Bieg

Bieg

11 stycznia 2020 r. już po raz 14. pobiegniemy z hasłem „Policz się z cukrzycą"!

Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 kupiliśmy 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą! 

Zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

Bieg „Policz się z cukrzycą” odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski i świata. Pod hasłem "Policz się z cukrzycą" zostanie zorganizowanych kilkadziesiąt biegów i innych aktywności sportowych promujących zdrowy styl życia.

Głównym sponsorem biegu jest Dawtona - producent szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych, dzielnie wspierająca akcję "Policz się z cukrzycą".

14. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" Warszawa
 • Aby wystartować w Warszawie należy:
  1. Zapoznać się z Regulaminem 14. Biegu WOŚP
   • Trasa ok. 5 km
   • Limit miejsc 5000 osób
   • Datek na wsparcie celu biegu minimum 40zł
   • Zakończenie rejestracji 3 stycznia 2020 r.
   • Odbiór pakietów startowych w dniach 7-10 stycznia w Sklepie Biegacza Warszawa Powiśle przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A w godzinach pracy sklepu
   • Odbiór pakietów startowych w dniu Biegu w biurze zawodów w Szkole Podstawowej 75 przy ul. Niecałej 14 w godzinach 9:00-11:00
   • Start biegu ok 11:45
  2. Zapisać się na bieg na platformie Slot Market
  3. Przy odbiorze pakietu startowego dostarczyć podpisane Oświadczenie uczestnictwa w 14. Biegu WOŚP
  4. Jeżeli odbierasz pakiet w czyimś imieniu musisz mieć Upoważnienie
  5. Zanim zapytasz, sprawdź FAQ
  6. Zobacz galerie zdjęć z poprzednich edycji
Bieg Wirtualny WOŚP "Policz się z cukrzycą"
 • Jeżeli nie możesz wystartować w 14. Biegu WOŚP w Warszawie, ani innym lokalnym biegu w ramach akcji "Policz się z cukrzycą", weź udział w Wirtualnym Biegu WOŚP

  Wirtualny Bieg WOŚP to propozycja dla osób, które chcą pobiec razem z nami, ale nie mogą pojawić się na 14. Biegu WOŚP w Warszawie, czy na lokalnych imprezach w ramach akcji „Policz się z cukrzycą” w innych miejscowościach. Zapisany uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim koszulkę oraz numer startowy. Biegacz sam decyduje o miejscu, godzinie i dniu startu w zawodach.  Za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres [email protected]. Po poprawnej weryfikacji pozostaje czekać na kuriera, który dostarczy pamiątkowy medal. Zobacz Regulamin Wirtualnego Biegu WOŚP.

  Zapisz się na Bieg Wirtualny WOŚP (start 18 listopada 2019r.)

Zorganizuj swój bieg
  brak wpisów
Zobacz też