Do 32. Finału WOŚP pozostało
49 dni
Warszawski Bieg WOŚP

Bieg ulicami Stolicy

  

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BIEG W WARSZAWIE

Zapisy na bieg odbędą się w serwisie Slot Market w terminie 14.11.2023 - 28.01.2024 lub do wyczerpania miejsc (limit 5000)

 

 

 Odbiór pakietów będzie możliwy: 

Harmonogram

 • 14 listopad 2023 - 28 stycznia 2024 zapisy przez Slot Market
 • 22 - 27 stycznia 2024 r. - odbiór pakietów w SKLEPIE BIEGACZA
 • 28 stycznia 2024 - dzień biegu
  • 09:00 - 11:00 BIURO ZAWODÓW - wydawanie pakietów oraz możliwość zakupu pakietu startowego na bieg

O czym warto pamiętać? 

 

UWAGA: Jeśli zapiszesz się na Bieg Wirtualny — nie będzie można wziąć udziału w Biegu w Warszawie (z przyczyn bezpieczeństwa i logistyki biegu). Jeżeli zapisałeś się na Bieg w Warszawie, możesz dołączyć do platformy wirtualnej i biegać w swojej okolicy wirtualnie.

 

 

Warszawski Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą"
 • W jaki sposób można zgłosić się do biegu np. całą rodziną? Czy każdy musi zakładać konto na slotmarket.pl?

  Bieg rodzinny – na jednym koncie można zapisać 5 osób, każdorazowo trzeba przejść procedurę zapisu danej osoby. W razie problemów poprosimy pisać na [email protected]

 • Czy jest możliwość zgłaszania drużyn firmowych?

  Tak. Aby zapisać większą liczbę osób należy zgłosić taką chęć przez formularz

  W sprawie faktur (powyżej 3 osób) należy pisać na [email protected]. Najpierw wystawiana jest faktura proforma z 7 dniowym terminem płatności. Faktury proforma są wystawiane do 21 stycznia. Po opłaceniu faktury wysyłamy kody umożliwiające rejestrację na platformie Slot Market.

  Uwaga: faktura nie obejmuje opłaty za przesyłki (darmowe na terenie Polski) oraz wpłaty charytatywne (powyżej 75 PLN/osobę).

  W razie pytań prosimy o kontat [email protected]

  Więcej FAQ Slot Market

 • Gdzie znajdę listę startową?

  Nie publikujemy listy startowej.

  Status zapisu na bieg można sprawdzić na swoim koncie Slot Market. Po poprawnej rejestracji na bieg wysyłany jest automatyczny email z potwierdzeniem zapisu. Uwaga: mail może trafić do folderu spam.

 • Czy poza potwierdzeniem płatności powinnam otrzymać mailowe potwierdzenie zapisu?

  Potwierdzenia zapisu są wysyłane automatycznie. Może zdarzyć się tak, że filtry antyspamowe blokują te potwierdzenia. Status swojego zgłoszenia można sprawdzić logując się na swoje konto na SlotMarket.pl. W zakładce KONTO -> HISTORIA ZGŁOSZEŃ - status "Zarejestrowany" oznacza poprawną rejestrację.

 • Kiedy będę mógł/mogła wybrać rozmiar koszulki?

  Wybór rozmiarów koszulki jest możliwy podczas zapisów na bieg. 

 • Czy można pobiec z psem?

  Tak. Pod warunkiem, że pies jest przyzwyczajony do takiej aktywności. W przypadku biegu w mieście lub biegach masowych (nie boi się tłumu i ruchu ulicznego). Pies powinien mieć zapewnioną odpowiednią opiekę.

 • Czy można biec z kijkami Nordic Walking?

  Jasne! 

 • Zapisałem/am się na bieg w Warszawie zamiast na bieg Wirtualny. Czy mogę dokonać transferu?

  Do 14 stycznia 2024 roku jest możliwy transfer z biegu w Warszawie na bieg wirtualny. Chęć dokonania transferu należy zgłosić [email protected] Po otrzymaniu kodu będzie można się zarejestrować na bieg wirtualny. Jeżeli pakiet ma być wysłany poza Polskę trzeba dokonać opłaty za przesyłkę zagraniczną.

 • Czy mogę przepisać uczestnictwo w biegu w WARSZAWIE na inną osobę?

  Tak. Do 14 stycznia 2024 roku można dokonywać transferu na inną osobę. Chęć dokonania transferu na inną osobę należy zgłosić [email protected].

  

 

Aktualności
2023-12-10 09:32:00

Spotkamy się już za 7 tygodni!

Zostało mniej niż 50 dni! Za 7 tygodni o tej porze wielka finałowa machina będzie już bardzo mocno rozpędzona! Wspólnie odliczając, przypomnijmy sobie 5 najważniejszych faktów na temat 32. Finału WOŚP.

Zobacz też