Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Wydarzenia

Cała Polska Uczy Ratować 

Wieloletnie prowadzenie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, doprowadziło nas do momentu, w którym to niemalże wszystkie szkoły podstawowe w Polsce otrzymały od Fundacji WOŚP sprzęt do nauki pierwszej pomocy. W szkołach tych są także nauczyciele, którzy potrafią nauczać pierwszej pomocy dzięki wiedzy, jaką zyskali na naszych szkoleniach. Dzięki temu każdego dnia kolejne grupy dzieci nabywają nawyki związane z pierwszą pomocą.
To wszystko skłania nas do pójścia jeszcze o krok dalej. Chcemy, aby wiedza na temat pierwszej pomocy trafiała do coraz szerszego grona odbiorców. W związku z tym postanowiliśmy aktywizować ogromny kapitał ludzki, jakim są nauczyciele objęci Programem "Ratujemy i Uczymy Ratować", do propagowania tej wiedzy w swoich lokalnych społecznościach. Można to robić w rozmaitych formach: zapraszając rodziców uczniów na zajęcia z pierwszej pomocy, organizując festyny lub konkursy z tym związane, itp.

Jeśli chcecie zorganizować właśnie tego typu wydarzenie, możecie dać nam o tym znać, a my obejmiemy go patronatem akcji "Cała Polska Uczy Ratować". Otrzymacie od nas logo, które możecie wykorzystać na plakatach, czy stronie internetowej, a my będziemy informować o Waszej akcji za pomocą naszych kanałów medialnych (Facebook, YouTube).

O wszystkich naszych akcjach będziemy informować Was na bieżąco za pomocą naszego newslettera, który wysyłamy do szkół zaangażowanych w Program RUR oraz na stronie na Facebooku.

 

Aktualności
2024-05-24 16:45:00

Szkoliliśmy na Pomorzu!

23 i 24 maja instruktorzy Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" gościli w województwie pomorskim, gdzie przeprowadzili kolejne intensywne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla nauczycieli klas I-III!