Uczymy ratować

Szukacie inspiracji?

2017-03-24 12:31:07

To już szósta edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować", do którego zapraszamy wszystkie szkoły aktywnie biorące udział w naszym programie edukacyjnym. Konkurs, wzorem lat poprzednich, jest podzielony na kilka etapów:  

I etap ogólnopolski - polega na zaprojektowaniu i przesłaniu do naszej siedziby plakatu edukacyjnego (1 strona formatu max. B1) na jeden z wybranych tematów: 

  • Łańcuch przeżycia
  • Wezwanie pomocy
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa
  • Pozycja boczna  

 Ten etap potrwa do 12 kwietnia - więc czas urządzić burzę mózgów, złapać za flamastry, nożyczki i brokat, by stworzyć coś niepowtarzalnego!

Jeżeli szukacie inspiracji, mamy dla was kilka pomysłów z Polski i zagranicy na to jak w atrakcyjny sposób przekazać wiedzę dotyczącą ratowania ludzkiego życia. 

 

 

Energia w nas wrze!

 

(oz)

POKAŻ PODOBNE
2017-09-01 15:14:07

Ostatni trening przed Wielkim Meczem! / Vlog Jurka Owsiaka

Zobaczcie i posłuchajcie, jak było na ostatnim treningu przed Wielkim Meczem TVN vs. WOŚP. Jaki będzie wynik? Dowiemy się już w niedzielę!

2017-09-07 14:03:17

Wesprzemy OSP na terenach zniszczonych przez nawałnice

Zarząd Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydował o przekazaniu wsparcia jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych na terenach zniszczonych przez sierpniowe nawałnice.

2017-09-09 17:45:00

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy - ucz się z nami

9 września obchodziliśmy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Fundacja WOŚP uczy zasad pierwszej pomocy już od kilkunastu lat. Prowadzimy szereg programów i akcji promujących czynności, które mogą uratować życie.

2017-09-22 14:41:39

Zgłoś się do udziału w rekordzie!

Do naszej akcji bicia rekordu w resuscytacji zostały już tylko 3 tygodnie! Przeczytajcie skrót informacji o tym, kto może do nas dołączyć, jak się zgłosić, skąd wziąć fantomy i jakich zasad należy przestrzegać!

Zobacz też