Na cel 29. Finału zebraliśmy już
11 486 572 PLN
Dołącz

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

 

Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Patrolowcem może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia - dlatego najpóźniej w pierwszym dniu szkolenia musisz mieć ukończone 18 lat.

 

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: https://patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się klikając przycisk "ZAŁÓŻ KONTO". Po utworzeniu konta otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym je.

 

Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: https://patrol.wosp.org.pl, w zakładce "PLIKI" znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Pobierz i wypełnij go, a następnie odeślij e-mailem (skan/zdjęcie) na adres [email protected].

 

Krok 4 - teraz działamy my:

Gdy Twój formularz dotrze do nas, zweryfikujemy go i potwierdzimy. W ten sposób zostaniesz wpisany na listę uczestników szkolenia. 

 

Krok 5 - przyjeżdżasz na szkolenie:

Po zgłoszeniu się na szkolenie - przyjeżdżasz do Szadowa-Młyn. Zarezerwuj sobie wolny weekend, z piątkiem włącznie. Więcej potrzebnych informacji (o tym, gdzie należy dojechać, co ze sobą zabrać) otrzymasz od nas mailem. Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg i wyżywienie. 

Koszt szkolenia wynosi około 750 PLN i pokrywa go Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Numer konta otrzymacie w mailu od nas. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 PLN, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.  


Uczestnictwo w szkoleniu Pokojowego Patrolu zobowiązuje Cię do aktywnego udziału (w charaktrze wolontariusza) w wydarzeniach organizowanych przez Fundację WOŚP.

 

Krok 6 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Jeśli ukończysz szkolenie i zdasz egzaminy - otrzymasz nasz certyfikat i unikalną, czerwoną koszulkę Pokojowego Patrolu! Coś czym może poszczycić się tylko garstka osób w Polsce! 
 

 


 

 

Aktualności
2021-01-15 10:25:00

Sprawdź, gdzie dzisiaj można wesprzeć WOŚP

Chcesz wesprzeć cel 29. Finału w tradycyjny sposób wrzucając gotówkę do tekturowej puchy? Teraz możesz w łatwy sposób odnaleźć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej okolicy na mapie, nim wyjdziesz z domu na zakupy. Sprawdź, gdzie najbliższej znajduje się puszka w Twojej okolicy i zagraj z nami!