Tyrawa Wołoska Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej przy Zespole Szkół
TAK
Uniejów Zespół Szkół w Uniejowie
TAK link
Uzdowo Szkoła Podstawowa im. A Mickiewicza w Uzdowie Kinga Bruzdziak
TAK
Wachów Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie
NIE link
Wadowice Szkoła Podstawowa nr1im. Jana Pawła II
TAK link
Wałbrzych Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich Szczepan Dębowski
TAK link
Wałcz Zespół Szkół nr 4, Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza St. Lazarus Grzegorz Badziąg
TAK
Warszawa Uczelnia Łazarskiego Ewelina Milan
TAK link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr16 im. Tony Halika Małgorzata Dybus
TAK link
WARSZAWA Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi Agnieszka Chrzanowska
TAK link
Warszawa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 Remigiusz Kamiński
TAK link
Warszawa Dzielnica Targówek Mariusz Sękowski
TAK link
Warszawa Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Sucharskiego nr 141
TAK
Warszawa Szkoła Podstawowa 87 Agnieszka Osińska-Jarmul
TAK link
WARSZAWA Dariusz Marczyński Dariusz Marczyński
TAK
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 203
TAK link
Warszawa Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Małgorzata Bochniak
TAK link
Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. L.Kossutha
TAK
WARSZAWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 260
TAK
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 80 w Warszawie
TAK link
Warszawa Wydawnictwo Edipresse Polska S.A.
TAK link
Warszawa Wyższa Szkoła Rehabilitacji Adriana Oktaba
TAK
Warszawa Provident Polska S.A.
TAK
Warszawa Nsp im Juliusza Vernea
TAK
Warszawa - Wesoła Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców
TAK
Wągrowiec Miejski Dom Kultury Miłosz Drążkiewicz
TAK
Wąsosz Publiczna Szkoła Podstawowa Emilia Karpińska
NIE link
Wejherowo Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
TAK
Węgrzce Wielkie Szkoła Podstawowa
TAK link
Wielkie Rychnowo 53 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Joanna Majewska
TAK link
WIERZCHOSŁAWICE SZKOŁA PODSTAWOWA IM.100-LECIA RUCHU LUDOWEGO KATARZYNA KACER /JOLANTA KRYCZKA
TAK
Wilczkowice Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach Zbigniew Kowalczyk
TAK
Wilczyce Szkoła Podstawowa w Wilczycach BARBARA KUREK
TAK
Wilkowice Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
TAK
Wiśniewa Szkoła Podstawowa w Wiśniewie Krystyna Kałaczyńska
TAK
Witkowice Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witkowicach
TAK
Witkowo OSP Witkowo
TAK
Witkowo Szkoła Podstawowa
TAK
Witów Kol. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawłaz II w Witowie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Witowie Hanna Kopeć
TAK
Włocławek ZESPOŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH im.CZ.NIEMENA WE WŁOCŁAWKU Olimpia Czachowska
TAK
Włosań Szkoła Podstawowa im. Św. Faustyny Kowalskiej we Włosani
TAK
Wodzisław Śląski Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo- Rewalidacyjnych
TAK
WOJCIESZÓW Zespół Szkół MONIKA DEKAS-ZIEMNIAK
TAK link
Wojkowice Szkoła Podstawowa nr3 Anna Możdżeń
TAK link
Wojtaszyce Szkoła Podstawowa w Wojtaszycach
TAK
Wola Jasienicka Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera Tomasz Jarosz
NIE
Wola Przybysławska Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej Karolina Bieniek
NIE
Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej Leszek Leszczyc
TAK link
Wołomin Zespół Szkół nr 5 w Wołominie Wojciech Plichta
NIE link
Woźniki Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Woźnikach
NIE
Wręczyca Wielka Zespół Szkół we Wręczycy Wielkiej
TAK link
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu
TAK
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 47 przy ZSP nr 19 Małgorzata Gruszczyńska
TAK link
Wrocław Szkoła Podstawowa Nr80
TAK link
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3
TAK
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 36
