Uczymy ratować

Zobaczcie pierwsze prace nadesłane od szkół

2017-03-31 10:59:48

Do 12 kwietnia trwa I etap w 6. Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Do dziś przyszło do nas już kilkanaście prac nadesłanych ze szkół podstawowych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy za wszystkie przepięknie wykonane plakaty edukacyjne o tematyce pierwszej pomocy.

Przy okazji przypominamy, że każda szkoła podstawowa w Polsce, która bierze udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Fundację WOŚP. Pierwszy etap trwa jeszcze 2 tygodnie!

Zgłoś się do udziału w Konkursie


Chcielibyśmy, aby 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" był kolejną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Pokażcie jak aktywne i wyjątkowe są Wasze dzieci! Zademonstrujcie nam ich osiągnięcia i wygrajcie atrakcyjne nagrody dla Waszej szkoły!

Tutaj znajdziecie inspiracje i porady od nauczycieli, który razem z uczniami brali udział w zeszłorocznej edycji Konkursu dotyczące metod wykonania plakatu edukacyjnego.

 Album z dotychczas nadesłanymi pracami umieściliśmy na Facebooku:

 

 

 Jurek Owsiak również zaprasza Was do udziału w Konkursie:

 

 

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-01 15:40:44

Garść aktualności i życzenia na Dzień Dziecka / Videoblog Jurka Owsiaka

Dziś Jurek bloguje z Placu Europejskiego w Warszawie i zaprasza na kilka wydarzeń, które odbędą się w dalszej lub bliższej przyszłości! Będą też życzenia z okazji Dnia Dziecka - posłuchajcie!

2017-05-31 15:06:13

Dni Małych Ratowników w Warszawie i Zduńskiej Woli

W czerwcu zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spotkania organizowane wspólnie przez dealerów marki Volkswagen oraz Fundację WOŚP. Podczas Dnia Małych Ratowników dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy oraz otrzymają peleryny superbohaterów.

2017-05-25 13:13:10

Woodstockowe stroje kąpielowe? / Videoblog Jurka Owsiaka

Posłuchajcie, jakie wiadomości Jurek przygotował dla Was w czwartek - będzie o nowościach w sklepiku SiemaShop, akcji #nobeldlawosp i nagrodzie otrzymanej podczas gali „Polska Przedsiębiorczość".

2017-05-21 16:48:37

Ogłaszamy 48. Konkurs Ofert

W czasie 48. Konkursu Ofert będziemy kupować wyroby medyczne przeznaczone dla zakładów opiekuńczo-leczniczych, między innymi densytometry, kardiomonitory, pompy strzykawkowe itp.

Zobacz też