Uczymy ratować

Zobaczcie pierwsze prace nadesłane od szkół

2017-03-31 10:59:48

Do 12 kwietnia trwa I etap w 6. Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować". Do dziś przyszło do nas już kilkanaście prac nadesłanych ze szkół podstawowych w całej Polsce. Bardzo dziękujemy za wszystkie przepięknie wykonane plakaty edukacyjne o tematyce pierwszej pomocy.

Przy okazji przypominamy, że każda szkoła podstawowa w Polsce, która bierze udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Fundację WOŚP. Pierwszy etap trwa jeszcze 2 tygodnie!

Zgłoś się do udziału w Konkursie


Chcielibyśmy, aby 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" był kolejną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Pokażcie jak aktywne i wyjątkowe są Wasze dzieci! Zademonstrujcie nam ich osiągnięcia i wygrajcie atrakcyjne nagrody dla Waszej szkoły!

Tutaj znajdziecie inspiracje i porady od nauczycieli, który razem z uczniami brali udział w zeszłorocznej edycji Konkursu dotyczące metod wykonania plakatu edukacyjnego.

 Album z dotychczas nadesłanymi pracami umieściliśmy na Facebooku:

 

 

 Jurek Owsiak również zaprasza Was do udziału w Konkursie:

 

 

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-02-07 13:11:35

''Historia misia'' w Starej Niedziałce

Szkolny Klub Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce po raz drugi włączył się do akcji prowadzonej przez Fundację WOŚP „Nie bij mnie - kochaj mnie”.

2017-02-09 16:07:22

Jak pracowali Patrolowcy na Finale?

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mógłby się odbyć bez pomocy Pokojowego Patrolu, Medycznego Patrolu (czyli naszych medyków) oraz Niebieskiego Patrolu (czyli ochrony). Dziękujemy im bardzo za to, że po raz kolejny stanęli na wysokości zadania!

2017-03-07 09:43:29

Zobacz ogłoszenie wyniku 25. Finału WOŚP

Kwota deklarowana na zakończenie Finału to 62 418 767 PLN. Ostateczny wynik 25. Finału poznamy już dzisiaj o 18! Zobaczcie to na żywo!

2017-03-03 16:02:28

Sprzęt od WOŚP codziennie dociera do szpitali

Sprzęt medyczny zakupiony przez Orkiestrę w ramach ostatnich konkursów ofert oraz przekazany w darze przez firmy medyczne podczas 25. Finału WOŚP codziennie dociera do szpitali.

Zobacz też