TAK
WROCŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 W ZS NR 7 MARTA GAWKOWSKA
TAK
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 19
TAK
Wrocław Poznań Bank Zachodni WBK S.A. Julita Kazimierczak
TAK link
Wrząca Wielka Szkoła Podstawowa im. Tony Halika Wiesława Pussta
TAK
Wrzeście Szkoła Podstawowa im. gen. S. Roweckiego Grota
TAK link
Wtelno ZS we Wtelnie Mariusz Burda
TAK link
WTÓREK ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY RENATA KOLENDA
TAK
Wysocko Małe Zespół Szkół w Wysocku Małym
TAK link
Wysoka Szkoła Podstawowa w Wysokiej Paweł Mazur
TAK
Wysokie Mazowieckie Przedszkole Miejskie Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem Marzena Kombor
TAK
Występ Zespół Szkół im. Przyjaciół Przyrody Elzbieta Krupińska
NIE link
Wyszków Szkoła Podstawowa nr 1
TAK
Wyszyna Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wyszynie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie Joanna Sikorska
TAK link
Wyszyny Kościelne Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych
TAK link
Wytomyśl Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej Małgorzata Ruta
TAK link
Zabrze IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w ZSO 12
TAK link
Zabrze Szkoła Podstawowa nr 23
TAK
Zabrze Szkoła Podstawowa nr 18 w Zabrzu Iwona Broja
TAK link
Zaduszniki Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Sławomir Cywiński
TAK link
Zagościniec Szkoła Podstawowa w Zagościńcu
TAK link
Zakrzew PSP im.Jana Kochanowskiego Radosław Senator
TAK
Zakrzewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie im. ks dra Bolesława Domańskiego Arleta Tymińska
TAK link
Zalesie Małe Szkoła Podstawowa Hanna Szałata Marlena Roszak
TAK link
Zamość Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej Magdalena Szymańska
TAK link
ZAWIEPRZYCE Szkoła Podstawowa im.Marii Skłodowskiej Curie
TAK link
Ząbkowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr 3 MARZENA BULANDA
TAK
Ząbkowice Śląskie Publiczne Gimnazjum nr 1 Piotr Warzocha
TAK link
Zbaszyń Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Zbaszyniu, Przedszkole pl.Wolnosci Joanna Gajdecka
TAK link
Zboże Szkoła Podstawowa w Zbożu
TAK link
Zduńska Wola Hufiec ZHP Zduńska Wola Alicja Karbowska
TAK
Zduńska Wola Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich Anna Wojtczak
TAK
Zemborzyce Tereszyńskie Szkoła Podstawowa im.ks.jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
TAK
Zgłobice Publiczna Szkoła Podstawowa + OSP Bartosz Łaśko
TAK
Zgorzelec Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka Małgorzata Cichoń
TAK link
Zieleniewo Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
TAK
Zieleń Zespół Szkół w Zieleniu Sabina Topij-Brylińska
TAK link
Zielona Góra Szkoła Podstawowa numer 11 z Oddziałami Integracyjnymi
TAK
Zielona Góra Zespół Szkół Zawodowych PBO sp. z o.o. Łukasz Frączkiewicz
TAK
Zielona Góra Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze
TAK link
Zielonka Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej Katarzyna Mioduszewska
NIE
Złockie Zeaspół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem ANNA URBAN
TAK
Złoczew Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Zloczewie Aneta Pabiniak
TAK
Złotów Szpital Powiatowy w Z łotowie Joanna Harbuzińska Turek
TAK
Złoty Stok Samorządowy Zespół Szkół w Złotym Stoku
TAK link
Zygry Zespół Szkół Marzenna Bruździak
TAK
ŻAGAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ARLETA CIOŁKOWSKA
TAK link
Żagań Zespół Szkół nr 1 Małgorzata Klorek Sztab Owsiakówka Żagań
TAK
Żelice Zespół Szkół Janusz Sieroń
TAK link
Żmigród Zespół Śzkół Dwujęzycznych
TAK link
Żołynia Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chlopskich
TAK link
Żółtnica Szkoła Podstawowa w Żółtnicy
TAK
Żukowo Publiczne Gimnazjum nr 2 im.jana Heweliusza w Żukowie
TAK link
Żychlin Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie
TAK link
Żywiec PRZEDSZKOLE NR 11im. Rodziny Komorowskich Elżbieta Wolna
TAK link
Zobacz też