W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Dołącz

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

 

 Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Pamiętaj, że na 26. Pol'and'Rock Festival musisz mieć ukończone 18 lat! Patrolowcem może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia.

 

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: https://patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się klikając przycisk "ZAŁÓŻ KONTO". Po utworzeniu konta otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym je.


Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: https://patrol.wosp.org.pl, w zakładce "PLIKI" znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Pobierz i wypełnij go, a następnie odeślij e-mailem (skan/zdjęcie) na adres [email protected].
 

Krok 4 - teraz działamy my:

Gdy Twój formularz dotrze do nas, zweryfikujemy go i potwierdzimy. W ten sposób zostaniesz wpisany na listę uczestników szkolenia. 

 

Krok 5 - przyjeżdżasz na szkolenie:

Po zgłoszeniu się na szkolenie - przyjeżdżasz do Szadowa-Młyn. Zarezerwuj sobie wolny weekend, z piątkiem włącznie. Więcej potrzebnych informacji (o tym, gdzie należy dojechać, co ze sobą zabrać) otrzymasz od nas mailem. Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg i wyżywienie. 

 

Koszt szkolenia wynosi około 750 PLN i pokrywa go Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Numer konta otrzymacie w mailu od nas. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 PLN, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.  


Uczestnictwo w szkoleniu Pokojowego Patrolu zobowiązuje Cię do uczestnictwa w 25. Pol’and’Rock Festival w charakterze wolontariusza PP (pracę rozpoczynamy kilka dni przed rozpoczęciem Festiwalu i kończymy ją dzień po jego zakończeniu).Krok 6 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Jeśli ukończysz szkolenie i zdasz egzaminy - otrzymasz nasz certyfikat i unikalną, czerwoną koszulkę Pokojowego Patrolu! Coś czym może poszczycić się tylko garstka osób w Polsce! 


 

Teraz już możemy powiedzieć: do zobaczenia na 28. Finale WOŚP oraz na 26. Pol'and'Rock Festival!
 

 


 

 

Aktualności
2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

Zobacz też