Podczas 31. Finału zebraliśmy
243 259 387,25 PLN
Dołącz

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

 

Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Patrolowcem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat - warunek ten musi być spełniony w chwili wysyłania formularza zgłoszeniowego.

 

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: https://patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się klikając przycisk "ZAŁÓŻ KONTO". Po utworzeniu konta otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym je.

 

Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: https://patrol.wosp.org.pl, w zakładce "PLIKI" znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Pobierz i wypełnij go, a następnie odeślij e-mailem (skan/zdjęcie) na adres [email protected].

 

Krok 4 - teraz nasz ruch:

Gdy tylko Twój formularz trafi do nas, zweryfikujemy go i potwierdzimy wpisanie na listę uczestników szkolenia.  

 

Krok 5 - czas na szkolenie:

Przed szkoleniem - w kilku wiadomościach prześlemy Ci wszystkie informacje „organizacyjne”. Pomogą Ci w przygotowaniach. Szkolenia odbywają się w systemie weekendowym dlatego  zarezerwuj sobie wolny weekend (z piątkiem włącznie). Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz pamiątkową koszulkę z limitowanej serii. Wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem NNW.

 

Koszt szkolenia wynosi około 750 PLN i pokrywa go Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 PLN, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.  

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązuje się do aktywnego uczestnictwa w działaniach Fundacji WOŚP, a dokładniej - obecności na najbliższej po szkoleniu edycji Festiwalu Pol’and’Rock i działaniu w ramach wolontariatu PP w ustalonym terminie.

 

Krok 6 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Ukończenie szkolenia potwierdzimy certyfikatami zaświadczającymi, że ich posiadacz zdobył wiedzę i umiejętności przydatne zarówno w czasie wspólnych działań, jak i na co dzień. Od tej chwili będziemy na Ciebie liczyć i zapraszać do pomocy w trakcie naszych eventów
 

 


 

 

Aktualności
2023-06-01 14:00:00

Wszystkie dzieci nasze są!

Dziś, 1 czerwca, w święto naszych pociech, przypominamy Wam w jaki sposób Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla najmłodszych!