Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja

Autoweber Partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2019-01-11 19:18:34

 

Dzięki nowemu Partnerowi motoryzacyjnemu Orkiestry, będziemy mogli poruszać się bezpiecznymi i funkcjonalnymi samochodami podczas wszystkich wydarzeń organizowanych przez Fundacje na przestani kolejnych lat. Niezależnie od tego czy musimy przetransportować ludzi, czy przewieźć dużą ilość towarów, nawet w trudnym terenie, zawsze możemy polegać na samochodach Volkswagen, których flotę (samochody osobowe, terenowe i użytkowe) do dyspozycji Fundacji WOŚP przekazał dealer tej firmy, Autoweber ze Zduńskiej Woli. 

 

Fundacja WOŚP skorzysta między innymi z samochodów użytkowych Multivan i Crafter, którymi jeżdżą po całej Polsce instruktorzy Programu Edukacyjnego “Ratujemy i Uczymy Ratować”. Dzięki temu nasze zespoły dotrą do najmniejszych nawet miejscowości, by uczyć nauczycieli pierwszej pomocy.

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Do ciężkiej pracy, często w trudnych warunkach, Fundacja wykorzysta modele Amarok i Caddy Alltrack (dysponują one napędem 4x4). Dzięki temu będziemy mogli sprawnie dojechać do celu, nawet tam, gdzie ma jeszcze utwardzonych dróg, albo panują trudne warunki atmosferyczne. Bez względu na to, czy dzieje się to na terenie Festiwalu Pol’and’Rock czy na naszych szkoleniach w Ośrodku Szadowo - Młyn.

 

Firma Autoweber zapewni Fundacji także wsparcie serwisowe. Niezależnie od tego jaki problem wystąpi i w jakiej części Polski, zawsze zostanie udzielona skuteczna pomoc.

 

„Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w 2010 roku wraz z dostarczeniem dla WOŚP pierwszego samochodu marki. Pasja, oddanie, profesjonalizm, energia to cechy wspólne dla WOŚP i Autoweber, które napędzają nas do działania. Coroczny Finał Orkiestry jak i festiwal Pol’and’Rock są coraz mocniej obecne w naszej pracy i stały się już nieodłączną częścią naszej działalności. Partnerstwo w oryginalnym wydaniu, pełne dynamizmu, pozytywnych emocji, zaskakujące każdego dnia - taka właśnie jest nasza współpraca z WOŚP.”

 

Bartłomiej Dziomdziora – Dyrektor Zarządzający Autoweber Sp. z o.o.

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE