Uczymy ratować

Zobaczcie pierwsze prace nadesłane od szkół

2017-03-31 10:59:48

Do 12 kwietnia trwa I etap w 6. Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Do dziś przyszło do nas już kilkanaście prac nadesłanych ze szkół podstawowych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy za wszystkie przepięknie wykonane plakaty edukacyjne o tematyce pierwszej pomocy.

Przy okazji przypominamy, że każda szkoła podstawowa w Polsce, która bierze udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Fundację WOŚP. Pierwszy etap trwa jeszcze 2 tygodnie!

Zgłoś się do udziału w Konkursie


Chcielibyśmy, aby 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" był kolejną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Pokażcie jak aktywne i wyjątkowe są Wasze dzieci! Zademonstrujcie nam ich osiągnięcia i wygrajcie atrakcyjne nagrody dla Waszej szkoły!

Tutaj znajdziecie inspiracje i porady od nauczycieli, który razem z uczniami brali udział w zeszłorocznej edycji Konkursu dotyczące metod wykonania plakatu edukacyjnego.

 Album z dotychczas nadesłanymi pracami umieściliśmy na Facebooku:

 

 

 Jurek Owsiak również zaprasza Was do udziału w Konkursie:

 

 

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-04-26 10:12:51

Konkurs dla uczniów organizowany przez RPO

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu organizowanego przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich dla uczniów szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych. Termin zgłoszeń mija 17 maja.

2017-04-04 10:28:46

Przekaż 1% na WOŚP

Do końca kwietnia można przekazać 1% swojego podatku na rzecz WOŚP! Wpisz w formularzu PIT nazwę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i nr KRS: 0000030897.

2017-04-18 14:58:04

Nowy samochód dla hospicjum w Toruniu

Jerzy Owsiak odwiedził toruńskie Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” aby w imieniu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazać placówce specjalistyczny samochód. Auto zostało sfinansowane ze środków pozyskanych przez WOŚP w roku 2016 ramach 1% podatku.

2017-04-12 10:42:02

Doceń umiejętności swoich uczniów

Doceń umiejętności małych ratowników - zamów darmowe hologramy na świadectwa szkolne. Zgodnie z zaleceniem MEN na świadectwie szkolnym możesz potwierdzić uczestnictwo w Programie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Zobacz też