Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Dołącz

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

 

Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Patrolowcem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat - warunek ten musi być spełniony w chwili wysyłania formularza zgłoszeniowego.

 

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: https://patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się klikając przycisk "ZAŁÓŻ KONTO". Po utworzeniu konta otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym je.

 

Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: https://patrol.wosp.org.pl, na głównym ekranie zobaczysz dostępne terminy szkoleń PP. Wybierz jeden z nich i kliknij ZAPISZ SIĘ. 

 

Krok 4 - uzupełniasz dane:

W tym miejscu poprosimy Cię o kilka informacji, które pomogą nam w przygotowaniu szkolenia oraz w podjęciu decyzji o przyjęciu twojego zgłoszenia. Po uzupełnieniu wszystkich pól kliknij ZAPISZ ZMIANY.

 

Krok 5 - pobierasz formularz:

Kliknij POBIERZ FORMULARZ - będzie on zawierał Twoje dane. Sprawdź czy wszystko się zgadza, a w razie potrzeby popraw / uzupełnij podane informacje. 

 

Krok 6 - podpisujesz i wysyłasz formularz:

Pobrany formularz możesz wydrukować i podpisać, a następnie zeskanować lub zrobić jego zdjęcie. Możesz również wykorzystać swój podpis elektroniczny ePUAP / mObywatel. Podpisany dokument załącz na naszej stronie i kliknij ZAPISUJĘ SIĘ.

 

To wszystko! Teraz wystarczy odrobina cierpliwości - odezwiemy się do Ciebie i w kilku wiadomościach prześlemy Ci wszystkie informacje „organizacyjne”. Pomogą Ci w przygotowaniach. Szkolenia odbywają się w systemie weekendowym dlatego  zarezerwuj sobie wolny weekend (z piątkiem włącznie). Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz pamiątkową koszulkę z limitowanej serii. Wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW.

 

Koszt szkolenia wynosi około 750 PLN i pokrywa go Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 PLN, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.  

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązuje się do aktywnego uczestnictwa w działaniach Fundacji WOŚP, a dokładniej - obecności na najbliższej po szkoleniu edycji Festiwalu Pol’and’Rock i działaniu w ramach wolontariatu PP w ustalonym terminie.

 

Krok 7 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Ukończenie szkolenia potwierdzimy certyfikatami zaświadczającymi, że ich posiadacz zdobył wiedzę i umiejętności przydatne zarówno w czasie wspólnych działań, jak i na co dzień. Od tej chwili będziemy na Ciebie liczyć i zapraszać do pomocy w trakcie naszych eventów
 

 


 

 

Aktualności
2024-05-24 16:45:00

Szkoliliśmy na Pomorzu!

23 i 24 maja instruktorzy Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" gościli w województwie pomorskim, gdzie przeprowadzili kolejne intensywne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla nauczycieli klas I-III!