Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Bieg

Bieg

15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km możesz pokonać w dowolnej formie ... byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy.

 

Wyraź swoją solidarność z diabetykami, zapisz się na Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

Wasze wspaniałe zaangażowanie oraz chęć do wzięcia udziału w tym wyjątkowym sportowym wydarzeniu, któremu przyświeca myśl - w zdrowym ciele zdrowy duch sprawiło, że wpłynęła do nas rekordowa liczba zgłoszeń. Chcecie pobiec w wirtualnej edycji 15. Biegu Policz się z Cukrzycą nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie, a do nas docierają sygnały o biegaczach angażujących się nasze przyjacielskie zmagania z Europy, Azji, czy nawet Oceanii. Pomarańczowe koszulki oraz pakiety startowe pomknęły już do tych z Was, którzy się zarejestrowali. 

 

Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy i być może coś jeszcze ... Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji.

 

Po rejestracji otrzymasz dostęp do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmiemy 5 km wyzwanie "Policz się z cukrzycą". 

 

 

 

Hasło przewodnie biegu promuje jeden z programów medycznych WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Dotychczas za pieniądze z biegu kupiliśmy 100 pomp. Bieg wspiera też akcję „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności i ma na celu umieszczanie na opakowaniach ważnych dla diabetyków informacji.

 

Wrzuć w Social Media zdjęcie i dodaj #15biegWOSP

 

Bieg „Policz się z cukrzycą” to również lokalne imprezy sportowe. Pod hasłem "Policz się z cukrzycą" zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia. 

 

 

Głównym sponsorem biegu jest Dawtona - producent szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych, dzielnie wspierająca akcję "Policz się z cukrzycą".

 

 

 

15. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą"
 • Aby wystartować w biegu należy:
  1. Aby zapisać się na bieg należy:

   1. Zapoznać się z Regulaminem 15. Biegu WOŚP "Policz się z cukrzycą". Biegamy w Polsce i na całym świecie
   2. Zapisać się na 15. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" na platformie Slot Market
    • w okresie 14.11.2020 - 03.01.2021 lub wyczerpania limitu miejsc - 7000 osób
    • w okresie 04.01.2021 - 08.01.2021 lub wyczerpania limitu miejsc - 2000 osób
    • w okresie 09.01.2021 - 11.01.2021 lub wyczerpania limitu miejsc - 1000 osób
    • w okresie 12.01.2021 - 31.01.2021 (wysyłka pakietu po 31 stycznia 2021 roku) 
    • UWAGA! Dla rejestracji dokonanej po 12 stycznia 2021 wysyłka pakietów będzie realizowana w lutym 2021 roku.
    • Datek na wsparcie celu biegu minimum 50 zł
    • Pakiety startowe zostaną wysłane kurierem UPS
   1. Za pomocą otrzymanego kodu dołącz do naszego wydarzenia wirtualnego na platformie ALL YOU NEED IS RUNNING 
   2. Połącz swoją ulubioną aplikację z platformą i zarejestruj swoją aktywność pokonując przynajmniej 5 km
    • aplikacje kompatybilne - adidas Running by Runtastic, Decathlon CoachGarmin Connect™, Nike Training Club, Nike Run Club, FitbitRouvy, Run with Map My Run, Map My Ride GPS Cycling Riding, Walk with Map My Walk, Polar FlowRunKeeperSuuntoTomTom Sports, Withings Health Mate
   3. Oficjalny start biegu 31 stycznia 2021 roku po godzinie 12:35 (transmisja startu w na antenie TVN)
   4. Przebiegnij min. 5 km 
   5. Sprawdź na ALL YOU NEED IS RUNNING ile przebiegliśmy razem kilometrów

   Zanim zapytasz, sprawdź FAQ

   Zobacz galerie zdjęć z poprzednich edycji

    

   ZAPISZ SIĘ!