Dołącz

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

 

 Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Pamiętaj, że na 24. Pol'and'Rock Festival musisz mieć ukończone 18 lat! Patrolowcem może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia.

 

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na: patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się zgodnie z instrukcjami.


Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: patrol.wosp.org.pl i z zakładki "Do pobrania" pobierz i wydrukuj odpowiednie formularze (w zależności od tego czy jesteś ososbą pełnoletnią, czy kończysz 18 lat przed najbliższym Pol'and'Rock Festival). Wypełnij je i odeślij emailem (skan / zdjęcie) na adres [email protected] . Masz na to 30 dni od daty zarejestrowania się.
 

Krok 4 - teraz działamy my:

Kiedy dotrą do nas wypełnione dokumenty, zatwierdzimy Twoje zgłoszenie jako kandydata do Pokojowego Patrolu i wyślemy Ci informacje o terminach najbliższych szkoleń. Harmonogram szkoleń PP znajdziesz tutaj.

 

Krok 5 - przyjeżdżasz na szkolenie:

Po zgłoszeniu się na wybrany termin, przyjeżdżasz na szkolenie do Szadowa-Młyn. Zarezerwuj sobie na nie wolny weekend, z piątkiem włącznie. Więcej potrzebnych informacji (o tym gdzie należy dojechać, co ze sobą zabrać) otrzymasz od nas mailem. Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg i wyżywienie 

Koszt szkolenia wynosi około 750 zł i pokrywa go Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Jednak warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Numer konta otrzymacie w mailu od nas. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 zł, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.


Pamiętaj, że podstawowym warunkiem uczestnictwa w naszych szkoleniach jest działalność w Pokojowym Patrolu w charakterze wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Twoja obecność na 24. Pol'and'Rock Festival (PP rozpoczyna pracę kilka dni przed rozpoczęciem Festiwalu i kończy ją dzień po jego zakończeniu).Krok 6 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Jeśli ukończysz szkolenie i zdasz egzaminy - otrzymasz nasz certyfikat i unikalną, czerwoną koszulkę Pokojowego Patrolu! Coś czym może poszczycić się tylko garstka osób w Polsce! 


 

Teraz już możemy powiedzieć: do zobaczenia na 24. Pol'and'Rock Festival!
 

 


 

 

Aktualności
2018-04-23 11:00:58

Rozpoczął się 50. Konkurs Ofert Fundacji WOŚP

W sumie kupionych zostanie 5.343 urządzenia medyczne. Jednym z kluczowych zakupów w tym konkursie ofert będzie pozyskanie, w ramach akcji „Leczyć z miłością” – 4.317 leżanek oraz rozkładanych foteli dla rodziców.

Zobacz też