Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Uczymy ratować

Szukacie inspiracji?

2017-03-24 12:31:07

To już szósta edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować", do którego zapraszamy wszystkie szkoły aktywnie biorące udział w naszym programie edukacyjnym. Konkurs, wzorem lat poprzednich, jest podzielony na kilka etapów:  

I etap ogólnopolski - polega na zaprojektowaniu i przesłaniu do naszej siedziby plakatu edukacyjnego (1 strona formatu max. B1) na jeden z wybranych tematów: 

  • Łańcuch przeżycia
  • Wezwanie pomocy
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa
  • Pozycja boczna  

 Ten etap potrwa do 12 kwietnia - więc czas urządzić burzę mózgów, złapać za flamastry, nożyczki i brokat, by stworzyć coś niepowtarzalnego!

Jeżeli szukacie inspiracji, mamy dla was kilka pomysłów z Polski i zagranicy na to jak w atrakcyjny sposób przekazać wiedzę dotyczącą ratowania ludzkiego życia. 

 

 

Energia w nas wrze!

 

(oz)

POKAŻ PODOBNE
2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

Zobacz też