Uczymy ratować

Zamów hologramy już dziś!

2017-05-08 12:50:09

Do końca maja 2017 nauczyciele ze szkół podstawowych, które uczestniczą w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzonym przez WOŚP mogą zamówić wyjątkowe hologramy na świadectwa szkolne dla swoich uczniów!

 

Hologramy są przeznaczone dla uczniów z klas I-III, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować". Naklejone na świadectwo szkolne poświadczą w sposób bardzo prestiżowy o tym, że uczniowie uczestniczyli w zajęciach z pierwszej pomocy. Hologramy są bezpłatne! 

 

Jak zamówić hologramy?

  • Jeśli jesteś nauczycielem w szkole, która uczestniczy w naszym Programie - zbierz ilość potrzebnych hologramów od wszystkich nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2016/2017 prowadzili w Waszej szkole zajęcia dla dzieci z klas I-III w ramach naszego Programu.

 

  • Następnie kliknij poniżej "ZAMÓW HOLOGRAMY" i wpisz ilość potrzebnych hologramów w formularzu. Uwaga! Konieczne jest zsumowanie zapotrzebowania od wszystkich nauczycieli z danej szkoły oraz podanie danych kontaktowych tylko jednego z nauczycieli.

 
ZAMÓW HOLOGRAMY
 

 Jeśli jesteś rodzicem: 

 

 

Dodatkowo zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej na świadectwie szkolnym dzieci w miejscu przeznaczonym na szczególne osiągnięcia w aktywności na rzecz innych ludzi nauczyciel może wpisać informację: „Uczeń brał udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzonym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Będzie to wyróżnienie dla uczniów, którzy w trwającym roku szkolnym nauczyli się udzielać pierwszej pomocy.  

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" znajdziecie tutaj

(amm)

 

Fot. Fundacja WOŚP

POKAŻ PODOBNE
2017-03-22 11:35:55

25. Finał WOŚP w liczbach

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, wszystko zostało rozliczone, spakowane i podsumowane, dzięki czemu możemy Wam podać kilka imponujących liczb związanych z organizacją warszawskiej finałowej imprezy.

2017-03-10 15:52:54

Jak przygotować pracę w 1 etapie Konkursu RUR?

Trwa pierwszy etap 6. Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez Fundację WOŚP. Przeczytajcie, jakie rady mają dla Was ubiegłoroczni uczestnicy Konkursu!

2017-03-24 12:31:07

Szukacie inspiracji?

Chcielibyście zaangażować dzieciaki i wziąć udział w szóstej edycji Ogólnopolskim Konkursie "Ratujemy i Uczymy Ratować" ale brakuje wam pomysłu na plakat edukacyjny? Zebraliśmy kilka idei na opowiedzenie o pierwszej pomocy!

2017-03-07 12:09:28

Dziękujemy za 25 lat!

Na Zamku Królewskim podczas uroczystej konferencji Jurek Owsiak ogłosił wynik 25. Finału WOŚP i podziękował za ćwierć wieku grania z Orkiestrą.

Zobacz też