Uczymy ratować

Zamów hologramy już dziś!

2017-05-08 12:50:09

Do końca maja 2017 nauczyciele ze szkół podstawowych, które uczestniczą w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzonym przez WOŚP mogą zamówić wyjątkowe hologramy na świadectwa szkolne dla swoich uczniów!

 

Hologramy są przeznaczone dla uczniów z klas I-III, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować". Naklejone na świadectwo szkolne poświadczą w sposób bardzo prestiżowy o tym, że uczniowie uczestniczyli w zajęciach z pierwszej pomocy. Hologramy są bezpłatne! 

 

Jak zamówić hologramy?

  • Jeśli jesteś nauczycielem w szkole, która uczestniczy w naszym Programie - zbierz ilość potrzebnych hologramów od wszystkich nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2016/2017 prowadzili w Waszej szkole zajęcia dla dzieci z klas I-III w ramach naszego Programu.

 

  • Następnie kliknij poniżej "ZAMÓW HOLOGRAMY" i wpisz ilość potrzebnych hologramów w formularzu. Uwaga! Konieczne jest zsumowanie zapotrzebowania od wszystkich nauczycieli z danej szkoły oraz podanie danych kontaktowych tylko jednego z nauczycieli.

 
ZAMÓW HOLOGRAMY
 

 Jeśli jesteś rodzicem: 

 

 

Dodatkowo zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej na świadectwie szkolnym dzieci w miejscu przeznaczonym na szczególne osiągnięcia w aktywności na rzecz innych ludzi nauczyciel może wpisać informację: „Uczeń brał udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzonym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Będzie to wyróżnienie dla uczniów, którzy w trwającym roku szkolnym nauczyli się udzielać pierwszej pomocy.  

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" znajdziecie tutaj

(amm)

 

Fot. Fundacja WOŚP

POKAŻ PODOBNE
2017-05-17 16:30:55

Jurek na warsztatach kulinarnych / Videoblog Jurka Owsiaka

Dzisiejszego bloga Jurek zaczyna od pokazania relacji z wczorajszych warsztatów kulinarnych z Tomaszem Purolem - zobaczcie i przy okazji posłuchajcie aktualnych wiadomości!

2017-05-10 10:49:15

Otwieramy nowy program medyczny!

Dzisiaj (10 maja 2017) oficjalnie uruchomiliśmy najnowszy program medyczny - Krajowy Program Leczenia Wad Ubytkowych i Wydłużania Kończyn u Dzieci. Jego powstanie stało się możliwe dzięki przeznaczeniu na ten cel części środków zebranych przez Fundację w ramach 1% podatku w roku 2016.

2017-04-27 21:38:20

Dzień z Donaldem Tuskiem / Videoblog Jurka Owsiaka

Ekipa Kręcioła.Tv z kamerami towarzyszyła zwycięzcom aukcji WOŚP, którzy wylicytowali dzień z Donaldem Tuskiem w Radzie Europy - zobaczcie, jak było!

2017-05-24 13:27:02

Otrzymaliśmy Perły Medycyny Dziesięciolecia!

19 maja 2017 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Zobacz też